Delta service

Erkan Erdoğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iyi gunler arkadaslar bir sure sonra telefon almayi planliyorum ve xiaomi marka telefonlar dikkatimi çekiyor ama aklima takilan bi mevzu var malum ulkemizdeki ithalatci garantili olarak satiliyor bu cihazlar ve delta service garantisinde oluyorlar burda sizlerin görüşlerinizi almak istedim hem xiaomi marka cihazlar nasildir kullananlar yardimci olursa sevinirim hemde delta service ili ilgili bilgisi olan veya cihaz gönderen varsa onlarin da yorumlarini alabilirim simdiden herkese tesekkurler

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
delta servisi deneyimim olmadı ama kullananların görüşü olumlu yönde değil.Şimdi şöyle bir durum var zaten düşmede falan direk kullanıcı hatası para alıyorlar.Ama kullanıcı hatası olmayan sorunlarda bile bu firma kullanıcı hatası diyor.Birde şu yandan bakarsak mesela mi6 aldın kargoyu alırken kesinlikle video kaydıyla al,aç incele.Kamerasına bak,çizik,darbe var mı bak,sesine bak,şarj oluyor mu bak.Zaten orada sorun çıkmadıysa ileride telefondan kaynaklı sorun olma olasılığı çok düşük.Diyelim oldu,merak etme paranı geri alırsın ama 5 ay falan bekletebilir.THH'ne falan başvurman gerekir işte onlar bir kaç belge falan verir senin haklı olduğuna dair ve paranı geri alırsın.Bu arada belkide sorunu kendileri hallederler ilk önce deltaya başvur sorununu söyle tabi

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Delta bir garanti değil servis diyenler çok. Ayrıca KVK garantili olarak da satıldığını okumuştum bir yerlerde.

Telefonlar hakkında çok güzel olduğunu söyleyip ardından bir sürü sorun yazanlar da çok. Malum biz malımızın fanatiğiyiz.

veysim47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
lg g4 telefonum delta servis garantiliydi g4 teki kronik bootloop sorunu nedeniyle telefonumu elden servise verdim hemen teslim fişinde kullanıma bağlı çizikler var diye not düşüldü arıza kronik olduğu için garanti kapsamında yapılması gerekiyordu o sorun olmadı ama anakart değişikliğini 20 iş gününde yapmadıklarından dolayı hakem heyeti vasıtasıyla fatura bedelimin iadesini aldım yen telefonum samsung c7 ve o da delta servis garantisinde işin garibi hakem heyetine aldığınız yeri şikayet ediyorsunuz ve faturayı da onlar ödüyor burda servise nasıl bir yaptırım uygulanıyor onu bilmiyorum servis 2 ay sonrasında ürünü onarıp göndermek istedi de ben hakem heyetine verdim artık onarım istemiyorum demiştim