CyanogenMOD'lu S3 açılmıyor...

kaanstyla1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar,
Bugün okulda bir arkadaşım Sim Kartımı istedi ve telefon açıkken bizde bataryasını çıkardık Sim kartı çıkarmak için. Çıkardım sonra tekrar taktım. Telefonun açılma ekranı geliyor fakat telefon bir türlü açılmıyor. Yani ekranda CyanogenMOD simgesi var onun etrafında bir çizgi dönüyor fakat açılmıyor. Download Mode veya Recovery Mode ' a giriyor ama. Acil yardımlarınız bekliyorum teşekkürler.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
cwm menüsüne girip wipe cache ve dalvik cache yapın

kaanstyla1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yaptım fakat hiçbir işe yaramadı. Bende sinirlendim wipe cache format yaptım ve telefonu formatladım. Galerideki resimlere üzülüyordum formatta. Onlarda silinmemiş . Şuanda telefonum açık ve gayet hızlı. Yardımınız için teşekkür ederim.

Reaksiyon puanı
16,118
s3'ün bataryası açıkken çıkartılır mı? windows gibi göçerttin onu odinle rom atmayı dene kurtarma hikayesi var mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

senin ki çok psikopazmış benim ki hiç resimleri uçurmadı gt-s5360...

kaanstyla1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya işte okuldayken akıl edemedim, arkadaş başka bir sim kart takacaktı . Öyle çıkardık gitti bataryayı.
Bir diğer sorun ise PC telefonu görmüyor. Yani aygıtlarda görüyor ama bilgisayarıma girince orada çıkması gerekirken çıkmıyor . Bu yüzden hiç odine felan karışmadım. Cache format yaptım rahatladım. Resimler, müzikler felan duruyo. Rehber gitti , onunda yedeği var zaten . Uygulamalarda sorun değil.