CS:GO tam ekrdanda sürekli donma

Yağız Trz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar. Maça giriyorum. Isınmada iken rakip bana sıktığında oyun donuyor ve 2-3 dakika öyle kalıyor daha sonra maçın ortasında tur başlayınca oyun donuyor ve 30-40 saniye kadar öyle kalıyor. Ve bu sorunlar her maç oluyor. Birkaç kere ban yedim oyun donunca Alt+Tab yaptım ve çıkan pencerelere giriş yapamadım (discord, steam) ekran Alt+Tab ekranında öylece kaldı en oyundan attı ve ban yedim. Bazen böyle oluyor bazen dakikalık ve saniyelik donmalar yaşıyorum. Aslında bakarsanız GTA V, Apex, Valorant, RDR2 ve daha birçok oyunda bu donma problemi ve FPS düşmesi problemi vardı. Ancak size CS:GO'da olan bu problemim sadece tam ekran 4:3 (streched) olarak oynadığımda oluyor. Bundan önce tam ekran pencereli oynuyordum ancak birkaç gün önce yeni bir monitör aldım ve bu yüzden tam ekran moduna geçtim. Geçtiğimden beride işte böyle bir sorun var. GPU ve CPU 60 dereceyi geçmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim çünkü gerçekten çok üzülüyorum. Sınav senem ve ara sıra oyun oynayıp kafamı bile dağıtamıyorum.

RX 570.
8 GB RAM.
i7-4770.
650Watt güç kaynağı.
(Kasa: Casper Nirvana nsh)