Yardım Çıldırtan Hiçbir Şekilde İlgilenilmeyen 5000ms'lik Paket Kayıplarım

Bu konuyu okuyanlar

wolfhy34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
15.12.2023'ten beri sıkıntısını çektiğim saat 18:00'dan sonra başlayan paket kayıplarım beni artık delirtme noktasına getiriyor. O tarihten önce her şey o kadar güzeldi ki sizlere anlatamam. Her neyse, sorun başladı geçer diye aldırış etmedim bir oldu iki oldu her gün saat tam 18:00'da başlayan 4-5 saniyelere varan dakikada 1-2 kere yaşadığım paket kayıpları olmaya devam etti. Geceden sabaha kadar da devam ediyor öğlen son buluyor sonra akşam tekrar yine yine yine.
Türk Telekomu 30 kereden fazla aradım 5'ten fazla da arıza kaydı açıldı diyebilirim, çözülmedi tabiki. Neyse, madem arıza yok ben de artık şu sorun çözülsün diye BTK'ya şikayet metnimi oluşturdum, kanıtlarıyla birlikte yaşadığım sorunu dile getirdim. Türk Telekom tabiki sorun yoktur diye yine 3 kere kopyala yapıştır cevap verdi. Sıra BTK'ya geldi, BTK'da onların yazdığı şeyi kopyalayıp yapıştırdı. Ne anladım ben bu işten? Hayvan gibi paket sorunu yaşadığım internete aylık taahhüt ettiğim parayı kuruşu kuruşuna veriyorum. Bu dandik rezil beş para internete para ödüyorum ve şu interneti şikayet edebileceğim bir tek kurum yok. Ne yapayım, ne yapabilirim, bir şey önerirseniz çok mutlu olurum... Başına böyle bir şey gelen varsa da deneyimlerini dinlemeyi çok isterim, hayırlı akşamlar :( .

ISP-Problem-2-PNG.PNG

Son mesajlar