Çekilişle 1 kişi Elif Şafak'ın İskender'ini kazanıyor

ecevher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğitim Gündemi'ni takip edenler arasında kitap severlerin olduğunu biliyoruz ve bu anlamda kitaplığımızda bol bol kitap eleştirileri paylaşıyoruz. Elif Şafak'ın geçtiğimiz haftalarda piyasaya çıkan ve gündemden düşmeyen İskender'i çekilişle hediye edeceğiz. Eğer başarılı yazarın kitabını okumak için can atıyorsanız Eğitim Gündemi'ni paylaşarak kitabı kazanma şansını elde edebilirsiniz.

iskender.jpg

Kitapindirim.com sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz bu kitap çekilişiyle 1 kişi Elif Şafak'ın önemli eserlerinden İskender'i kazanacak. Bu tip çekilişlerimizin devam edeceğini bildirmek ve çekilişimizin basit kurallarını belirtmek istiyoruz.

• Kitabı kazanmak için yapmanız gereken tek şey Eğitim Gündemi'ni Facebook, Twitter, Friendfeed,Google Plus ve varsa kendi blogunuzda paylaşmak. İlk 4 sosyal ağda en aşağıda verdiğimiz linki paylaşıp yorum formundan bize ilettiğiniz takdirde birer çekiliş hakkı elde edeceksiniz. Eğer kendi blogunuza sitemiz hakkında aşağıdaki makaleyi eklerseniz 5 çekiliş hakkına sahip olacaksınız. (Paylaşım içeriği alttadır) Tüm mecralardan katılım yaparsanız 9 çekiliş hakkınız olacak.

• Hesabınızın herkese açık olduğuna dikkat edin : Sosyal ağ profillerinizin herkes tarafından erişilebildiğinden emin olun. Twitter, Facebook, Friendfeed gibi ortamlardaki gizlenmiş hesaplar kabul edilmeyecek. Bu tür ortamlarda kamuya açık profilleriniz ve sayfalarınız varsa paylaşımlarınızı orada yapmanız gerekecektir.

• Paylaşımı yaptıktan sonra bu haberin altındaki yorum kutucuklarından gerçek isminizi, geçerli e-postanızı ve paylaşımınızın yer aldığı linki bize bildirmeniz katılımınız için yeterlidir. Geçerli e-postanızı ve gerçek isminizi girmeniz kitabın doğru ellere gitmesi açısından önemlidir.

• Çekiliş 5 Eylül 2011 tarihinde başlamış olup 10 Eylül 2011 günü sona erecektir. Kazanan kişi de kabul ederse ismi sitemizde yayınlanacaktır.

• Kitap, Türkiye'nin lider kitap alışveriş sitesi www.kitapindirim.com sponsorluğunda size gönderilecektir.

SOSYAL AĞ PAYLAŞIM İÇERİĞİ

Türkiye'nin lider eğitim haber sitesi 1 kişiye çekilişle Elif Şafak'ın İskender'ini hediye ediyor. http://egitimgundemi.com

BLOGLARINIZ İÇİN PAYLAŞIM İÇERİĞİ
Yazınızda en az iki link olmasına dikkat edin.

Öğrenci veya eğitimciyseniz, muhakkak eğitim haberleri ve analiz sitelerine ihtiyaç duyarsınız. Hatta bunlara köşe yazıları, rehberlik, tarih, kitap, edebiyat bölümleri de eklenmesi, biçilmiş kaftan izlenimi oluşturur çoğu zaman. Sizlere aradığınız gibi bir site tanıtmak istiyorum: Egitimgundemi.com

Güncel eğitim haberlerini sizlere ulaştırmanın yanısıra rehberlik, son dakika haberleri, kitaplık gibi bölümleriyle de eğitime dair her şeyi içinde barındırıyor. Çok sayıda eğitimciye ulaşan, haberlerinde objektif ve dürüst davranmayı prensip kabul eden bu web sitesi, 24 saat ve daima güncel bilgilerle kullanıcılarına ücretsiz hizmet sağlıyor. Üstelik kaleme aldığınız, site kategorilerine uygun yazılarınızı yayına alarak ziyaretçilere kesintisiz ulaştırıyor.

Sorularınız için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz. Çekilişe katılmak için linklerinizi buradaki haberin yorum formlarından bize iletiniz.

İSKENDER HAKKINDA BİLGİ
Başarılı yazar Şafak'ın yüz binler satan kitabı İskender hakkında bilgi almak için Elestirmen.org'daki eleştiri yazısına bakabilirsiniz. (Yazıya Git)

Not : Çekiliş Wmaracı Çekiliş Aracı'yla yapılacaktır.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
yakala.co da bu kitap imzalı olarak 20 lira civarında satılıyordu, ucuz bi yol olmuş galiba reklam yapmak için

Rgctr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi bir düşünce...
Çekilişe katıldım, teşekkürler.