Casper Via T17-G Root Sorun!

feyziergezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selam arkadaslar casperin via t17-g modeli tablete uygun dosyalarini bulamadıgım ıcın odinle root ıslemine girmedim. Bunun yerine şu tek tıkla root muhabbetinden yapiyim dedim ama hangisini denediysem olmuyor arkadas hata veriyor. Baidu gibi şu cinlilerin programlarını falan denedim hepsi hata verdi. Mobogenie3 adlı bir programi pc ye kurup usb hata ayıklama modunda tek tıkla root muhabbeti var gene ordanda denedim gene hata verdi ve rootlamadi. Bir önerisi olan varmı ? Android sürüm 4.4.2

djxeonn

Asistan
Reaksiyon puanı
5
kardesim bide bu yazılımı denermisin ben hep bunu kullanıyorum http://www.kingoapp.com/ telefonu hata ayıklama moduna al öyle dene yapamazsan yaz buraya yardımcı olmaya calısırım şimdiden kolay gelsin :) :) :)

feyziergezer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kardeşim onlada denedim onun gibi birkaç programlada olmuyor hata veriyor. Forumları gezerken bu intel işlemcili tablere bu tarz programlar root atamıyor diye birsey okudum tam olarak dogrumudur degılmıdır bılemıyorum. Teşekkürler yinede :)

davidywise

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
You must use another root for your casperman via the T17. Why not use search4roots i've been using this for 3 years.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

You must use another root for your casperman via the T17. Why not use search4roots I've been using this for 3 years.