Canaydın'ı şok eden teklif

mila12

Dekan
Emektar
5 Kasım 2007
9,864
255
1,263
Ezeli rakip, ebedi dost olan Fenerbahçe ve Galatasaray’ın tarihe geçecek yüzyıllık ortaklıkları direkten döndü!

Aslantepe Stadı’nın yapımını üstlenen Eren Talu’nun finans sıkıntısı üzerine Nihat Özdemir ve Nihat Özbağı’ya ortaklık teklif ettiği ortaya çıktı. Olayı öğrenen Canaydın adeta şoka girdi.

Özdemir’e yüzde 40 hisse

Olay şöyle gelişti: Seyrantepe Stadı’nın yapımını üstlenen Eren Talu ALKE girişimi 20 gün önce mali krize girdi ve çalışmalar adeta durma noktasına geldi. İşte tam bu sırada mali kaynak arayışına giren Talu, Fenerbahçeli Nihat Özdemir ve Nihat Özbağı’ya % 40 hisse ile ortaklık teklifi götürdü.

Son anda ABD’li oldu

Talu, bu arada ABD’li Crescent Heights şirketine de Akbank aracılığıyla teklifte bulundu. İlk görüşmelerin olumsuz geçmesi üzerine ibre Özbağı ve Özdemir ikilisine döndü. Fenerli yöneticilerle sözleşme imza aşamasına gelmişken, 19 Mart’taki son toplantıda ABD’li şirket Talu’ya ‘Evet’ dedi.

Aman kimse duymasın

Bu durumdan hiçbir Galatasaraylı yöneticinin haberi olmazken, sadece dönemin başkanı Özhan Canaydın gelişmeleri öğrendi ve büyük şok yaşadı. Özdemir ve Özbağı, iki kulübün arasındaki gerilimin artmaması için Eren Talu ile birlikte yapılan bu görüşmeleri gizli tutma kararı aldılar.

Kaynak

dead_ghost

Profesör
15 Kasım 2007
2,257
1
0
o stattan vazgeçilir yinede fb ye hisse verilmez

bende almaya çalışan fb li yöneticelere gülerimm :D

Regionella

Profesör
9 Aralık 2006
1,575
7
218
FB bahsetmiyor bence pek,GS'liler fenerin yabancı oynatmasını kıskanıyor ve Türk'leri niye oynatmıyorsunuz vs sözler,bundan bahsetmiştim gs'nin türk'lüğü savunduğu konu olarak.
not:tarafsız yorumcu

dead_ghost

Profesör
15 Kasım 2007
2,257
1
0
Shadow1243 dedi ki:
FB bahsetmiyor bence pek,GS'liler fenerin yabancı oynatmasını kıskanıyor ve Türk'leri niye oynatmıyorsunuz vs sözler,bundan bahsetmiştim gs'nin türk'lüğü savunduğu konu olarak.

nye kıskansınki çok saçma :} sadece türk futbolculara olan önemin azalmamasını istiyor.Bu belli yabancılara gösterilen tölerans bizimkilere gösterilmiyor.Bak Semih'e ismi semihovic olsaydı şuan 30 milyon € ederdi ;)

dead_ghost

Profesör
15 Kasım 2007
2,257
1
0
erol_1982 dedi ki:
Nihat özdemir şöyle diyor :D Özhan Canaydına :D

Ben sizi paramla dövermi be :D :D
arkadaşım GS de para yok değil.bilmeden konuşmayın.sadece nakit yok okadar.GS gayrimenkullerinin % 50 sini satsa FB 'nin % 100 ünü satın alır :D

erol_1982

Profesör
9 Aralık 2006
1,499
0
0
dead_ghost dedi ki:
Shadow1243 dedi ki:

nye kıskansınki çok saçma :} sadece türk futbolculara olan önemin azalmamasını istiyor.Bu belli yabancılara gösterilen tölerans bizimkilere gösterilmiyor.Bak Semih'e ismi semihovic olsaydı şuan 30 milyon € ederdi ;)

Chelsea 21 oyuncu sevillada bilmem kaç oyuncu var kadarosunda İngiliz ve ispanyol milli takımları neden yaşamıyor. Bu sıkıntıyı

dead_ghost dedi ki:
erol_1982 dedi ki:

arkadaşım GS de para yok değil.bilmeden konuşmayın.sadece nakit yok okadar.GS gayrimenkullerinin % 50 sini satsa FB 'nin % 100 ünü satın alır :D

Espiri yapyırorum. Bu konuya anca gülünür.

Link

Profesör
Emektar
26 Şubat 2007
2,750
16
218
dead_ghost dedi ki:
erol_1982 dedi ki:

Hep gayrimenküllerinden bahsediliyor ama bunları iyi bir şekilde değerlendirecek bir başkanda çıkmıyor belliki, borçlar faiz üstüne faiz yiyerek katlanmaya devam ediyor.

Regionella

Profesör
9 Aralık 2006
1,575
7
218
dead_ghost dedi ki:
Shadow1243 dedi ki:

bu ülkede 6 yabancı sınırı var ve bunun olması gayet doğal,herşey akışına bırakılmadıkça bu durum devam edecek,GS'nin-en azından gs'Li taraftarın kıskandığı da belli,bence ;)

dead_ghost

Profesör
15 Kasım 2007
2,257
1
0
Link dedi ki:
dead_ghost dedi ki:
erol_1982 dedi ki:

Hep gayrimenküllerinden bahsediliyor ama bunları iyi bir şekilde değerlendirecek bir başkanda çıkmıyor belliki, borçlar faiz üstüne faiz yiyerek katlanmaya devam ediyor.
Ya ona bakarsan AZİZ YILDIRIM gelene kadarda FB yi uçuran başkan çıkmadı.enderde olsa biri çıkyor yani.ADNAN POLAT muamma ama bakacaz dur bakim ;)

dead_ghost

Profesör
15 Kasım 2007
2,257
1
0
Shadow1243 dedi ki:
dead_ghost dedi ki:
Shadow1243 dedi ki:

bu ülkede 6 yabancı sınırı var ve bunun olması gayet doğal,herşey akışına bırakılmadıkça bu durum devam edecek,GS'nin-en azından gs'Li taraftarın kıskandığı da belli,bence ;)
Kıskançlık yok arkadaşım hayır neyi kıskanacaz anlamış değilim :D sen 6 yabancı oynatmışsın ben 4 ne farkedecek ? Gs diyormu altyapıdan en az 2 oyuncu oynatılmalı diye bizdede altyapı sağlam.ozaman FB de altyapımızı kıskanıyor :D saçmalık yani :D

Regionella

Profesör
9 Aralık 2006
1,575
7
218
dikkatini çekerse ben GS demedim,GS'Liler(taraftar) dedim,hergün yüzlerce taraftar yorumu okurum FB-BJK-GS takım taraftarları tarafından yazılan,bundan aldığım sonuç budur :D

dead_ghost

Profesör
15 Kasım 2007
2,257
1
0
Shadow1243 dedi ki:
dikkatini çekerse ben GS demedim,GS'Li taraftar dedim,hergün yüzlerce taraftar yorumu okurum FB-BJK-GS takım taraftarları tarafından yazılan,bundan aldığım sonuç budur :D

bende gsli taraftarım beni baz al ozaman ;)

dead_ghost

Profesör
15 Kasım 2007
2,257
1
0
yüzlerce taraftar FB yi kıskanıyoruzmu yazıyor :D ya bırak allahını seversen :D

GS taraftarı kimseye özenmez ve kimseyi kıskanmaz...

Birbirimizi kandırmayalım ;)

Regionella

Profesör
9 Aralık 2006
1,575
7
218
Shadow1243 dedi ki:
hergün yüzlerce taraftar yorumu okurum FB-BJK-GS takım taraftarları tarafından yazılan,bundan aldığım sonuç budur :D

yok kimse kıskanıyorum demez elbette,yukarıdaki gibi :)
Fb taraftarlarının da tabiki kupa acısı var biraz,ama bu sıralar o acı azalmak üzere sanırım :)