Bu Siteden Oyun İndirmek Güvenli Midir?

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim, asla korsana destek vermiyorum
Fakat 1999-2001 yılına ait bir oyun dikkatimi çekti, oynamak istiyorum fakat hiçbiryerde bulamadım sanırsam o zamanlar CD ile satılıyormuş bende o da yok mecburen korsana kayacağız XD
Oynamak istediğim oyun sağlamindir sitesinde var, bu siteden oyun indirmem sizce güvenli midir? Kullanıp sorun yaşayan var mı?
Virüs vs bulaşmasından korkuyorum o yüzden konu açma gereği durdum tecrübe etmiş olanlar varsa yardımcı olmalarını istiyorum :)
Teşekkürler

Son düzenleyen moderatör:

Robert Grenee

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
971
Fakat 1999-2001 yılına ait bir oyun dikkatimi çekti, oynamak istiyorum fakat hiçbiryerde bulamadım sanırsam o zamanlar CD ile satılıyormuş bende o da yok mecburen korsana kayacağız XD
Oynamak istediğim oyun www.saglamindir.net sitesinde var, bu siteden oyun indirmem sizce güvenli midir? Kullanıp sorun yaşayan var mı?
Virüs vs bulaşmasından korkuyorum o yüzden konu açma gereği durdum tecrübe etmiş olanlar varsa yardımcı olmalarını istiyorum :)
Teşekkürler
Crack sitelerden dosya indirirken dikkat etmen gereken birşey var. Setup dosyasında bazı tikler oluyor "CCleaner indir" "Avg antivirus indir" gibi. Bu tikleri kaldırdığın zaman yanında o programlar kurulu gelmiyor. Sonra oyun indirirken yanında 123124124 program kurulu geldi diye konu açmayın :Ꭰ

MVNLY

Asistan
Reaksiyon puanı
207
Crack sitelerden dosya indirirken dikkat etmen gereken birşey var. Setup dosyasında bazı tikler oluyor "CCleaner indir" "Avg antivirus indir" gibi. Bu tikleri kaldırdığın zaman yanında o programlar kurulu gelmiyor. Sonra oyun indirirken yanında 123124124 program kurulu geldi diye konu açmayın :Ꭰ
Aman aman o tiplerden değilim sadece next next diyerek kurulum mu yapılırmış :D
Virüs bulaşma ihtimaline karşı ne diyorsunuz?

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
CCleaner ve Avg'den reklam almış sanırım kurarken onları seçmemeniz lazım yoksa saçma sapan şeyler indirebiliyor.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Aman aman o tiplerden değilim sadece next next diyerek kurulum mu yapılırmış :D
Virüs bulaşma ihtimaline karşı ne diyorsunuz?
Ben de eski oyunlari ordan indirdim artik satilmayan bir sey olmadi pcye.(nfs mw 2005 ve carbon indirmistim mod yuklemek icin modlar da calisti oyunun kendisinde de sikinti yok.)Zaten genelde torrentle bulabilecegin oyunlari oraya yukluyorlar o sitede.Utorrent ise virusun alasi cunku pcden kaldiramamistim resmen o gunden beri torrent kullanmiyorum zaten pc oyun oynatamiyor.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
özele bakarmısın bu crack e girmese bile indirebileceğin yerler crack sitesi olacak modlar kızmasın

MegaTechno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
48
Hmm anladım biraz zor o halde
hocam o site güvenli indirebilirsiniz.Ben de 2005 1990 ve 2012de çıkmış ve piyasadan kalkmış 3 oyunu indirip oynadım ve tertemiz.Bu site güvenli yani.NFSMW shrek 2 ve the amazing spiderman.

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Oynamak istediğim oyun www.saglamindir.net sitesinde var, bu siteden oyun indirmem sizce güvenli midir? Kullanıp sorun yaşayan var mı?
Teşekkürler
Güvenilirdir, sıkça giriyorum. :D

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Bence gezginler ve sağlamindire güvenme derim.

Reaksiyon puanı
591
Bence gezginler ve sağlamindire güvenme derim.
bence de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynamak istediğim oyun sağlamindir sitesinde var, bu siteden oyun indirmem sizce güvenli midir? Kullanıp sorun yaşayan var mı?
Teşekkürler
oyun adı? discord üzerinden ulaşalım.

Hollywoo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,462
Eskiden korsan oyun indirirken sağlamindir sitesinden indiriyordum ve 3-4 yıl kullandım tek sorun bile yaşamadım virüs konusundan. Her ne kadar korsana destek vermiyorum muhabbeti olsa da eski yapım olan oyunları oradan indirip oynuyorum bence güvenilir indirebilirsin.

Alioth

Asistan
Reaksiyon puanı
394
fullprogramlarindir çok güzel sitedir 7-8 yıldır kullanıyorum hiç sorun çıkartmadı