Bu sistem GTA 5'i kaldırır mı?

Jae Ezgy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Başlıkta belirttiğim gibi bu sistem GTA 5'i kaldırır mı? Kaldırırsa hangi ayarlarda oynayabilirim? Oyunu Steam'den satın alacağım madur olmak istemiyorum..

Laptop Marka Model : MSi Ge60 2PC Apache

Özellikler :
İşlemci : Intel i7-4710HQ CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz
Ram : 16GB DDR3
Grafik Kartı : Nvidia GTX 850M 2GB 128Bit DDR5
İşletim Sistemi : Windows 8.1 Single Language x64

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Başlıkta belirttiğim gibi bu sistem GTA 5'i kaldırır mı? Kaldırırsa hangi ayarlarda oynayabilirim? Oyunu Steam'den satın alacağım madur olmak istemiyorum..

Laptop Marka Model : MSi Ge60 2PC Apache

Özellikler :
İşlemci : Intel i7-4710HQ CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz
Ram : 16GB DDR3
Grafik Kartı : Nvidia GTX 850M 2GB 128Bit DDR5
İşletim Sistemi : Windows 8.1 Single Language x64

GTA 5'in PC versiyonunu Max Payne 3'ün PC versiyonunu geliştiren ekip geliştiriyor. Rockstar Games PC sürümünü özellikle bu ekibin yapmasını istedi çünkü bu ekip optimizasyon konusunda oldukça başarılı. Bunu hem Max Payne 3'ün PC versiyonunda gördük hem de GTA 5 için istenilen düşük sistem gereksinimlerinde. O laptop güzel bir optimizasyon ile high ayalarda rahatlıkla oynatır.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
720P yada 1080P çözünürlükte medium high arası oynarsın.

Jae Ezgy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GTA 5'in PC versiyonunu Max Payne 3'ün PC versiyonunu geliştiren ekip geliştiriyor. Rockstar Games PC sürümünü özellikle bu ekibin yapmasını istedi çünkü bu ekip optimizasyon konusunda oldukça başarılı. Bunu hem Max Payne 3'ün PC versiyonunda gördük hem de GTA 5 için istenilen düşük sistem gereksinimlerinde. O laptop güzel bir optimizasyon ile high ayalarda rahatlıkla oynatır.
Öncelikle yorumun için teşekkürler. Rockstar tarafından istenilen minimum sistem gereksinimleri bana biraz abartı geldi o nedenle bu başlığı açma gereği duydum Max Payne 3'ü Ultra olmasa da 1920x1080 çözünürlülükte ve High a yakın ayarlarda 0 kasma ile gayet rahat bir şekilde oynayıp bitirdim. GTA 5'in efektlerine falan baktığımda Max Payne 3'e göre bir tık daha üst seviye olduğunu farkettim. Umarım dediğiniz gibi olur sıkıntısız bir şekilde çalıştırır. Peki sizce vereceğim paraya değer mi? 179 TL şuan Steam'de daha uygun olarak bulabileceğim bir yer var mı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

720P yada 1080P çözünürlükte medium high arası oynarsın.
Umarım öyle olur ya..