Bu Şarkı/Klibi Bilen, Hatırlayan?

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Bahsedeceğim şarkı sanırım en az 5-6 sene öncesine ait. Şimdi şöyle bir durum var sözlerini hiç hatırlamıyorum ama klip aklımda, belki bilen dinlemiş olan vardır diye onu anlatacam. Şarkıyı 20-22 yaşında bir genç söylüyor ama ben onu sadece bu şarkısıyla duydum, bir daha da piyasada görmedim. Yani öyle tanınmış biri falan değil. Ses tonu ince sayılır. Sesi aklımda kaldığı kadarıyla biraz Nev - Maroon5 solistini belki biraz LiLWayne'i andırıyordu :D

Klibe geçersek şarkının klibi kara kalem şeklindeydi yani her şey siyah beyaz çizim şeklinde. Resim defterine kurşun kalemle çizim yaparsınız ya aynen öyle ama işte bunun video halini düşünün. Zannedersem aynı yıllarda yabancı bir şarkı daha bu şekilde bir klibe sahipti çünkü klibi özentilik olarak değerlendirdiğimi hatırlıyorum :) Şarkıyı söyleyen genci de videoda sıklıkla görüyoruz ama o da çizim şeklinde. Böyle bir klip hatırlayan var mı?

Şarkı Türkçe :)

B4F25DEB3D4547289C89C243769FB3B8.jpg

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Online destekti sanırım msnde karakaleme çevrilmiş bir fotom vardı, dalga geçiyordu benle bu kliptekilere benziyorsun diye, oradan aklıma geldi :)

Rica ederim Eren :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bırakın bu tür işleri en iyisi Azer Bülbül dinleyin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba ben size bir şarkı soracağım şimdi yabancı bir klip var siyah beyaz bir klip burada çocuklar var bar gibi biyerdeler küçük çocuklar romantik bir şarkı kızın sevgilisini skıştırıyorlar şarkıcı olan kızda çıkarıp kolyesini felan veriyor lütfen yardım edin çok önemli :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
klibinde siyah atlı olan bi kız zenci adamın yanından koştruyor şarkıyı hatırlamıyorum yardımmmm :D

akinsel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Online destekti sanırım msnde karakaleme çevrilmiş bir fotom vardı, dalga geçiyordu benle bu kliptekilere benziyorsun diye, oradan aklıma geldi :)

Rica ederim Eren :)
kardeşim allah razıolsun inanki 2 yıldan beri arıyordum aklımda idi şansa googleden bakayım dedim bu formu buldum sayendede şarkıyıda buldum sırf yorum atmak için üye oldum iyi günler :)

1esracan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 4 5 yıldır bir şarkıyı arıyorum yabancı bi şarkı o zamanlar yeni çıkmıştı diye hatırlıyorum şarkıyı söyleyen kadın 25 30 yaşları arasında yeşil gözlü şarkıda bir dj ona eşlik ediyor. Klipte şu şekilde; şarkı söyleyen kadının ve dj nin 10 yaşlardaki halini ve gençlik dönemindeki halini yansıtıyor arada. Şarkının içinde we ship me loves tarzında kelimeler geçiyor. Hafif basslı hareketli bir parça yıllardır aradım taradım bulamadım. Admin yardımcı olursan çok çok sevinirim

THEMEYUS_00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BİR ŞARKI ARIYORUM BİRKAÇ SENEDEN BERİDİR SADECE KLİP AKLIMDA ŞARKIYI KADIN DİYOR KADIN BİR BARDA ŞARKI SÖYLÜYOR SONRA UZUN BİR MİKROFONUYLA DAHA SONRA O MİKROFONA BAL DÖKÜYOR SONRA BARDAN ÇIKIYOR VE ARABAYA BİNİYOR KIZ İLE GİDİYOR NOLUR BULUN

emnsrkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu şarkıyı buldun mu bende aynı şarkıyı arıyorum lütfen buldum de