Britney Spears 36 saatte 100 hap alınca...

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Geçtiğimiz Cuma günü hastaneye kaldırılan Britney Spears'ın intihara teşebbüs ettiği ve 36 saatte yaklaşık 100 adet hap aldığı iddia ediliyor.
News of the World gazetesi özel hayatıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Britney Spears'ın hastaneye kaldırılmasına yer verdi. Evinde fenalaşan ve Cedars Hastanesi'ne kaldırılan Spears, komşuları tarafından ihbar edilmişti. Kapıya dayanan polise karşı üç saat direnen Britney, küçük oğluyla birlikte ayakları bağlı bir şekilde sedyeye konularak hastaneye götürülmüştü.
72 saat boyunca gözlem altında tutulacağı söylenen Spears, cumartesi gecesi serbest bırakıldı. 36 saatte yaklaşık 100 hap aldığı iddia edilen ve intihara teşebbüs ettiği düşünülen güzel şarkıcı, yaşadığı travmalardan dolayı çocuklarını görme hakkını da kaybetti.
Los Angeles mahkemesi, önceki gece çocuklarını evinde alıkoyarak polislere 3 saat direnen Britney Spears’in 2 ve 1 yaşındaki iki erkek çocuğunun her türlü velayetini eski eşi Kevin Federline’e vermişti. Mahkeme, Spears’in çocuklarını görme hakkını da geçici olarak elinden aldı.

Ayakları bağlandı

Spears, velayeti babalarında olan çocuklarını eski eşine vermeye yanaşmayınca evde tartışma çıkmış, komşuların ihbarı üzerine eve gelen polis "bilinmeyen bir maddenin etkisi altında olan" Spears’ı apar topar Cedars Hastanesi’ne kaldırmıştı. Polise direnen Spears’in sedyeye ayaklarından bağlanarak bindirildiği de öne sürülmüştü. Velayet davası, 14 Ocak’ta yeniden görülecek.

Eski eşin tabanca korkusu

Britney Spears'ın eski eşi Kevin Federline, yaşanan trajedinin ardından çok korktuğunu ifade etti."Britney'e kendini koruması için doğumgününde bir tabanca vermiştim. Çocukları öldürmek için bu tabancayı kullanmasından korktum" açıklamasında bulundu.

16.jpg

15.jpg

13.jpg

9.jpg

Moderatör not : Konu SDN Magazin Bölümüne Taşınmıştırç

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Bu kadına zamanında baya bir hayrandım.

Ama şimdi ise acıyorum bu haline,yazık!!

Allah (c.c.) kimseye iman eksikliğini vermesin..

DarkLady

Dekan
Reaksiyon puanı
12
online destek dedi ki:
Bu kadına zamanında baya bir hayrandım.

Ama şimdi ise acıyorum bu haline,yazık!!

Allah (c.c.) kimseye iman eksikliğini vermesin..
aminn

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
aynen bende bi zamanlar hayrandım.şimdi ise düştüğü hale bak.

heyula07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vay be nerden nereye. Bu kadını müslüman yapmak lazım anca öle düzelir.