Yardım Bilgisayarımı Windows 10 Yaptım Ama Aynı Problem Devam Ediyor

Bu konuyu okuyanlar

fbeee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar merhaba winodws 8.1 bir laptopum vardı. i7 işlemci 2.20 ghz 8gb ram ve 6 gb ekran kartı ben bu laptopu flash bellek ile format atıp windows 10 yaptım. Şimdi 2 tane problemim var. Birinicisi laptop 1 - 2 saat çalıştıktan sonra kitleniyor. Yani hiçbirşey olmuyor ekran kalıyor hiçbir tuş işlemiyor. kapama tuşuyla açıp kapatınca açılıyor bu sefer siyah ekranda kalıyor. windows onarıcıdan tekrar yükledim şuan o sorunu yapmıyor.

Birde dxdiag tan ekran kartına bakınca sadece hp graipch olan ekran kartı görünüyor. aygıt yöneticisinde amdde var. Birde size bir resim atacağım. Ekran kartının üzerinde sarı bir leke var. bu sürücü yüklenmemişmi yoksa normal olan birşey mi anlamadım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-01-24 at 09.57.30.jpeg
    WhatsApp Image 2023-01-24 at 09.57.30.jpeg
    35.6 KB · Görüntüleme: 39

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108
sürücü kurulmamış sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştir diyebilirsin. olmazsa ekran kartının sürücüsünü internetten sen indirip kurmalısın.

fbeee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
problemi çözdüm harici ekran kartı yanmış büyük ihtimalle, sürücüyü güncellediğimde pc donuyor ve kalıyor 3-4 kez format atıp denemedim harici ekran kartında pc kitleniyor. Sağlık olsun

Son mesajlar