Bilgisayarım kasıyor, yardımcı olursanız çok sevinirim :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pcde 4 gb ram 256 mb ekran kartı var silkroadı kaldırıyor ama oyun çok kasıyor ? yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Clean Master Diye bir program var (Gereksiz Dosyaları Temizleme Programı) İndir kur Scan Now>Biraz sürebilir fazla dosya varsa ondan sonra sağ üst köşede Clean... var bas
Umarım Birazda olsa faydam olmuştur :):cool::cool::cool::cool:

onurtugrul35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 gb ramle lol tarzı oyunları oynayamazsın. bilgisayarın eski sorun budur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selamın Aleyküm arkadaslar PC m de 2 GB RAM 2 GB ekran karti var 2 gun once format attirdim attirmadan oönce arttırdıktan sonrada hem PChemde wolfteam kasiyor lutfen yardım edin
Not: PC windows 7 ultimate 64 bit

S

SDN Okuru

SDN Okuru
PC kasiyor 2 GB RAM ve 2 GB ekran karti var win 7 ultimate 64 bit 2 ggün önce formatlandi hem oyunda hem oyun dışında kasiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Öncelikle Görev yöneticisini aç ctrl+shift+esc veya ctrl+shift+dlt açılan sayfadan görev yöneticisini başlat dosya>yeni görev bas çıkan kutucuğa ''explorer.exe'' yazıp enter le eğer kitaplık çıkarsa görev yöneticisindeki system yazan programlar hariç hepsini sonlandır ve sonra yeniden dene düzelir ama yine aynısı olabilir kapatıp açınca her zaman yapman lazım veya bilgisayarcıya götür bendede olmuştu hep yapıyordum en sonunda düzeldi 2 3 gün sonra yapmama gerek kalmadı