Yardım Bilgisayar a Windows 10 attım aylarımı verdiğim proje silindi

Ceto59

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Bilgisayar a Windows 10 attım aylarımı verdiğim proje silindi Office programında da oturum açmamıştım lütfen bana bir çözüm bulun psikoloji m bozuldu bu proje olmazsa sınıfta kalacağım

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Yedek almadıysanız size tek bir önerim var.
22-16-39-images.jpg

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Tam olarak böyle yapıcam
sistem geri yükleme adını verdiğimiz windowsun otomatik olarak kendini yedekleyip kayıt aldığı bir eleman var eğer projenizin olduğu veya bittiği bir zamanı sistem kayıt almışsa. bilgisayarınızı o zamana götürebilirsiniz bu sayede projenizin tamamı olmasada en azından bir bölümü kurtarılmış olur.

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
sistem geri yükleme adını verdiğimiz windowsun otomatik olarak kendini yedekleyip kayıt aldığı bir eleman var eğer projenizin olduğu veya bittiği bir zamanı sistem kayıt almışsa. bilgisayarınızı o zamana götürebilirsiniz bu sayede projenizin tamamı olmasada en azından bir bölümü kurtarılmış olur.
Fakat arkadaş windows 10 attım diyor, bildiğim kadarıyla format attıktan sonra geri yükleme noktaları siliniyor.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Fakat arkadaş windows 10 attım diyor, bildiğim kadarıyla format attıktan sonra geri yükleme noktaları siliniyor.
format atarken yükseltme yaptıysa geri yükleme noktaları gitmiyor diye biliyorum hocam, fakat her şeye rağmen en azından bir kontrol etmesi bir şey kaybettirmez.

Tolgahan Tosun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bilgisayar a Windows 10 attım aylarımı verdiğim proje silindi Office programında da oturum açmamıştım lütfen bana bir çözüm bulun psikoloji m bozuldu bu proje olmazsa sınıfta kalacağım
windows.old klasörüne bak varsa kurtuldun.