Beyaz eşya tavsiyesi

eXe1aNs

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhaba arkadaşlar beyaz eşya alacağım ancak bir türlü karar veremiyoruz hangi marka olacağına fiyatlar oldukça yüksek Bosch istemiyoruz onun dışında Siemens Arçelik LG ve Samsung arasında kaldık bütçemiz 25 bin TL ve oldukça iyi bir ürün olsun istiyoruz hatun Buzdolabında buzluk altta seviyor Inox istiyor. Set olarak Buzdolabı Çamaşır makinesi Bulaşık Makinesi düşünüyoruz. Ürünlerin sessiz olması da ön planda

mertsut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
çeyiz, düğün tarzı set diyorsan bundan 2 hafta önce bende araştırdım fakat buzdolabında aşağıdan derin donduruculu hiç görmedim. Seti bozmak zorunda kalabilirsin. Ben LG marka aldım LG de hiç set satan yer bulamayınca nerde ne ucuzsa oradan aldım. Cihazlar güzel fiyatlar ben aldığımda bulaşık (lg-dfc512fp) 6000₺, çamaşır (lg-f4r5vgw2t) 7000₺, buzdolabı (lg-GC-H502HLHU#) 6500₺

Ahmetyılmaz000

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Bence Arçelik veya Samsung. İkisinin de yedek parça ve servis olayı güzel. Ayrıca paraf kartınız varsa haziran ayına kadar Samsung'dan yapacağınız alışverişe +6 taksit yapıyorlar. Hangi telefon modelini düşünüyorsunuz bilmiyorum ama Samsung düşünürseniz bu daha avantajlı olur sizin için