Beşiktaş'ın stadına izin çıkmadı!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Beşiktaş’ın eski Asbaşkanı Levent Erdoğan, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada İnönü Stadı’nın yeniden yapımı için izin çıkmadığını söyledi.

10.2.2011_fatihmanse.jpg

ANITLAR KURULU’NDA İZİN ÇIKMADI, FAKAT BAŞKA TARTIŞMALAR ÇIKARTILARAK DİKKATLER DAĞITILIYOR

Erdoğan, “Anıtlar Kurulu’ndan ciddi izin çıkmış değil. Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal’ın dediği gibi bu bir başlangıçtır: Buraya yeni stat yapılması için pek çok kriterin gerçeklemesi gerekir. Sadece zaman geçirmeyi amaçlayan, şaşırtıcı davranışlar içerisinde bulunulmaktadır. Sanki yeni stat için izin alınmış gibi maçlarımızı Olimpiyat Stadı’nda mı TT Arena’da mı oynayalım tartışması başlatıldı. Gerçekler bu tartışmalarla perdelenmektedir. Anıtlar Kurulu’ndan alınmış bir izin söz konusu değildir. Statla ilgili hiçbir çalışma yapılmamaktadır” dedi.

STAT BİR FACİA OLABİLİR

Levent Erdoğan, stadın bir an önce yapılmaması durumunda bir facia ile karşı karşıya kalınacağını belirterek, “Stadın yeniden inşası yapılmadığı sürece bir faciayla karşı karşıya kalacağız. Beşiktaş’ın dışında neredeyse hepsinin kendilerine yakışır statları varken, bizim ise başımıza yıkılmaya hazır bir stadımız var” şeklinde konuştu.

UEFA R.MADRİD’LE BEŞİKTAŞ’I GÖZLEM ALTINA ALDI
BAŞKAN EKONOMİYİ DÜZELTMEZSE BU KULÜBE ANCAK OĞLU TALİP OLUR

Erdoğan, Beşiktaş’ın Real Madrid’le birlikte gözlem altında tutulduğunu belirterek, kulübün çok ağır yaptırımlarla karşı karşıya olduğunu ifade etti ve “Real Madrid’le birlikte Beşiktaş’ın mercek altında olduğu yolunda duyumlar var. UEFA kriterleri 3 yıl içerisinde yerine getirilmezse ağır yaptırımlar olacak. Bu zaten herkesin malumu. Ne yazık ki Beşiktaş’ın ekonomik durumu iç açıcı değildir. Sayın başkan yönetimi devraldığında 18 milyon dolar olan borç bugün 500 trilyondur. Kulübün 100 milyon dolar olan gelirleri de maalesef harcanmıştır. Ayrıca 3-4 yıllık gelirler de temlik edildi. Beşiktaş, ekonomik açıdan UEFA kriterlerine uymayan bir konumdadır. Böyle giderse Beşiktaş’ı çok kötü günler bekliyor. Şampiyonluklar, barılar her zaman elde edilebilir. Ama her şeyden örce ekonomik yapının güçlü olması gerekir. Sayın başkan borçları aşağıya çekecek tedbirleri almazsa kulübe ancak oğlu talip olur; o zaman da Beşiktaş için hiç iyi olmaz” diye konuştu.

BAŞKAN, KULÜBÜ ALDIĞI GİBİ BIRAKMALI

Amatör branşların kapanma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığını belirten Erdoğan, “Başkan ve yönetim kulübü aldıkları şekilde bırakmaları gerekir. 82 küsur oyuncu alınmış, kulübe çivi çakılmamıştır. Alınan oyuncuların hiçbiri ederinde satılmamış, zararına verilmişlerdir. Bu kulübü aldıkları gibi teslim etmezlerse, bunun vebali altında kalacaklardır. Aynıca amatör branşlara önem verilmiyor; neredeyse kapanması için dua ediliyor. Voleybolda rakiplerimiz Avrupa ve dünya şampiyonluğuna koşarken biz küme düşme tehlikesiyle karşı karşıyayız” dedi.

Radyospor

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Sayın Levent Erdoğan'ın sürekli bu yönde açıklamaları var. Stadyum konusunda. Ama Beşiktaş kulübü sanırım cevap vermişti.

Futbolda ...küsür futbolcu... Yanlış stratejilerin sonucu. Tabata gibi bir oyuncuya 2 sene tahammül ettik. Şimdi yerine Simao oynuyor. İşe bak. Bundan sonra zaten kulüp kapısından içeri sıradan bir oyuncu adım atamaz :)

Bu arada fotoğraftaki Metin Tokat mı?

İsmet Arzuman imiş.

thetiduygu

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bu kadar başarılı oyuncunun olduğu bir takımın stadı yapılamıyor, izin çıkmıyor vs çok yazık..

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Ali Sami Yen Spor Kompleksi'nden sonra yeni bir yılan hikayesi mi?

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Muhalefet her zaman muhalefet... Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olsan yine bir kulp takar bir şey söylerler... Bu sadece Beşiktaş için geçerli değil... Her klüpte böyle bazılarında kuvvetli bazılarında sinmiş...

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Sürekli bu açıklamalardan sıkıldım ya! Tamam kulüple işin bitti hala ne konuşuyorsun? Neyi anlatmaya çalışıyorsun? Taraftarları neden kışkırtıyorsun.

Tabata' ya 8 verdik ama yerinde simao oynuyor. Üstelik 900 bin verdiler. Diğerlerini de sayayım. Artık beşiktaş yönetimi akıllı kararlar alıyor. Sonuna kadar arkasındayım. Sizin de karşınızdayım Sayın Levent Erdoğan. Beşiktaş düşmanı gibisiniz

recooo1903

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Beşiktaşın 1 numaralı düşmanlarından birisidir kendisi. Tekrar yönetime girmek için yapmıyacağı şey yoktur

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Beşiktaş UEFA nın gözlemindeymiş!!!

Niye yaptığı transferler ile!!!

Galatasaray ve Beşiktaş'ın transfere harcadığı para!!!

Culio + Yekta + Stancu : toplam Bonservis 14 milyon € !!!
Guti + Q7 + Simao + Almeida + Fernandes + Hilbert : toplam Bonservis 10.2 milyon € !!!

Tabata gibi adamlara 8 verdiğimiz dönemler bitti...

Q7 için bu gün yönetim 25 Milyon € fiyat biçti...

Almeida Morinho'nun açıklamalarından sonra sürekli fiyatı artacak genç bir oyuncu...

Beşiktaş'ın mali durumu bundan sonra illaki düzene girecektir...

Çatlak seslere itibar etmemek gerek...

ulass09

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adam yönetimde olmadığından geberecek kıskançlıktan.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bu sadece benim yorumum yanlış anlamayın ben bir fenerbahçeliyim yaptığınız transferlere sözüm yok tamam ama adam bir yerde haklı nerden geliyor bu değirmenin suyu diyebilir herkes .. sonuçta dediği gibide beşiktaşta öle alt yapılara fazla önemde verilmiyor sonuçta demek istediğim olaya beşiktaş futbol takımı olarak değil beşiktaş olarak bakmanız basket takımı voleybol takım yüzme ne biliyim hentbol yani herşeyiyle düşünmelisiniz ve buna altyapısından tuttunda idman sahalarından stadından herşeyine düşünün bence .. en büyük örnek futbola o kadar yıldız aldınız ama bence stada biraz bütçe ayırabilirdiniz oysaki şimdi erdoğanın açıklamalarını okuyarak söylüyorum yanlış anlaşılmasın devlete bize stad yap diyorsunuz..bence yanlış bir olay

ayrıca türkiye bir yana avrupa liglerindede oynuyan tüm türk takımları bizim takımımız sonuçta bizi temsil ediyor başarılı olmasını dileriz ama bu şekilde biz bunu yaptık devlette stad yapsın gibi olmamalı bence

anlamadığım bir konuda madrid gene en zengin takım seçildi ama onlarda stada yaptırım yapmıyorlar uefa onlarıda incelediğine göre yada haber tamamen yalan =)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
arkadaşlar bu sadece benim yorumum yanlış anlamayın ben bir fenerbahçeliyim yaptığınız transferlere sözüm yok tamam ama adam bir yerde haklı nerden geliyor bu değirmenin suyu diyebilir herkes .. sonuçta dediği gibide beşiktaşta öle alt yapılara fazla önemde verilmiyor sonuçta demek istediğim olaya beşiktaş futbol takımı olarak değil beşiktaş olarak bakmanız basket takımı voleybol takım yüzme ne biliyim hentbol yani herşeyiyle düşünmelisiniz ve buna altyapısından tuttunda idman sahalarından stadından herşeyine düşünün bence .. en büyük örnek futbola o kadar yıldız aldınız ama bence stada biraz bütçe ayırabilirdiniz oysaki şimdi erdoğanın açıklamalarını okuyarak söylüyorum yanlış anlaşılmasın devlete bize stad yap diyorsunuz..bence yanlış bir olay

arkadaşım yukarıdaki yorumumu oku bir de ekleme yapayım

Stoch+Dia+Niang: toplam bonservis 18 milyon €!!!
Guti + Q7 + Simao + Almeida + Fernandes + Hilbert : toplam Bonservis 10.2 milyon € !!!

Herkes isimlere bakarak Beşiktaş dünya kadar borcun altına girdi zannediyor!!!
Beşiktaş bu sene çok akıllı şekilde transferler yapmıştır.
Verdiği paralar çok makul fiyatlardır...

recooo1903

Asistan
Reaksiyon puanı
8

ayrıca türkiye bir yana avrupa liglerindede oynuyan tüm türk takımları bizim takımımız sonuçta bizi temsil ediyor başarılı olmasını dileriz ama bu şekilde biz bunu yaptık devlette stad yapsın gibi olmamalı bence

anlamadığım bir konuda madrid gene en zengin takım seçildi ama onlarda stada yaptırım yapmıyorlar uefa onlarıda incelediğine göre yada haber tamamen yalan =)
Bir kaç yanlış var Beşiktaş devlete bize stad yap demiyor izin ver biz kendi stadımızı yapalım diyor yap-işlet-devret modeliyle yapılcak ayrıca değirmenin suyuna gelince Beşiktaş bu sene transfere 3 büyükler arasında en az para harcayan kuluptür Elbruz46 arkadaşın belirttiği gibi Galatasarayın sadece ara transferde harcağı para 14 milyon iken Fenerbahçenin sadece niang ve stoch a verdiği para 13.5 milyon iken Beşiktaşın tüm transferi 10.2 milyon mal olmuşturhttp://forum.shiftdelete.net/member.php?u=28192

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338

Beşiktaş Devletten kendisine Stat Yapmasını İstemiyor!!!

Beşiktaş Kendi Stadını kendi imkanları ile yapacak...

Tek sorun İnönü Stadının Sit bölgesinde olması...

Bu yüzden orada dilediğiniz gibi inşaat yapamıyorsunuz...

Bölge Tarihi bir bölge olduğu için yapacağınız en küçük iş için bile Anıtlar Kurulunun İzni gerekiyor...

Beşiktaş da Stadını yapmak için Anıtlar Kurulunun İznini Bekliyor...

Yoksa Devlet bize stat yapsın diye bir talebimiz yok...

Sadece gerekli izinlerin çıkması bekleniyor..

Nerden uydurdun Devlet Bize Stat yapsın gibi bir saçmalığı!

İdman yapacak tesislere gelince zaten Türkiye'nin hatta Avrupa'nın 1 numaralı tesisleri Beşiktaş'ın Nevzat Demir Tesisleri'dir..

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Culio: 2, Stancu: 5, Yekta: 3,75 = 10.75 :)

Diğerleri bonservissiz geldi.

Ayrıca Beşiktaş da kendisi yapmayacak stadı. Sponsorlarla yapacak.

Kamu kurumu-Özel durumu gibi bir konu var ortada.

Yine cebinden para çıkmayacak.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Culio: 2, Stancu: 5, Yekta: 3,75 = 10.75 :)

Diğerleri bonservissiz geldi.

Ayrıca Beşiktaş da kendisi yapmayacak stadı. Sponsorlarla yapacak.

Kamu kurumu-Özel durumu gibi bir konu var ortada.

Yine cebinden para çıkmayacak.

bir eklemede benden ;

Culio :27 yaşında
Yekta :24 yaşında
Stancu :23 yaşında

Guti :34
Q7 :27
Simao :31
Almeida :26 (Bonservisin tamamı beşiktaşda değil diye biliyorum)
Fernandes : Kiralık zaten
Hilbert :26

karşılaştırma yapıyorsanız yaşlarada bakmak lazım... :)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
bir eklemede benden ;

Culio :27 yaşında
Yekta :24 yaşında
Stancu :23 yaşında

Guti :34
Q7 :27
Simao :31
Almeida :26 (Bonservisin tamamı beşiktaşda değil diye biliyorum)
Fernandes : Kiralık zaten
Hilbert :26

karşılaştırma yapıyorsanız yaşlarada bakmak lazım... :)

Yaşlara da bakmak lazım!
Genç Olan Her Zaman İyidir!!!

recooo1903

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bir eklemede ben yapıyım o zaman misimovic 8 milyon

suyat

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşım yukarıdaki yorumumu oku bir de ekleme yapayım

Stoch+Dia+Niang: toplam bonservis 18 milyon €!!!

Herkes isimlere bakarak Beşiktaş dünya kadar borcun altına girdi zannediyor!!!
Beşiktaş bu sene çok akıllı şekilde transferler yapmıştır.
Verdiği paralar çok makul fiyatlardır...

Bence sen yanlış anladın uefa yı sadece arada yaplan transferler için takip etmezler takımları kulubun ne kadar borcu var stadı nasıl paralarını öduyormu futbolcuların vs... gibi şeyler için takip ederler.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Bence sen yanlış anladın uefa yı sadece arada yaplan transferler için takip etmezler takımları kulubun ne kadar borcu var stadı nasıl paralarını öduyormu futbolcuların vs... gibi şeyler için takip ederler.

O zaman Barcelona direk gözleme alınmalı...

Adamların borç sıkıntısını duymayan kalmadı...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Yapılsın tabi. Futbol artık eskisi gibi değil.

Yeni statlar herkese lazım.

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ekleyen eklemiş:D:D:D

Daha önceki yorumumda demiştim: bu açıklama ortamı gerer diye. Aha aynı dediğim oldu!

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Levent Erdoğan, yönetimde olduğu zamanlar da yersiz ve gereksiz konuşmalarıyla kulübü hep zor durumda bıraktı. hatta ertuğrul sağlam'ın istifası sürecinde yaptığı açıklamalarıyla en etkili isimdi. anlaşılan huylu huyundan vazgeçmiyor.

şimdi gel yönetime deseler "bu kadar kötü durumda olan kulübün yönetimine" koşa koşa gelir.:D