Rehber Barcelona-Galatasaray maçı nasıl ücretsiz izlenir?

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
gs-barcelona.jpeg

Bu akşam TSİ 23:00'da oynanacak UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turunda temsilcimiz Galatasaray, Barcelona'ya konuk olacak. Maç bilindiği gibi yayın haklarına sahip olan EXXEN'de yayınlanacak.

Ekran Resmi 2022-03-10 10.20.22-min.png

Şu anda EXXEN, yeni üyelere 5 gün boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Sanal kart veya ön ödemeli bir kart (Papara, İninal vs) kullanarak yeni bir mail ile üye olabilirsiniz. Üyelikte 1 TL kart doğrulama ücreti kesildiğini de belirteyim.

Akşam maçtan sonra dilerseniz aboneliğinizi iptal edin, 5 gün izlemeye devam edeceksiniz.

Ekran Resmi 2022-03-10 10.25.11-min.png

Akşam Galatasaray'ımıza başarılar ve herkese iyi seyirler!!

Son düzenleme:

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460

Bu akşam TSİ 23:00'da oynanacak UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turunda temsilcimiz Galatasaray, Barcelona'ya konuk olacak. Maç bilindiği gibi yayın haklarına sahip olan EXXEN'de yayınlanacak.

Ekli dosyayı görüntüle 168993

Şu anda EXXEN, yeni üyelere 5 gün boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Sanal kart veya ön ödemeli bir kart (Papara, İninal vs) kullanarak yeni bir mail ile üye olabilirsiniz. Üyelikte 1 TL kart doğrulama ücreti kesildiğini de belirteyim.

Akşam maçtan sonra dilerseniz aboneliğinizi iptal edin, 5 gün izlemeye devam edeceksiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 168994

Sonucu belli bir maç.Gs 5 den aşağı yerse başarı.???

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ben de bi yolunu biliyorum bazı youtube abone çekmek için maçı açarlar pc den yayınlarlar ben öyle denicem olursa öyle izlerim

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Cbc Sport Azerbaycan Kanali Naklen veriyor exxenden ben ayarladim tvden izlicem

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
Exxen maç sayesinde kendini kurtardı resmen.

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
Sende izle sende beleşçi ol o kadar para veremem. Zenginsen alırsın.
Ben zaten futbol izlemiyorum ama izlesem öyle yapardım büyük ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da hiç uğraşmaz korsan izlerdim ?

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Bedava iken Ertem Şener'in anlatımını kaçırmamak lazım. Dünkü maçı çok iyi anlattı.
Cbc sportsta ucretsiz tvden kesintisiz izlerim genis genis exxen hem reklamli yayin veriyor hemde kesinti cok oluyor. Ertem seneri ozetinde dinlerim artik belki ertem seneri kesmez cbc sports naklen yayin olabilirmiş

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Cidden berabere mı bitti.. izlemeyi unuttum netten baktım sonuç 0- 0 olunca şaşırdım

Kawashi

Asistan
Reaksiyon puanı
34

Ekli dosyayı görüntüle 168993

Ekli dosyayı görüntüle 168994

sağol güzel anlatmışsın Gs berabere kaldı diye biliyorum.

Son mesajlar