Banım Açılmış Eskiler Nerede?

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Selamlar forum üyeleri, zamanında hassas bir konuda yanlış anlaşılmadan dolayı banlanmıştım ban atan şahıs aslında kasten yanlış anlamıştı da neyse :))) Uzun zaman oldu, 2 gün önce bir arkadaşıma USB disk olmadan format atmayı anlatacaktım aklıma burada açtığım konu geldi ve onun linkini almak için arama yaptım, sayfaya girdiğimde banımın olmadığını gördüm şimdi de hesaba girdim ban kalkmış :)
Foruma şimdi girdim, küçük bir gözlem yapayım bakalım :grin:
@EFI Shell hâlâ benim GIF'e çevirdiğim profili kullanıyormuş forumdan ayrıldıktan sonra da kısa süre muhabbetimiz olmuştu sıcakkanlı birisi, şimdi süper moderatör olmuş hayırlı olsun sayın moderatörüm :)
Hafiyye-iAbdülhamid-iSani banlanmış kim olduğunu tam olarak çıkaramadım ama muhabbetim olan birisiymiş...
The Child sanırım forumu bırakmış, samimi bir arkadaştı...
Kovboy Bey o da ceza yemiş, geçmiş olsun diyelim...
@MacOSKullanıcısı sanırım hâlâ buralardasın, hoş buldum dostum :)
Seyyah abimiz vardı o nerede ya?? Onunla muhabbet etmeyi özlemişim..
Unuttuğum arkadaşlar olabilir, eskilerden hâlâ burada olanlar varsa hepsine tek tek selam olsun, hepinizi özlemişim zamanın malum stajyerleri hariç :)

Banlandığım günden bu yana neler değişti? Yine YKS'ye girdim sanırım bu defa tam olarak istediğim olmasa da ona benzer bir lisans bölümü gelecek :)) Banlandıktan hemen sonra malum sektörde iş alımına başlamıştım, MAÖL bitti staj bitti işler bitti askerlik bitti bakalım başka neler bitecek :)

Ah şu konuuuu

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,969
Hoş geldiniz. Hayırlı forumlar. :)