Öneri Ayran Gönüllülük Problemi

Reaksiyon puanı
0
Selam Arkadaşlar.
Benim huyum herkesde varmı bir fikrim yok ama acilen kurtulmam gerken bir durum galiba. Çünkü huyumdan nefret ediyorum. Şöyleki hiçbirşeyi uzun süre sürdüremiyorum. Mesela 2 sene muhasebe yaptım meslekte birşey olmamasına rağmen sevmemeye başladım. sonrasında 1 hafta gibi müşteri temsilciliği yaptım. farklı konulardan dolayı çıktım ama yine neftret ettim sonrasında. Fakat bu herşeyde oluyor bişey yapacağım diyince de kendimi yapacağım şeye psikolojik olarak hazırlayınca bir vakit sonra ya yapmak istemiyorum yada soğuyorum. Mesela geçen de instragram hesabı açtım qratius isimli güzel bitane videom hatta 44k izlenmişti ilk defa helal demiştim kendime sonrasında daha hiç çekmedim ismini de qratiusgaming gibi bişey yapmıştım. tam 1 sene etik hackerlik çalıştım yaptım hem udemy den hemde itü den kurs almıştım onu da bıraktım. yani ne zaman ya benden iyisini yapanı görürüm ne zaman yaptığıma laf edeni görürüm vesaire cart curt nedenlerden yaptığım şeylerden soğuyorum bunun önüne nasıl geçerim acep

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Hayatın böyle akar gider. Can çıkmadan huy çıkmaz.