Artisteer 3.0 tema yapma sıkıntısı

me3met

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar, artisteer 3.0 ile wordpress teması yaptım temayı ön izleme yaptığım zaman sıkıntı yok işimi bitirip ftpye attığım zaman yazılan yazıların üst ve altında çıkan tarih, saat, yazar adı tarih vs.. bloklar çıkmıyor dolayısıyla çok değişik garip görünüyor tema ilk resim programda görünen şekli ikincisi ise ftp ye attığım zaman ki;

resim 1 http://img14.imageshack.us/img14/9421/98975101.png

resim 2 http://img38.imageshack.us/img38/9858/59587796.png

konuyu araştırdım biraz bilen çıkmadı bir kişi daha bir forumda sormuş 1 yıl evveli cvp bulamamış :))) sanırım bu sorun devası olmayan bir hastalık değildir inşallah sorunu burada çözeriz :))

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 12:54 ----------

ya bağlatım çok yavaş duruyor idm duruncada devam edemiyor hf teki gibi

me3met

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
warezi ben vermedim arkadaşlar yinede kusura bakmayın... arkadaşlar sorunun çözümünü bilen yokmu? win 7 ile alakalı olabilir mi ??

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Bu programı kullanmak yerine hazır güzel wordpress temaları var onları denemeni öneririm ve bu programı daha önce kullandım.Sorunlarla karşılaşınca da kaldırdım.

me3met

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam bu cahce denen nane nereden açılıyor..

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Yani sitenizin ana sayfasında ve video gösterim sayfalarında yapılan değişiklikler (yeni eklenen videolar, yeni yorumlar ve tema değişiklikleri) 1 saat sonra gösterime girer. Siz bu zamanı azaltmak ya da artırmak isterseniz temanızın index.php ve single.php dosyalarının üst tarafında bulunan rakamlarla oynalamısınız. Saniye cinsinden zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır. Default ayar 3600 saniye = 1 saat.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
kullanmayın derim cache yi yaptığınız değişikliğin hemen değilde 1 saat sonra -değişebilir süre- gerçekleşeceği demek cache

me3met

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu benim sorunumu ne çözecek bir forumda daha birisi yazmış sorunun çözümü bulunmamış nasıl iş bu yaf