App Store Top 25 Listesine Girme Tavsiye İstek

nexo55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar arkadaşımın app store bir uygulama gönderdi uygulama yayınlandıktan sonra app store yükselmek istiyor hatta top 25 e girmek türkiyede top 25 girmenin çok zor olmadıgını okumuş bendende araştırmamı rica ettim biraz araştırdım
1-) türkiyede bu tür işi mobilike yapıyormuş onlara mail attım 5 gündür geri dönmediler hatta 3 mail attım toplamda hiç bir geri dönüş olmadı
2-)sonradan aklıma app nana freemyapp gibi siteler geldi bu siteler galiba böyle app store da yükselmek isteyen uygulama sahiplerinden para alıyor ve onları indirtiyor bu şekilde yükseliyor dogruysa bu düşündügüm nasıl oralara başvuru yapabiliyoruz
3-)ortalama rakamlara baktık günlü belli sayılar ile top 25 e giriliyormuş çok yüksek sayılar degil arkadaşım dediki cihazımızdan (ipad 2) indirelim tekrar yükleyelim indirelim tekrar yükleyelim bu şekilde bir günde yüksek rakamlara ulaşırız dedi yani manual indirme yapacagız ama aynı makina oldugu için apple anlarmı onu bilmiyorum

uygulamamız osmanlı tarihini anlatan bir oyun daha çok tarih bölümü anlatıldıgından çok rehabet görmeyecegi belli hep böyle oluyor çünkü ve o kadar emek boşa gidiyor insanların gözünün önünde durursa en azından tarihlerini ögrenirler diye düşündük reklam yada paralı vs koymayacagımızdan gelir amaçlı yapmıyoruz

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
uygulamayı ücretli yapın, radeem kodunu forumlarda ücretsiz dağıtın. bakın nasıl hit oluyorsunuz :)

nexo55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler bu code bir kez verildiginde herkez kullanabiliyormu yoksa herkeze ayrı ayrımı verilmeli birde arkadaşlar başka fikri bilgisi olan arkadaşlar varsa onlarda yazarlarsa sevinirim en iyi fikri yada yöntemi bulursak daha iyi olur ama bu radeem kodu güzel miş tekrardan teşekkürler hocam