Android 4.1, HTC One X'i Uçurdu

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Sarj sorunu onex in en büyük sorunudur. O çözülmeli de mümkün görünmüyor :)

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Desire HD kullanıyorum ve One serisinden birisine geçmeye niyetim var. One X başta geliyor ama bakalım :D :D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Samsung'cular isyan çıkarırlar şimdi olamaz bu diye :D

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
4.1 jb li one x 4.1 li s3 ü geçiyo ağlıcak s3 cüler sanırım 4.1 in yanında sense 4+ ında etkisi olmustur :D

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
S3 ü verip one x mi alsak acaba.....

Kaanenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Artık cihaz süper oldu... tam kapasite ile rahat bir şekilde çalışıyor...

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Nvidia Tegra 4 ü Ocak 2013 teki CES fuarında tanıtacakmış o yüzden One X yada Tegra 3 lü herhangibir cihaz istediği kadar stabil olsun 2013 Baharında Gerek Exynos 5 gerekse Tegra 4 kullanan ve CortexA15 mimarisini baz alan cihazları göreceğimiz için bir manası olmayacak ...

Galaxy S IV ün sızıntıları gelmeye başladı bile 2.0 Ghz Exynos 4 5450 quad core ve kuvvetle muhtemel 3 GB Ram Full HD Ekran

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Elde kullanım hissi nasıl? Performans artışı fark ediliyor mu?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla pil sorun olmasa çok başarılı bir cihaz :D ama işte o pil yok mu o pil :D

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Aylar önce kendim telefon almadan tegra 3 ün daha iyi olduğunu söylüyordum. Ama sonra benchmarklar falan filan bende exynos daha iyidir diyip S3 aldım. Ama görünüşe göre one x'in sorunu arayüzmüş. Bu sonuçlar one x+ ın note 2 den daha iyi olduğunu kanıtlar nitelikte.

One x+ 14500 alıyordu zaten antutudan.

ßLaCkЯiDeЯ

Asistan
Reaksiyon puanı
1
HTC bir adım önde diyebiliriz tabi şarjın problemli olduğu söyleniyor öyleyse bu sorun HTC'ye hala büyük dezavantaj

S

SDN Okuru

SDN Okuru
one x bir numaradır. antutu testini ben de yaptım 4.1 güncellemesi gelmediği halde 13400 çıktı. eski samsung kullanıcısı olarak htc one x bir numaradır :)

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
S3'e rakip olarak nasıl çıkıyor S3'ten önce duyurulan, aynı anda çıkan telefon? =)

4.0.4 ile de zaten S3'ten önde olduğu alanlar vardı, bizim millet ana versiyon değişmedikçe update yerine koymuyor heralde iplemiyor. Pil sorunu diye bir sorun da yok aslında ama ben yazmaktan bıktım, insanlar okumamaktan ve tekrar etmekten bıkmadılar. :)
%85 ile bırakmıştım dün gece 01.00 gibi, sabah bi 5dk daha taktım ki %2-3 falan şarj oldu, 1 saat kadar aktif ekran açık kalmış, çok az 10dk falan Angry Birds oynadım, onun dışında gün içinde mailler whatsapp falan çok yüklenmedim açıkçası, %58 şu an şarjı. :)

Şarj "sorunu" denilen şey ilk çıktığında standby'da deli gibi pil gitmesiydi. Yatarken şarjdan çekip %20 pil ile bulanlar vardı, böyle bişeyi akıl alır mı? O çözüleli çok oldu, şu an S3 ile hemen hemen benzer şarj süresine sahip One X. :)
Neyse,

valla pil sorunu olmasa One X dehşet telefon hacı!!!

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
Nvidia Tegra 4 ü Ocak 2013 teki CES fuarında tanıtacakmış o yüzden One X yada Tegra 3 lü herhangibir cihaz istediği kadar stabil olsun 2013 Baharında Gerek Exynos 5 gerekse Tegra 4 kullanan ve CortexA15 mimarisini baz alan cihazları göreceğimiz için bir manası olmayacak ...

Galaxy S IV ün sızıntıları gelmeye başladı bile 2.0 Ghz Exynos 4 5450 quad core ve kuvvetle muhtemel 3 GB Ram Full HD Ekran

2 Ghz işlemci; 3 GB RAM hocam ne yapacaksınız bu kadar gücü, hafızayı?

Ben doğru bulmuyorum bu kadar yüksek donanımı...

S

SDN Okuru

SDN Okuru

Buradaki verilerden/sızıntılardan biri çelişkili. Ocak 2013'te çıkacak demişsiniz ama bir de "Full HD ekran kullanılacak" demişsiniz. Samsung şu anda neredeyse hiç Full HD ekran üretmiyor. Zaten bu kadar (20 milyon+) üretim kapasitesine de çıkamıyor. Yani ya Full HD SUPER AMOLED ekranla gelecek ama o tarihte sadece tanıtılacak, çıkması ise Haziran 2013 civarını bulacak ya da sadece SUPER AMOLED HD ekranla gelecek ve tanıtıldıktan iki-üç ay sonra çıkacak. Ama KESİNLİKLE LCD ekranlı bir ürün BEKLEMEYİN. Çünkü Full HD LCD ekrana sahip firmalar, Samsung'a ekran vermiyormuş :S Siteyi araştırırsanız, şu iki haberi görürsünüz: "Japan Display, Samsung'u redddetti" (kendisi LCD firmasıdır), "Samsung SUPER AMOLED üretiminde sıkıntılar yaşıyor".

S

SDN Okuru

SDN Okuru
14320 antutu test sonucu htc one x için en güncelleme de gelemediği halde bu puan çıktı nasıl sizce??