Adobe Muse sorunu, bu konularda çok yeniyim.

yagiz_fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Adobe Muse'den bir site tasarlamaktayım bu konularda çok yeniyim ilk site tasarımım ve size bir soru sormak istiyorum mesala örnek "İletişim" butonu yapacağım bunu nasıl yapabilirim yani ona tıklayında o sayfanın çıkmasını nasıl sağlarım? Hemen cevap verirseniz sevinirim.

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 17:24 ----------

Yokmu yardım eden?

yagiz_fb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar deliricem yokmu yardım edennn???

ysx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dostum Adobe Muse daha çok yeni yani beta aşamasında şu an yapılan siteler yayınlanabiliyor mu o belli değil. siteadı.businesscatalyst.com gibi deneme alan adı veriyor. Butona gelince Muse kod yazmadan website tasarlamak için yapılmış. Photoshopda güzel buton yap sonra resim ekleye tıkla daha sonra butona sayfada belirlediğin yere konuşlandır, Daha önceden ayrı olarak hazırladığın iletişim sayfana link ver olsun bitsin.

birkanaksu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DOSTUM http://www.jotform.com/ ŞU SİTEDEN HAZIR İLETİŞİM FORMU YAPA BİLİRSİN. BİTİNCE ÖNİZLEME DE KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE DE VE KODUN TÜMÜNÜ SEÇ KOPYALA MUSE DEN HTLM KODU EKLEYE BİLECEĞİN Bİ MENU VAR MUSE ŞUAN AÇILMADIĞI İÇİN HATIRLAMIYORUM FAKAT YUKARDAKİ MENÜ DEN BAK HTLM YAZAN BİRŞEY BULUNCA TIKLA VE KONU YAPIŞTIR BU KADAR

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hazır formu var zaten muse nin kendisinde ama çalışmıyor ayar yapman lazım bende çalıştıramadım en son kendım form yaptım dw den