Adil Kullanım Kotası Yalanı

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
AKK Saçmalığı bitsin artık Btk twitter vs ne gerekiyorsa yapalım arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben doping adsl kullanıyorum ocak 2014 de aldım 8mbps/s (50gb akn var) şuan mayıs 2014 bitiyor her ay kullanımı takip ediyorum 50 gb dan sonra hız düşmüyor daha doğrusu ne kadar kullanırsan kullan hız düşmüyor arkadaşlar bu arada yılbaşı diye indirim vardı aylık ücret 40 tl 12 ay taahütle almıştım alacaklara doping adsli öneririm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:cursing:DumDumaq 15gb olsa iyi 30-40gb lar var artık, nolacak böyle:cursing:

kaanalanya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ADIL KAKALAMALA KOTASI HERKEZE ADIL KAKALAYAN TTNET .....

Adil kakalama kotasi sacmalaktan baska birsey degildir bence Isvec te kaldim 4 sene kadar dj olarak calistim bir cok mekanda , 2003 senesinde yani bundan 12 yil once kullandigim internet hiz olarak yuksek bile olmadigi halde DIKKAT LUTFEN saniyede 1.3 veya 1.5 MB ile download yapabiliyordum ama bizim saf ulkemize gelince bende dahil yok adil kullan yok su milleti soy soy soy en yuksek download su an kac acaba cok merak ediyorum , bu yalani durdurabilecek bir imkanim olsa hic durmam ama nerden baslamak nereye sikayet etmek lazim bilmiyorum ... , ben rakamlarla fazla ilgilenmiyorum . Su sekilde ben internet aliyormuyum aliyorum , bu interneti alip kullanmayan insan sayisi bence cok cok fazladir kullananlar gibi , ben muzikle ugrasiyorum ve toplu downloadlar yapmak zorundayim ki suanda birseyleri tek tek takip etmek imkansiz , suna getirmek istiyorum ben ayda 150-200 gb gibi download yaparken diger tarafta evinde cocugu oynasin diye interneti olan bir suru insan var , alip facebook a bakan bir suru insan var , bu mu yani adil kota .... tamamen senin kullanimini kisitlamakla alakali bir durum . Ben alirim hic kullanmam diger bir insan alir kullanir basindan kalkmaz zaten bu senin sorunun olamaz ki , sen saticisin benim ne kadar ne kullanacagimi bana sen kimsin de soyleyeceksin direteceksin , boylee bir sacmalik olurmu ya simdi de yalanlari en hizli operatorden 3 kat hizliymis , ben de yedim yani avea yi herkez kotuler en cekmedigi yerde ben google play den 400 500 kb/s de download yapiyorum 3g haricken ... change.org ta falan kampanya yapmak istiyorum ama memlekette bu kadar problem varken bunu kimse sallamaz beni de tefe koyar calarlar ... herkeze bol ADIL KAKALAMALI KOTALAR ..... sunu da soyliyim ben kapatip kapatip aciyorum niye kapattigimida acik acik soyliyorum , maksat onlara sikinti olsun bozuyorum kanallari veriyorum ariza kaydini isleri ne ugrassinlar calissinlar , musteri hizmetlerinde kesin mimliyim bana telefon acmiyorlar bazen

FeDaKaR44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Adil kullanım kotası hiç adil değil. VDSL de adil kullanım kotası olmayan paket bile yok mecburen 8 mb netlimitsiz kullanıyorum saçmalığın daniskası
olmayan paketi sonunda aldım her aradığımda boyle paket yok dendi 30 dan fazla arama yaptıktan sonra en son 16 mbps akk uygulanmayan paketim aktif oldu
15 gundur kullanıyorum 300 gb download ulaştım hızım aynı

yani az paraya çok şey beklemeyin arkadaşlar akk sebebi bu
fiyatı düşürüp tub dar bütçeli kullanıcıları çekiyorlar doğal olarakta paketler standart kullanıcılara gore ayarlanıyor fiyatlarda bu ve değişme olmaz akk larda en fazla biraz artırırlar.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

O adil kullanım her ülkede var diyen arkadaş acaba o adil kullanım miktarlarının sadece belli saatler arasında yapıldığını da biliyor mu acaba? Örneğin yoğun kullanım saatleri servis sağlayıcıda 8 ile 12 arasıysa, sadece o saatler arasında atıyorum 10 gb kota tanınıyor, limit dolunca hız belli bir miktara düşürülüyor. Saat gece 12 sonrası ise hızınız normale dönüyor. Bizdeki uygulama ise 50'yi doldur sonra ay sonuna kadar kıvran. Bu bile servis sağlayıcının altyapısının ne kadar kötü bir halde olduğunu kanıtlıyor. Adil kullanım kalksa kimbilir kopmalar ne kadar artar. Kimse paradan, kablodan ağlanmasın. Bulunduğum bölgede altyapı yerin altında ama ne fark ediyor? :) Her ay 63 lira internete, 13-14 lira sadece telefona sabit ücret olarak alıyorlar. Daha da yetmiyor gidip phorm ile ortaklık kurup kazanmaya çalışıyorlar... AYIP! Siz düzelmezsiniz vesselam. Bir an önce Superonline'a terfi etmek lazım.

iyi guzel kıyaslamayı yaptın bizim insanımız boyle işine gelen yanları yazıyor
akk uygulanmadığı yada daha yuksek olduğunu soylediğiniz yerlerdeki internet bedeli nedir kıyaslamayı yaparken bunlarıda katın lutfen 60 liraya alacağınız hizmet budur
8 yıl onceki internet ağı bukadar zenginmiydi hayır tabi ozaman bukadar hızda yoktu internet bukadar gb yemiyordu bana bu yetmiyor diyorsan arayacaksın alacaksın paketini başın ağrımayacak
ben 20 gun boyunca aradım sonunda aldım bolgemin desteklediği en hızlı interneti 16 mbps akk paketi uygulanmıyor fiyatıda malum baya terletiyor
her yerde aynı şikayet superonlineyide ovmeyin lutfen hepsi aynı tahadutle milleti kendilerine bağlayıp somuruyorlar bunu superonline için demiyorum butun internet hizmetlerinin ana kuralı bu sozleşmeyi sabitle başka aboneler ara.
okuduğunuz için teşekkurler.

hsngrcn238

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler bir sorum olacak akk 50 gb benim download 128 gb olmus hızı 3mbs ye indirdiler aslında 3 bile degil 1.5 2 arasında gidip geliyor . ben ttnet e yeni aboneyim bu ayın 11 inde bağlantı yapıldı peki benim 16mbs kullandıgıma göre tekrar aynı hıza ne zaman erişirim tam 1 ay dolduktan sonramı yoksa ttnet hesap kesim tarihinden sonramı bilgisi olan varsa lütfen yardım edin ?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
beyler bir sorum olacak akk 50 gb benim download 128 gb olmus hızı 3mbs ye indirdiler aslında 3 bile degil 1.5 2 arasında gidip geliyor . ben ttnet e yeni aboneyim bu ayın 11 inde bağlantı yapıldı peki benim 16mbs kullandıgıma göre tekrar aynı hıza ne zaman erişirim tam 1 ay dolduktan sonramı yoksa ttnet hesap kesim tarihinden sonramı bilgisi olan varsa lütfen yardım edin ?
ay başında yeniden 16mbps olarak alırsınız.

hsngrcn238

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1 tane oyun indirdim 30 gb lik başka bir şey indirmedim acaba 128 gb download nerden geliyo web de gezinirken bu kadar kota aşmam cok sacma.böyle giderse her ay hızım düşer

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
izlediğiniz videolar bile kotaya etki etmekte.

hsngrcn238

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İŞLETİM SİSTEMİ = 64 bit Win7
İŞLEMCİ = intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz 2.50GHz 4 çekirdek
Ram = 2 gb
ekran kartı = 2gb nvidia geforce 9800 GT 256 bit BEYLER BU SİSTEME GÖRE 64 bitte windowsun kasması ram olablirmi ? degil ise sorun nedir ? teşekkürler .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Görünen köy klavuz istemez ama köye doğru bakamıyoruz,tesbitiniz yerinde,teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben birçok ülkede yaşadım ne telefon ne ev internetimde kota düşürme gibi bir durum yoktu. Sınırsızdı ve türkiyeden daha ucuzdu. kandırılıyoruz inanmayın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adik kullanım kotası ile ilgili nerede ne yapmak istiyorsanız bende varım. Soyulmak istemiyorum

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Arkadaşlar 100 GB da AKK'ye yakalandım jet gibi internetim kağnı gibi oldu! Ayın çıkmasına daha 10 günden fazla var:hammer: