Abi benide aranıza alırmısınız abi nickim ilginç diye dışlamayın abi

Çıkladayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk mesajımı buraya yazmayı uygun gördüm bu forumda daha beni çok göreceksiniz SEDENE ekibine ve diğer üyelere selamlar olsun

kayseridenim 16 yaşındayım FENERBAHÇE liyim yazılım kullanma merakım beni bu siteye getirdi ilerde işallah yazılım muhendisi olup SEDENE de bir türk yazılım mühendisinin programları grurla dağıtılacak, buz pateni yapmayı severim ama daha hiç yapmadım, kavga ve dövüş severim şiddet yanlısıyım Türküm doğruyum çalışkanım...

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Aramıza hoşgeldin. Forum kurallarını okumanı tavsiye ederim. Kendinide tanıtırsan daha iyi olucak. Bekliyoruzzz tanıt bakalım kendini. :)

Downsat

Profesör
Reaksiyon puanı
64
Çok ilginç bir rumuzun var. Dışlayın Çakladayı'yı. :p

Aramıza hoşgeldin. :)

Çıkladayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Volkan Taş dedi ki:
Çok ilginç bir rumuzun var. Dışlayın Çakladayı'yı. :p

bu mesajı okurken dünya kupası finalindeymişim gibi heycanlandım çünkü ilk defa biri nickimi doğru yazacaktı ama hayır yine olmadı çakladayı değil usta yau ÇIKLA ÇIKLA !! lütfen türqcemize sahip çıkalım olmuyor böyle

Jemand

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kizma calkaladayi
Tamam tamam CIKLA CIKLA :) neden cikladayi peki? anlami ne ?

bu arada hosgeldin :)

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Dielog

Movy ve downsat kutu kutu pense oynarken :D
Kutu kutu pense elmamı yense arkadaşım downsat arkasını dönse :D o anda çıkladayı gelir ve bende oynayabilirmiyim der bizde çık çıkladayı sen çekirdek çıkla der downsat dışlıyalım onu haydi dalga geçelim çıkla dayı çıkla dayı hehe :D downsat der ve o anda troy gelir ne yapıyonuz leyn der ortalığı dağıtır çıkladayıyı kaçırır sonra movy yi ara ve çıkladayı için 1500 bin dolar istediğini söyler :D devamı gelecek :p

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Hoşgeldin...Hala adının anlamını merak ediyoruz ilginç olduğundan değil(Bence) B)

Bu arada yazarken farkettim ;movy hikaye iğrenç :) :p

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Hoşgeldin ama bence nickinle sen kendi kendini kovmuşsun :D

çık-la (lan, üleenn gibi bir şey)-dayı :D çık bakayım :)

Dayıya şantaj yapılmış para isteniyor da olabilir.

- çık la dayı paraları yoksa yengeme söylerim :p

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Çıkladayı dedi ki:
ilk mesajımı buraya yazmayı uygun gördüm bu forumda daha beni çok göreceksiniz SEDENE ekibine ve diğer üyelere selamlar olsun

kayseridenim 16 yaşındayım FENERBAHÇE liyim yazılım kullanma merakım beni bu siteye getirdi ilerde işallah yazılım muhendisi olup SEDENE de bir türk yazılım mühendisinin programları grurla dağıtılacak, buz pateni yapmayı severim ama daha hiç yapmadım, kavga ve dövüş severim şiddet yanlısıyım Türküm doğruyum çalışkanım...

sevgili çıkladayı kardeşim gozlerınden operek sana olan ılkmesajıma baslamak benı cok duygulandırdı yanlız bır sorun var kendını tanıtırken kavgayı dövşü sıddet yanlısı pısıpısıkopatım ve turkum hatta buz patenı yapar badı bıle gıyerım demıssın eyvallah kabul ettık aramıza aldık onume gecen bır tekma oyunu bıle oynadık ama cok tehlıkelı ve bır okadarda zaralı bır hastalıgın oldugunuda belırtmıssın kı kabul edılemez lutfen sozkonusu durum adını bıle yazamaycagım takımını degıstır lutfen buraya fenerbahcelı (eyvah yazdım)yasamayaz ona gore programlandı ıcerıde yanlışlıkla gıren bırkac arkadas var ama onlarda yakında bu hastalıktan vazgececekler lutfen bu kusurunu halletsaygılarımla....

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Beşiktaş sın sen bizim canımız siyahla beyaz akar kanımız,Beşiktaş Beşiktaş

Çıkladayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
acı_gerçek dedi ki:
Beşiktaş sın sen bizim canımız siyahla beyaz akar kanımız,Beşiktaş Beşiktaş

bu bilgiler çok işime yarayacak soal hoşbulduk, ve şunu belirtmek istiyorum nickimle gurur duyuyorum eğerki kendinizi yalnız hisseder başınızı okşayacak birini ararsanız nickmi 5 defa tekrarlayın yeter içiniz çok rahatlıyacak :D

lucifer

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bak hele bi de mistik yöntemler söylüyo... :D :R :# (&)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Hoşgeldin ÇıklaDayı , noel dayı gibi olmuş ama neyse enteresan ;) hoşgeldin tekrardan

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
öenmli olan dış görünüm değil iç güzelliği hoşgeldin :)

Jengar

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hoşgeldin nick güzel ben beğendim :)

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
tubagaleri sayende temmuz ayında gelmiş bir üyeye tekrar hoşgeldin diyoruz :D