96 Yaşındaki Nineye Tecavüz

Bu konuyu okuyanlar

thetiduygu

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Adana’da, evine girdiği 96 yaşındaki kadının küpelerini çaldığı ve tecavüz ettiği iddia edilen sanığın 39 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlandı.
Son Dakika Gündem

Adana 2. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, 6 Ekim 2010 tarihinde Yeşilevler Mahallesi Demetevler Caddesi’nde, 96 yaşındaki Ayşe U’nun evine girdiği, boğazına bıçak dayayıp kulağındaki küpeleri aldığı ve tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklu yargılanan sanık Mehmet Fatih A. (19) ile Ayşe U. ve yakınları hazır bulundu.

Yürüme güçlüğü çektiği için mahkemeye tekerlekli sandalyeyle getirilen Ayşe U, olayı sanığın gerçekleştirdiğini ve şikayetçi olduğunu söyledi.

Olay akşamı evde yalnız olduğunu ve tespih çekerek ibadet yaptığını belirten Ayşe U, "Sanık mutfak penceresi demirini kırıp içeri girmiş. Birden karşımda gördüm. ’Ben hırsızım’ dedi ve benden para istedi. Param olmadığını söyledim. ’Paran yoksa ırzına geçeceğim’ dedi ve bana eliyle vurdu. Bu sırada eve girdiğinde mutfaktan aldığı bıçağı boğazıma dayadı. ’Küpelerimi al ama namusuma dokunma’ dedim. Kulağımdaki küpeleri zorla aldı. Sonra da, yapmamasını söylediysem de dinlemedi ve ırzıma geçti" diye konuştu.

6pyc5g.jpg

"BU YAPTI, TÜH SANA..."

Hakimin, bir kez daha bakmasını isteyip, olayı gerçekleştirenin sanık olup olmadığını sorması üzerine Ayşe U. sanığa dönerek, "Bu yaptı. Tüh sana..." dedi.

Hakkında, "nitelikli yağma, nitelikli cinsel saldırı, nitelikli konut dokunulmazlığını ihlal etme ve mala zarar verme" suçlarından toplam 39 yıla kadar hapis cezası istenen sanık Mehmet Fatih A. ise suçlamaları kabul etmediğini ve iftiraya uğradığını ileri sürdü.

Sanık, arkadaşı Mehmet Ali Ş’nin kendisine komplo kurduğunu belirterek, "Bu olay nedeniyle psikolojim bozuldu. Mehmet Ali, esrarını satmak istemediğim için polisle işbirliği yaparak üzerime iftira atıyor. Bu kadın benim ninem değil atam yaşında. Hiçbir şey yapmadım. Mehmet Ali Ş’nin araştırılmasını, bu mahkemeye getirilmesini istiyorum. Bir falso verecektir" diye konuştu.

Mahkeme başkanı, cumhuriyet savcısının isteği üzerine Ayşe U’nun, ruh sağlığının bozulup bozulmadığının belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna sevkine karar vererek, duruşmayı erteledi.

Kaynak

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Şrfzzz...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Off yaa yeter valla bugünde öyle konular varkii deprasyona girecem şimdi... Bu kadarınada PES başka bişey demiyorum...

mcht_z

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oha yaaa. Sarhoşken yanlışlıkla yapanı gördükte böyle bile isteye doksan altı yaşındaki bir kadına tecavüz... Pes...

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Dünyanın çivisi çıkmış diyeceğim ama bu ÇİVİ buraya küçük gelir

Ens1252

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Duygu hanım nerden bulup koyuyosunuz böyle haberleri araştırıyormusunuz :D Bir önceki açtıgınız konularda böyleydide ondan söyledim. Yoksa böyle şahsiyetleri gösterip küfür etmemiz içinmi ?

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
yok canım yalandır olmaz yani daha neler

thetiduygu

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Duygu hanım nerden bulup koyuyosunuz böyle haberleri araştırıyormusunuz :D Bir önceki açtıgınız konularda böyleydide ondan söyledim. Yoksa böyle şahsiyetleri gösterip küfür etmemiz içinmi ?

Garipsediğim ve bu garipsemenin onaylanmasını istediğim için açıyorum :)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Allah belasını versin

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Kuyruk sallamıştır, sallamamışsa bile dekolteli giyminmiştir.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Bu haber sallama geliyor bana 96 yaşındaki bir kadına kim tecavüz eder yaa :) Bence adam hırsızlık yapmak için girdi nine ise sinirinden bana tecavüz etti dedi :)

thetiduygu

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Bu haber sallama geliyor bana 96 yaşındaki bir kadına kim tecavüz eder yaa :) Bence adam hırsızlık yapmak için girdi nine ise sinirinden bana tecavüz etti dedi :)

Canını kurtardığı için şükretmeli niye kızsın..

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
agzaalinmayacakkufurler.zip dosyasını sanığa APS ile yollamak istiyorum!!!

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Eğer haber doğruysa o yapan kişileri kazıklarla ödüllendirmeleri gerekiyor :)

host

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abazaligin bu kadarinada pesss

ashabulyemin

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Mahkeme başkanı, cumhuriyet savcısının isteği üzerine Ayşe U’nun, ruh sağlığının bozulup bozulmadığının belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna sevkine karar vererek, duruşmayı erteledi.

şimdi bu kadının tecavüz sonrasının durumunu etkilerini tesbit edecekler.ama hani davası olmaz derlerya....
kadının yaşı olmaz hatta cinsiyetide önemli değilhatta evli olup olmadıklarıda.
tarafların gönül birliği içinde yapmadığı zorla cebir şiddet veya şantajla yapılan tecavüzdür ve insanlık suçudur.kişinin tecavüz etmesi için giyinme tahrik gibi nedenlerde uydurmadır.
Ha birde kadının hissettiklerini nasıl hissedeceksiniz.Aynı duyguları yaşamanız için sizinde yaşamanız gerekecek
şimdi ne olacak tecavüz suçuna kadın istemiştir tahrik etmiştir diye kılıf bulunacaktır.
Bilmiyorumki tecavüz edeni nasıl asmalı

Son mesajlar