3D Yazı Hazırlamak

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denizhan Dakılır dedi ki:
Öğren-Tv de ftpyi yememekiçin bir video koyarken diğerini siliyorlar...
Demek istediğinizi pek anlayamadım. Videolar silinmiyor hazırlananların tamamı sitede yayınlanmaya devam etmekte...

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Peki bizim animasyonlarımıza bakarmısınız.

Hakkı Alkan,Denizhan Dakılır,Volkan Taş

bu kişilerin animasyonlarına izle ve öğrenden bir bakınız bakalım...

Tarihleride ayrıca...

Yada bu 3 kişide biri bizim aramızdan köstebek çıktı serialimizi sattı ?

Kim daha iyi peki...

Ftp de siliniyor.

Talha bir sürü link verdi hepsine tıkladım http hatası verdı sıtelerıne gıttım yıne http hatası verdi.Şimdi ne olacak? Yöneticilerinden cevab bekliyorum.

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben tavrınızı anlayamadım burada bir yarışma veya bir rekabet yok ya da o amaçla eklenmiyor animasyonlar. Animasyonların iyi ya da kötü olduğuna isterseniz izleyenler karar versin.
Ayrıca biz sihftdelete.net tarafından hazırlanmış animasyonları hazırlamamaya dikkat ediyoruz.
Diğer konu ise kimse bize birşey satmadı biz ne yapıyorsak kendi imkanlarımızla yapıyoruz.
Ftp de silinen ya da linki değiştirilen bir animasyonumuz yok siz çalışmayan linkleri verin biz konuyla ilgilenelim. Bazen seo ya uygun olması açısından linkleri düzenliyoruz (ben az önce denedim çalışmayan link yok)..
Bence siz biraz artniyetli yaklaşmışsınız, eğer siteye girip bakarsanız burada verilen tüm dersleri sitede de görebilirsiniz..

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu konuda hala yanıtım aynı...

Olay ftpnizde videoların silinmesi...Seo durumunu ben bilemicem.Yarış yada rekabet den bahsettiğimi zannetmiyorum.http://www.ogren.tv/dersler/kisayol-tuslari/kisayol-tuslari-kullanimi.html bir çalışmayan video vb yi o kadar acemice kullanılmış bir video bana göre...

Sitenizin Tasarımı ve diğer videolarınıda beğenmedim açıkcası bunu söylemem gerek.Anlatımlarınız yetersiz,videolar basit konular üzerine yapılmış ve bir çok hata daha var.Yazım Hatalarıda bir çok videoda var.Lakin videolarınızın kapasitesini büyütmüşsünüz örnek bir videonun olması için:

Tema : Windows Xp varsılayan
Çözünürlük: 800x600
Yazı tipi : Bold kullanılması lazım vs

Bunları ben sizin videolarınızda göremedim

external

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani link çalışıyor orada bir sıkıntı yok. Donma olayına gelince..Slaytlar yüklenirken bekleme olur bu durumda sizin bağlantı hızınızdan kaynaklanır. Konunun başından beri link kırıp deyip durmuşsunuz. Hatta FTP den silindiğini iddaa etmişsiniz. Şimdide açılıyor ama donuyor diyorsunuz. Tutarsızlık var sözlerinizde. Silinen dosya oynayıp nasıl donar?? Teşekkürler.

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
İlk önce cevab yazıp çıkmak çok kolay :)

FTP den silinen dosyaları seodurumlarına göre editlemişsiniz.Talhada mesajlarını değiştirmiş.O yüzden talhanın konularından bakamıyorum bu sözümü burda hatırlatıyorum.Aslında Alıntı Yapılcak yerleride artık sdn yönetiminden izin alınıp yapılmasını istiyeceğim.Tutarsızlık sozunu her onune gelenede kullanmayınız.Oynayıpda demedim 100 de 100 bile olmuyor.İlk Başlangıcında donuyor.

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konuda hala yanıtım aynı...

Olay ftpnizde videoların silinmesi...Seo durumunu ben bilemicem.Yarış yada rekabet den bahsettiğimi zannetmiyorum.http://www.ogren.tv/dersler/kisayol-tuslari/kisayol-tuslari-kullanimi.html bir çalışmayan video vb yi o kadar acemice kullanılmış bir video bana göre...

Sitenizin Tasarımı ve diğer videolarınıda beğenmedim açıkcası bunu söylemem gerek.Anlatımlarınız yetersiz,videolar basit konular üzerine yapılmış ve bir çok hata daha var.Yazım Hatalarıda bir çok videoda var.Lakin videolarınızın kapasitesini büyütmüşsünüz örnek bir videonun olması için:

Tema : Windows Xp varsılayan
Çözünürlük: 800x600
Yazı tipi : Bold kullanılması lazım vs

Bunları ben sizin videolarınızda göremedim

Site ile ilgili yorumlarınıza saygı duyuyoruz. Hatta isterseniz nefret edilen siteler kategorisine dahil edebilirsiniz. Verdiğimiz linkteki video aynen ftp de durmaktadır. Ancak çalışma sırasında oluşan hata compile edilirken oluşmuş olabilir. Acemice olduğunu söylemişsiniz zaten bu videoyu hazırlayan arkadaşımızın ilk videosuydu. Hazırlamış olduğu diğer videoları siteden inceleyebilirsin. Çzünürlük tema ve benzeri standartlardan bahsetmişsiniz. Bu standartların kime ve neye göre olduğu kullanıcıya göre değişir. Adı üstünde sizin standartlar sizi bizimkiler bizi bağlar. Bu durumu kör döğüşüne çevirmenin bir alemi yok. Zira SDN'i ilgilendirdiğini de zannetmiyorum. Son olarak buyurun bir konu seçin sizde hazırlayın bizde hazırlayalım, uzmanlar değerlendirsin. Belki bu tarihten sonra kimseyi bu kadar acımasız eleştirmezsiniz. İyi çalışmalar

external

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk önce cevab yazıp çıkmak çok kolay :)
Oynayıpda demedim 100 de 100 bile olmuyor.İlk Başlangıcında donuyor.
Arkadaşım o zaman açık açık şurada sorun var diyeceksiniz. Yok ftp den silinmiş yok editlenmiş bunları sığınacak durumumuz yok. Bana birşey söylerken kendine de baksan iyi olacak. Seni de online göremiyorum. Senin online durumununla hiç ilgilenmediğim gibi sende benimkiyle ilgilenme bi zahmet. Haa cevaz almak gerekirse sizden o ayrı. Teşekkürler.

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bunlar qarbon firmasının sahibine ingilizce soruyla sordugum sorunun cevablarıdır.Hatta ve hatta örnek videolarını izlerken anlatımlarıda vardır.Buna acımasız değil size iyilik etmek için söyledim.Bunu biliniz.Tema hakkında ise kararım aynı.Sanki forum temasıda pozitif linuxla aynı...

Yani gördüğüm şeyleri buraya yazıyorum.İlk defa böyle birşey duyuyorum.Compile edildiğinde videoda hata olmaz.Pc de hata varsa vşdeoya yansır.2007 de yazılan bu video ilk video olarak olmaz.İyi günler diler çalışmalarınızın devamını beklerim...

Edit: external ben size söylerken kötü niyet arz etmiyorum bunu iyi biliniz ! Yazıp çıkıyorsunuzki tartışma bitsin arkamızdan laf atsın diye ! ( kendi düşüncem )

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anlatamıyorum herhalde standartlar meselesini. Olabilir yazılımın sahibi programı şu standartlarda kullanacaksınız diyor mu ya da lisans sözleşmesinde böyle bir madde mi var. Lütfen artık. Bahsettiğiniz video editor arkadaşımızın ilk videosu yanlış anladınız herhalde. Herneyse fazla uzadı bu konu. Size de çalışmalarınızda başarılar...

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bencede fazla uzadı sıtenızın fragları bu konu sayesınde tavanlara vurcak gibi tartışma bitmiştir :)

Zzz

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bencede fazla uzadı sıtenızın fragları bu konu sayesınde tavanlara vurcak gibi tartışma bitmiştir :)

Zzz
Tartışmayı başlatan bitirirmiş.:) Bitirdiniz yani. Teşekkürler

tertunc

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
21
ben msjlarımı değiştirmedim

[...Saint...]

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Talha Ertunç dedi ki:
ben msjlarımı değiştirmedim
Forum istatistikleri öle söylemiyor...

Talhanın]http://www.ogren.tv/index.php?option=com_content&task=view&id=116&Itemid=2[/url]
Dersin şu anki]http://www.ogren.tv/yazilim-cesitli-program/alcohol-120-programinin-kullanimi.html[/url]
( iki türlü de çalışıyor linkler)