Soru 15 İnç Macbook Air (16GB/512GB) mi 13 İnç Macbook Pro (16GB/512GB) mu Almalıyım?

xÖmer1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk defa bi macbook alacağım bi kere almak istiyorum hangisini almalıyım büyük ekran istiyorum pro versiyonunda fiyat farkı baya artıyor o yüzden air de düşünüyorum pro ve air arasında fark var mı varsa bunlar neler beni bilgilendirir misiniz? yukarıda yazdığım özelliklerle düşünüyorum

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Pro eski kasa, air yeni ama ekranı miniled değil ki yine de çok iyi. Proda fan var bu sebeple işlemci uzun işlerde daha iyi-miş, air'de fan yok ama testlerde görüyoruz ki birçok şeyin üstesinden geliyor. elbette en iyisi 14" Macbook Pro m2 Pro ama dediğiniz gibi fiyatı onlara nazaran yüksek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Esasında soru şu ki bunları ne için kullanacaksınız?

xÖmer1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pro eski kasa, air yeni ama ekranı miniled değil ki yine de çok iyi. Proda fan var bu sebeple işlemci uzun işlerde daha iyi-miş, air'de fan yok ama testlerde görüyoruz ki birçok şeyin üstesinden geliyor. elbette en iyisi 14" Macbook Pro m2 Pro ama dediğiniz gibi fiyatı onlara nazaran yüksek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Esasında soru şu ki bunları ne için kullanacaksınız?
yazılım için kullanmayı düşünüyorum ama ilerde başka işler de yaparsam beni yarı yolda bırakmasın istiyorum