130 tl altı kulak üstü kulaklık tavsiyesi

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Merhaba arkadaşlar ben kulaklık alcama max bğtçem 130 tl başka artıramam 130 tl altı bi kulaklık olsun kulak üstü olsun cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Not: trendyol da indirimler devam ediyor baktım ama anlamadım sizde bakın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide mikrofonlu olması lazım canlı derslerde kullanacam bide fps oyunları oynuyorum ses kasacam son ses bas lı müzik dinleyecem

WindStone

Dekan
Reaksiyon puanı
2,615
130 tl'ye düzgün bir marka bulmanız zor bütçeyi 200'e çıkarıp çok daha iyi bir kulaklık alabilirsiniz.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Merhaba arkadaşlar ben kulaklık alcama max bğtçem 130 tl başka artıramam 130 tl altı bi kulaklık olsun kulak üstü olsun cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Not: trendyol da indirimler devam ediyor baktım ama anlamadım sizde bakın

Bide mikrofonlu olması lazım canlı derslerde kullanacam bide fps oyunları oynuyorum ses kasacam son ses bas lı müzik dinleyecem

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Bumu
Bumu

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
her ikiside olabilir ancak youtubede inceleme videolarına bakmanızı tavsiye ederim

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
Bu kulaklık kaç jak lı

Ozaman mikrofonu kullanmam canlı derse girdiğim zaman jak çoğaltıcıyla kullanırım
dediğim gibi ikisinin inceleme videolarına bakın ve hangisi jak girişli hangisi usb öğrenin ona göre alın

ayrıca GHOST un jak girişi yok yanlızca usb ancak polosmartı bilemiyorum dediğim gibi youtubede inceleme videolarana bakın

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Bu mu
Bu mu

Sizec hangisini almalıyım ikisinide sevdim beni uzun süre idare adecrk mikrofonu ve sesi bas ı iyi olan hangisi

Konuya bakan yokmu

Son düzenleme: