Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 10 ve 10

Web Tasarım Bölümü için Stajyer Alabilecek Olan Şirketler Var mı ?(Ankara)

Konu Dışı forumunda Web Tasarım Bölümü için Stajyer Alabilecek Olan Şirketler Var mı ?(Ankara) konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar Lafı Uzatmayacağım Lise 3. Sınıf Web Tasarım Bölümünde Okuyorum Ve zorunlu staj için Bir Web tasarım şirketi ya da bu işle ilgili bir kurumda staj yapmam gerekiyor.Ankara'da bildiğiniz veya ...

Rom. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Web Tasarım Bölümü için Stajyer Alabilecek Olan Şirketler Var mı ?(Ankara)

Arkadaşlar Lafı Uzatmayacağım Lise 3. Sınıf Web Tasarım Bölümünde Okuyorum Ve zorunlu staj için Bir Web tasarım şirketi ya da bu işle ilgili bir kurumda staj yapmam gerekiyor.Ankara'da bildiğiniz veya önerebileceğiniz şirket veya kurumlar Hakkında Bilgi verebilirseniz çok sevinirim
    Saygılar
    İyi Forumlar

neet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bildiğin programlama dillerini yazarmısın?
    birde şu megep modüllerine göre mi gidiyorsunuz sizde ?

Alıntı zoki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğin programlama dillerini yazarmısın?
    birde şu megep modüllerine göre mi gidiyorsunuz sizde ?
    Abi Dediğin gibi işte megep modüllerine göre gidiyoruz ve şu ana kadar da belli bir yol aldığımız söylenemez Çünkü Okulda İlk Web sitesi Bölümü olduğumuz için Öğretmenlerimizin de bize fazla birşey verebildiğini söyleyemem ki ben zaten şuan okuldan ümidi kesmiş kendimi staj yapacağım yerde geliştirmeye adamış durumdayım
    Bildiğim ya da azıcık ucundan bildiğim programlar Dreamweaver MX2004, Çok iyi derecede olmasa da kendimi iyi geliştirdiğimi düşündüğüm Fireworks 8, Azıcık ucundan Flash 8 Programlama dili olarak Microsoft Visual Studio 2005'i de Kullanabilmekteyim Ayrıca Office 2003 Programlarına'da (Powerpoint, Excel, Word, Access) Hakimim

Bölümüm Web Tasarım olduğu için Ve Okulumuz İlk kez Web tasarım Öğrencilerini Staja göndereceği için Staj yerleri hakkında fazla bir bilgileri yok

Ankara'da yana yakıla Web tasarım alanında Kendimi geliştirebileceğim Bir Staj Yeri Arıyorum

Yardımcı Olacak Arkadaşlara Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum

Saygılar

Seninle aynı durumu paylaşmaktayım. eğer dikkat ettiysen sende modüllerin bazı sitelerden toplanmış bilgiler olduğunu görmüşsündür..evdeki eğitimi okula taşımaya çalışmışlar ve büyük bi zaman kaybı yapmışlar..staj konusuna gelicek olursak bizim de bölüm yeni açıldığından web tasarımda staj gören var diyemicem Herkez normal bilgisayar shoplarda staj görüyo ve okulda bunu anlamsız bir biçimde destekliyo...İnşallah umduğun gibi bir yerde staj görürsün arkadaşım...

ben de lise 4 web tasarım ve programlama da okuyorum lise 3 teyken html php asp görmüştük +Dreamweaver MX2004, Fireworks 8, Flash 8 photoshop

lise 3 ü çok iyi değerlendirmeni öneririm htmlyi çok iyi öğren php çalış çünkü gelecek sene php göreceksiniz

ilk staj yerim çok iyiydi web programlama anlamında bana çok şey kattı özel sebeplerden ayrıldım össs süreci başladı bilgisayara pek fazla vakit ayıramıyorum bunun için lise 3 ü çok iyi değerlendir
    Konu Yunus ÖZCAN tarafından (11-03-2009 Saat 21:39 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Yunus ÖZCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de lise 4 web tasarım ve programlama da okuyorum lise 3 teyken html php asp görmüştük +Dreamweaver MX2004, Fireworks 8, Flash 8 photoshop

lise 3 ü çok iyi değerlendirmeni öneririm htmlyi çok iyi öğren php çalış çünkü gelecek sene php göreceksiniz
    photoshop görmen büyük bir şans ben evde sökmüştüm

Alıntı zoki Nickli Üyeden Alıntı
    Seninle aynı durumu paylaşmaktayım. eğer dikkat ettiysen sende modüllerin bazı sitelerden toplanmış bilgiler olduğunu görmüşsündür..evdeki eğitimi okula taşımaya çalışmışlar ve büyük bi zaman kaybı yapmışlar..staj konusuna gelicek olursak bizim de bölüm yeni açıldığından web tasarımda staj gören var diyemicem Herkez normal bilgisayar shoplarda staj görüyo ve okulda bunu anlamsız bir biçimde destekliyo...İnşallah umduğun gibi bir yerde staj görürsün arkadaşım...
    Bizim hocalar da aynı düşünüyorlar, Web tasarımla alakası olmayan bi yer buluyo arkadaşlar sırf bilgisayar üzerine olduğu için onay veriyorlar
    Sen nerede yapacaksın arkadaşım stajını :whistling: :happy:

Alıntı Yunus ÖZCAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ilk staj yerim çok iyiydi web programlama anlamında bana çok şey kattı özel sebeplerden ayrıldım össs süreci başladı bilgisayara pek fazla vakit ayıramıyorum bunun için lise 3 ü çok iyi değerlendir
    Sen nerde yapmıştın kardeş Stajını ?

Alıntı RoMaNTiC ReBeLLiOuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim hocalar da aynı düşünüyorlar, Web tasarımla alakası olmayan bi yer buluyo arkadaşlar sırf bilgisayar üzerine olduğu için onay veriyorlar
    Sen nerede yapacaksın arkadaşım stajını :whistling: :happy:
    Ben büyük ihtimal nadirde olsa web tasarımı yapan bi bilişim dükkanında stajımı görücem nadirde olsa yapılıyo....
    yada aksi durumda
    kendi dükkanımızda göstericem kendimi hocamada söyleyip(dükkanın bilgisayar ile alakası yoktur) Ve bir dershaneye yazılıp üniversiteyi kazanmak için koşturucam
    Konu neet tarafından (11-03-2009 Saat 21:49 ) değiştirilmiştir.

Ben aslında bi çok Web tasarım şirketi buldum Ankara'da Ama işte Alabileceklerini de pek Sanmıyorum
    Bizim hocalar da Eğer Üniversite düşünüyorsanız sizi yormayacak bi yere gidin ve rahat rahat sınava hazırlanın diyorlar
    Çekeceğimiz var bu hocalardan

iyiki aramıştım yoksa aynı konuyu bende açıcaktım bu sene 4.sınıfı okuyacağım bende o yüzden staj yeri lazım oldu zaman da az kaldı acil bulmak lazım yer önerebilecek var mıydı ?

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)