Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 12 ve 12

Gold Bilgisayar dan Alışveriş Yapılır mı?

Konu Dışı forumunda Gold Bilgisayar dan Alışveriş Yapılır mı? konusunu incelemektesiniz.

arkadaşlar gold bilgisayarın internet sitesinden hd almayı almayı düşünüyorum.nette ve şikayetvar istesinde yapılan bazı olumsuz yorumlardan sonra terddüte düştüm.sizlerin bu konuda düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum ...

Standart Gold Bilgisayar dan Alışveriş Yapılır mı?

arkadaşlar gold bilgisayarın internet sitesinden hd almayı almayı düşünüyorum.nette ve şikayetvar istesinde yapılan bazı olumsuz yorumlardan sonra terddüte düştüm.sizlerin bu konuda düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum

Hd?

Her sitede yaşanabilecek durumlar bunlar, benimde alışverişim oldu ama herhangi bir sorunum olmadı.

KyA27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dört dörtlük bir şey yoktur. İçine sinmiyorsa mağazadan alabilirsin bence güvenilir.

internet sitesinden alıcaksan vatan computer bu konuda daha iyi daha hassas şimdi baktımda vatan bilgisiyardan almış olduğum 290 parça ürünün gönderiminde sadece 4 kez sorun yaşadım sorun onlardan kaynaklı olduğu için 3 ürünün yarı ücretini 1inide ücretsiz aldım

golddan ise fotoğraf makinesi almıştım eskiden 2 gün sonra elimden düşürdüm benim hatam garanti dışına girdiği için gidip bizzat durumu anlattım aynı ürünü sağolsunlar mağaza müdürü aracalığıyla ücretsiz aldım
    Konu djvietnam tarafından (05-02-2013 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.

mazruf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence başka bir yer düşün. 10 lira fazla var ama uğraşma.

sende mağazasından al sipariş verirsen getiriyorlar ben birkaç kez öyle yaptım İstanbul içindeysen 1-2 saat içinde adrese teslim servisleri var

Alıntı Darknes$ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hd?

Her sitede yaşanabilecek durumlar bunlar, benimde alışverişim oldu ama herhangi bir sorunum olmadı.
    hdd yazacaktım

Alıntı djvietnam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    internet sitesinden alıcaksan vatan computer bu konuda daha iyi daha hassas şimdi baktımda vatan bilgisiyardan almış olduğum 290 parça ürünün gönderiminde sadece 4 kez sorun yaşadım sorun onlardan kaynaklı olduğu için 3 ürünün yarı ücretini 1inide ücretsiz aldım
    golddan ise fotoğraf makinesi almıştım eskiden 2 gün sonra elimden düşürdüm benim hatam garanti dışına girdiği için gidip bizzat durumu anlattım aynı ürünü sağolsunlar mağaza müdürü aracalığıyla ücretsiz aldım
    1tb hdd almayı düşünüyorum.vatanda 199 tl ama vakıfbank kredı kartına taksit yapmıyorlar bende sadece vakıfbankın kartı var.gold da aynı ürün 170 tl hemde 12 taksit yapıyorlar

Alıntı mazruf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence başka bir yer düşün. 10 lira fazla var ama uğraşma.
    neresi mesela?
    Alıntı H SİZER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sende mağazasından al sipariş verirsen getiriyorlar ben birkaç kez öyle yaptım İstanbul içindeysen 1-2 saat içinde adrese teslim servisleri var
    istanbul iç değil trabzonmağaza dan alınca sanırım ürün fiyatı farklı olur

Alıntı beyzabetül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hdd yazacaktım

1tb hdd almayı düşünüyorum.vatanda 199 tl ama vakıfbank kredı kartına taksit yapmıyorlar bende sadece vakıfbankın kartı var.gold da aynı ürün 170 tl hemde 12 taksit yapıyorlar

neresi mesela?

istanbul iç değil trabzonmağaza dan alınca sanırım ürün fiyatı farklı olur
    o zaman golddan al derim tabiki arada 30 tl oynuyor işte netten alışverişi sağlammı onu bilmiyozki goldu ara önce iyice bilgilerini öğren kararını etkilemek gibi olmasın ama daha düşük ve daha iyi modellerde var

o zaman golddan al derim tabiki arada 30 tl oynuyor işte netten alışverişi sağlammı onu bilmiyozki goldu ara önce iyice bilgilerini öğren kararını etkilemek gibi olmasın ama daha düşük ve daha iyi modellerde var
    bimeks,vatan,teknosa,elektroworld mağazalarına baktım.içlerinden en uygun olanı nı gold bilgisayarrda buldum.sonuçta küçük bir firma değil.ama şikayetvar sitesine girip yorumlara bakınca şüphelendım
    hdd olarak WD almayı düşünüyorum.artık fiyatların düşmesi için bekleycek sabrım kalmadı.1tb yada 2tb almayı düşünuıyorum.ama 3,5 inc mi yoksa 2.5 inc mi alayım ona hala karar veremedım

Alıntı beyzabetül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bimeks,vatan,teknosa,elektroworld mağazalarına baktım.içlerinden en uygun olanı nı gold bilgisayarrda buldum.sonuçta küçük bir firma değil.ama şikayetvar sitesine girip yorumlara bakınca şüphelendım
    hdd olarak WD almayı düşünüyorum.artık fiyatların düşmesi için bekleycek sabrım kalmadı.1tb yada 2tb almayı düşünuıyorum.ama 3,5 inc mi yoksa 2.5 inc mi alayım ona hala karar veremedım
    3.5 inç hiç tavsiye etmem hocam ben aldım çok çektim aman aman kalsın 2.5luk almanı tavsiye ederim evet genelde goldda uygun oluyor bu tür ürünler hocam boşver sen şikayet var sitesini al golddan gitsin elektronik ürün biraz şans işidir bilirsin al gitsin golddan hiç kafanı karıştırma dediğin gibi gold dünkü mağaza değil ya

3.5 inç hiç tavsiye etmem hocam ben aldım çok çektim aman aman kalsın 2.5luk almanı tavsiye ederim evet genelde goldda uygun oluyor bu tür ürünler hocam boşver sen şikayet var sitesini al golddan gitsin elektronik ürün biraz şans işidir bilirsin al gitsin golddan hiç kafanı karıştırma dediğin gibi gold dünkü mağaza değil ya
    3.5 inc ten neden memnun değilsin.sonuçta 9200 rpm yani daha hızlı yazması gerekiyor.yani benim için tek sıkıntısı daptörlü olması.normal elektrık fişi olsaydı taşıması daha kolay olurdu
    gold bilgisayardan tam almaya karar vermişken baktığım ürüne 10 tl zam gelmiş.şuan beklemedeyim.dolar arttı diye mi zamlandı anlamadım.haftasonu belki diğerlerinde indirm olur onu bekliyorum

arkadaslar gold bilgisayarda yapılan urun yorumlarına inanmayın isine gelen yorumları yayyınlıyorlar tuketicileri yanıltıyorlar tesekkurler

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)