Etiketli Kullanıcı Listesi

Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 10 ve 10
Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By volkanos

Konu: Türkçe konuşmayı ve yazmayı bilen iranlı arkadaş arıyorum

volkanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Türkçe konuşmayı ve yazmayı bilen iranlı arkadaş arıyorum

ben türkçe yazmayı ve konuşmayı bilen iranlı arkadaş arıyorum iranda güney azerbaycanda yaşayan azeri de olabilir iranlı da olabilir.forumda iranlı birisinin olacağını sanmıyorum ama yazımı okuyup türkçe bilen bir iranlı varsa lütfen benimle iletişime geçsin.türkçe bilen iranlı biri bu yazımı okursa ona Behdad Arabshah - Bedoone To bu şarkıyı armağan ediyorum http://www.viddler.com/explore/azax/videos/75/ umarım türkçe bilen bir iranlıyla tanışırım.farsçayı çok merak ediyorum ayrıca modern farsça müziklerini iranlı dj'lerden dinliyorum farsi kültürünü öğrenmek istiyorum.farsi tarihini hep merak etmişimdir.bu başlık altına yazarakda iletişim kurulabilir ayrıca birim1@msn.com adresinden iletişim sağlayabiliriz.farsça iran dışında Tacikistan, Özbekistan da da kullanılıyor özbek de olabilir.
    Konu volkanos tarafından (03-03-2010 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.

kuunteer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gittiğim kursta trkçeyi çok iyi konuşan bir iranlı var..yazdıklarını iletirim ona ilgilenirse senle iletişime geçer

kuunteer teşekkür ederim konuya ilgine sağolasın sevinirim o arkadaşla iletişim sağlamak isterim teşekkür ederim.konu başlığını verebilirsin yada mail adresimi bir şekilde iletişim sağlayabilirsek sevinirim. saygılar.

---------- saat 01:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:39 eklenmişti ----------

googleye farsça müzik yazın benim videolar çıkar şuradan sağlama yapabiliriz.
    http://www.google.com.tr/#hl=tr&sour...edcd7e296552f3

google de en altta çıkar videolar. google'ye farsça müzik yazıldığında en altta iki tane iran kedisi resmi çıkar.

google'ye farsça müzik yazıldığında en altta iki tane iran kedisi resmi çıkar.

---------- saat 01:46 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:44 eklenmişti ----------

http://www.izlesene.com/video/muzik-...-muzik/1740907

http://www.izlesene.com/video/muzik-...-muzik/1737093

googleye tehnaz yazaılırsa 2.sayfada farsça müzik videoları çıkar buradan sağlamasını yapabiliriz.
    http://www.google.com.tr/#hl=tr&q=te...edcd7e296552f3
    Konu volkanos tarafından (03-03-2010 Saat 00:57 ) değiştirilmiştir.

Ice Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Istedigin bir sey olursa bana sorabilirsin

Ama ilk once kac nokta:
    Guney Azerbayjan diye bir yer yoktur, Iran azerbayjani vardir yani Iran azeri turkleri Iranlidir. (tabi fars demedim)

Iran`da gunumuzde konusulan farsca, Tajikistan ve afganista konusulanlan cok az farkli ve daha yumusak ve harmoniye sahiptir.

iranlı bir arkadaşım vardı sana yardımcı olabilecek ama sildim onu

findukfaresi facebookdan bir kaç iranlı arkadaş ekledim fakat ingilizcem yeterli değil farsça hiç bilmiyorum.güney azerbaycan da iran azerileri yaşıyor onlarlada iletişim sağlayamadım.
    ali1964 bunu beğendi.

Standart selam tehnaz

mrb ben guney azerbeycandan golamreza,sizinle arkadas olmak isterim.bende sizin gibi turkcemi iyilestimek isterim ve cok sevinirim sizede bu konuda bilgilerimi faydali sekilde palasabilim.

---------- Post added at 09:44 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

tehnaz . ben buradayim isterseniz geri onersinizs. fountain20atyahoo.com
    Konu REDFOKS tarafından (25-10-2011 Saat 09:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı kalın yazmıyoruz

SDN Okuru

mrb ben iranli ferid turkiyede yasiyorum nomaram
    Konu AliA tarafından (01-10-2012 Saat 06:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: Numaranızı herkese açık bir şekilde paylaşmayınız...

merhaba ferid.tabrizli bir arkadasım var ve farsca konusunda yardım alabilirmiyim senden.
    tesekkürler.

slm golamreza.tabrizli bir arkadasımla konusabilmek için biraz farsca yardıma ihtiyacım var.
    yardımcı olmanı rica etsem?

merhaba ben gamerr arkadaşlar ben game derler iranlıymışım öyle diyolar ama ben inanmıyom inanırsam seninle irtibata geçecem ;)

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)