Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 51
Like Tree19Beğeni

Biz Türkler

Komik Yazı forumunda Biz Türkler konusunu incelemektesiniz.

Biz Türkler "kimooo?" sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz. ) ...

Usui Takumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Biz Türkler

Biz Türkler "kimooo?" sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz. )
    Konu REDFOKS tarafından (04-08-2011 Saat 11:02 ) değiştirilmiştir. Sebep: tamamı kalın yazmıyoruz
    ALPARS bunu beğendi.

Tamam... Hey Allah'ım ya, seçip seçip mi gönderiyosun anlamıyorum ki!!!

Nereye gidiyo bu forum!!

İLginç.Bünyesi kaldırmayan oruç tutmasa keşke
    arsenik, tarkan255 ve rapper54 bunu beğendiler.

pardon konu yanlış yerde ama bu da böyle olsun idare edelim
    ------------------------
    merak etme dostum bünye sağlam oruc beni pek etkilemez (böylesi ufak tefek şeyler hariç)

ck-xe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İngiliz birisi olsa ismi de Ben olsa karmaşıklık yaşardık
    forumstar ve elmalisoda bunu beğendiler.

Alıntı zencicek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pardon konu yanlış yerde ama bu da böyle olsun idare edelim ------------------------ merak etme dostum bünye sağlam oruc beni pek etkilemez (böylesi ufak tefek şeyler hariç)
    Peki,ALLAH Kabul etsin : )

erenberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ayrıca yoğurt kabını çöp kutusu, sepet veya saksı olarak kullanma yeteneğine de bir tek biz sahibiz
    tarkan255 bunu beğendi.

rozabay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oruç çarpması bu olsa gerek.

İlginç konu ilginç insan...
    Usui Takumi bunu beğendi.

tarkan255 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oruç benide çarptı galiba

Galiba sadece biz Türkler "Nerdesin?" sorusuna "Burdayım..." cevabını verebiliyoruz...

neet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

böyle şeylere ramazanda doğal bakıyoruz
    ama analiz doğru

Biraz klasik olacak ama döner ile kolayı aynanda bitirebilende bir tek bizmişiz dünyada.Diğer yemek ve içecek kombinasyonları içinde geçerli.

Yok arkadaşlar biz de oruç tutuyoruz ama adam akıllı, gayet sağlıklı konular açıyoruz. Burda ramazanın, orucun suçu ne?? Arkadaş basbaya aklı başında bi şekilde saçma sapan bir konu açmış!! Bi de üstüne üstlük hala savunuyo yaptığı işi!!

samilcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı __L__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok arkadaşlar biz de oruç tutuyoruz ama adam akıllı, gayet sağlıklı konular açıyoruz. Burda ramazanın, orucun suçu ne?? Arkadaş basbaya aklı başında bi şekilde saçma sapan bir konu açmış!! Bi de üstüne üstlük hala savunuyo yaptığı işi!!
    Kusura bakmada dostum herkes senin isteğine göremi konu açacak. Veya senin beğenilerine göre. Sana göre saçma bana göre eğlenceli. Ne olacak şimdi ?
    fraud3 ve Usui Takumi bunu beğendiler.

ck-xe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fraud3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz klasik olacak ama döner ile kolayı aynanda bitirebilende bir tek bizmişiz dünyada.Diğer yemek ve içecek kombinasyonları içinde geçerli.
    Ayran.

sawdent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kolonyalı mendil ile elini yüzünü sildikten sonra o mendil ile ayakkabılarını silen bir milletiz.

Alıntı ~J.c--W_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayran.
    farkeder mi? ben kolayıda aynanda bitiriyorum

Alıntı samilcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmada dostum herkes senin isteğine göremi konu açacak. Veya senin beğenilerine göre. Sana göre saçma bana göre eğlenceli. Ne olacak şimdi ?

Ne yanı şimdi sen eğleniyosun diye bu forum kirlensin mi!! Şu foruma yaptığı yetmezmiş gibi bi de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyosun, ayıp!!

Senin yorumlarını, açtığın konuları da takip ediyorum uzun zamandır. Önden iyiydin arkadan bozuldun, son zamanlarda hep böyle garip garip, bişiye yaramayan konular açıyorsun!!

samilcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı __L__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ne yanı şimdi sen eğleniyosun diye bu forum kirlensin mi!! Şu foruma yaptığı yetmezmiş gibi bi de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyosun, ayıp!!

Senin yorumlarını, açtığın konuları da takip ediyorum uzun zamandır. Önden iyiydin arkadan bozuldun, son zamanlarda hep böyle garip garip, bişiye yaramayan konular açıyorsun!!
    Dostum daha ne yazdığından haberin yok. Konuyu açan kişi ben değilim. Ayrıca forumun kirlendiğini kim söylüyor. Çok düşünüyorsan forumun sağlığını git sağlıklı konular aç. Kimse senin keyfine göre davranmak zorunda değil. Ayrıca tek sen karşı geldiğine göre demek ki konuyu kirli bulan tek sensin. Sen istemiyorsun diyede forumdan konular silinecek diye birşey yok. Bende birçok konuyu istemiyorum forumda ama talep meselesidir bu...

bewko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Ayın Sultanı ne hale getirmiş gencecik çocukları

Alıntı samilcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum daha ne yazdığından haberin yok. Konuyu açan kişi ben değilim. Ayrıca forumun kirlendiğini kim söylüyor. Çok düşünüyorsan forumun sağlığını git sağlıklı konular aç. Kimse senin keyfine göre davranmak zorunda değil. Ayrıca tek sen karşı geldiğine göre demek ki konuyu kirli bulan tek sensin. Sen istemiyorsun diyede forumdan konular silinecek diye birşey yok. Bende birçok konuyu istemiyorum forumda ama talep meselesidir bu...

Bak bakayım orda konuyu sen açtın türünde bişi yazmış mıyım ben?? Lütfen önce okumayı öğren sonra okuduğunu bi anla, sindir sonra yorum yaz olur mu!!
    Ayrıca benim keyfime göre davranın dediğimde yok, kendi uydurduğun bişi üzerine beni yargılayamazsın!! Ben sadece eleştiride bulundum, bunu yapın demedim. Birisine bişi söylemeden önce, onun ne dediğini güzelce anlayıp sonra yorumda bulun lütfen!!

Okuma, anlama yeteneği gelişmemiş insanlara mı kaldı bu forum anlamadım ki!!

msydm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biz Türkler "kimooo?" sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz. )
    bunu ''espriler'' bölümüne yada ''söyle rahatla'' bölümüne yazsan daha iyi olabilirdi..

_L_

birincisi konuyu açarken sana soracak değilim senin keyfine göre de açacak değilim forum kuralları çerçevesinde istediğim her konuyu açarım

ikincisi 3 sayfa yorum yapılmış senden başka sızlanan yok

üçüncüsü sanırım temizlik-titizlik hastalığın var forum kirleniyo diye tutturduğuna göre

dördüncüsü konuyu açarken aklım başımdaydı bilerek açtım ne yani illa gününü esprisi kısmına mı yazmam gerekiyo

beşincisi bi arkadaşa cevaben önceden iyiydin sonradan bozdun demişsin istersen bi de senden konu açılabilir diye onay alalım

kısacası sana mı soracak millet konu açarken
    samilcan bunu beğendi.

_L_

birincisi konuyu açarken sana soracak değilim senin keyfine göre de açacak değilim forum kuralları çerçevesinde istediğim her konuyu açarım

ikincisi 3 sayfa yorum yapılmış senden başka sızlanan yok

üçüncüsü sanırım temizlik-titizlik hastalığın var forum kirleniyo diye tutturduğuna göre

dördüncüsü konuyu açarken aklım başımdaydı bilerek açtım ne yani illa gününü esprisi kısmına mı yazmam gerekiyo

beşincisi bi arkadaşa cevaben önceden iyiydin sonradan bozdun demişsin istersen bi de senden konu açılabilir diye onay alalım

kısacası sana mı soracak millet konu açarken
    Aynı cevabı ona da verdim, keşke okusaydın biraz. Benim keyfime göre açın demiyorum, buraya bu konuyu açıyorsan eleştiriye de açık olmalısın!! Ben başka bişi yazıyorum siz kafanıza göre anlıyorsunuz, adam gibi okuyun bi önce, sonra gelip vay arkadaş bana bunu demişsin felan demeyin!! Hee titizim ben, bu forumu biz kullanıyoruz düzenli bi forum olsa fena mı olur!! İlla moderatörler mi bişiler yapsın, ne biçim insanız siz ya!!
    E günün esprisi kısmına yazmayınca, burda da bi esprisi kalmıyo işin. Kafanızdan bişiler uydurup uydurup beni suçluyosunuz, sonra Allah oruç tuttuk çok iyi insanız süperiz !! Teallaaam ya..

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)