Olağanüstü Olaylar !!! +16 - Sayfa 2

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 152
Like Tree52Beğeni

Konu: Olağanüstü Olaylar !!! +16

bewko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı El Padrino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 yıllık konumu hortlatmışsınız.Bende duydum uykumdan hortladım

Dediğin olay rüya değil.Uykuya dalma esnasında bütün insanlara oluyor bu durum.Binanın tepesinden düşme, kuyuya düşme, boşluğa düşme vb.
    madem seni uykundan uyandırdık uyutmayalım ben hiç öyle hislere kapılmadım uyurken sorun bende mi sizde mi

BthnYlmz09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dediğin olay rüya değil.Uykuya dalma esnasında bütün insanlara oluyor bu durum.Binanın tepesinden düşme, kuyuya düşme, boşluğa düşme vb.
    Yok yok dediginizi de cok yasadim da yazdigim bildiginiz misil misil uyurken gece 3-4 ve uyanmaya yakin saatlerde oldu

zeroaxa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

asla düşmem, korkmam ve tehlikeli bir olayla karşı karşıya kalmam rüyalarımda ve bir gecede çok çok fazla rüya görürüm, yüksek bir yerde ve tahlikedeysem yada sıkıcı bi rüya görüyorsam kendi kendime uyan derim ve uyanırım diğer trafıma döner ve o saniye tekrar uyurum 18-20 li yaşlardayken uyumadan önce görmek istediğim rüyaların konusunu bile seçebiliyordum zaman zaman, indiana jones hastalığı vardı ozamanlarda kayıp şehirler bulur içlerinde gezinirdim

ama hiç değer vermedim ve bir sebep aramadım rüyalardan,astral seyahata merak sarmıştım yöntem olarak uğraştığım zaman olmuyor ama bazen ansızın yakalıyabiliyorum o anı ama bilinç devreye girince kayboluyor ama çok zevkli

madem konu hortlamışken benim şu sorunumun cevabı sizce nedir

bazen rüyamda uzun yürüyüşler yaparım rüyamda yürüken ayağım bir yere takılır yada burkulur ve birden sıçrayarak uyanırım sanki gerçekte bir boşluğa basmış gibi bir his duyarım ayağımın burkulduğunu ayağımda hafif bir acı olur böyle bir şey sizede oldumu hiç ???

Nemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yemeği yer yemez yatmayın, Ayetel Kursi'yi de okuyup yattı mı elveda karabasanlar

Orta okula gittiğim zamanlarda,
    Bi gece oturma odasında koltukta,
    Arkam dönük sola doğru kıvrılarak yatIyordum,
    Sağıma doğru döndüm ve gözlerimi açtığımda,
    Baş ucumda duran siyah giysili kapşonlu,
    Ama yüzüde gözükmüyor simsiyah bi boşluk gibi duruyor, Yüzüklerin efendisinde olan siyah atlılar vardı ya onlar gibi birşey.

Tekrar soluma hızla döndüm yorgana sımsıkı sarıldım,kalbim patlayacak gibi çarpıyordu.

................

Bir de hiç unutmam halen acısı halen bedenim de sanki.

Daha bebeyim ilk okullu falan sayılırIm,
    Babamla uyuyorum koltukta,
    Rüyamda bir şey hızla geliyor bana doğru,
    Arkasından biri kovalıyor sanki,
    Benim arkam dönük yatıyorum,
    Çünkü kendimi de görüyorum yatarken,
    O hızla yaklaşan şey beni sırtımdan delip geçiyor,
    O sırada ben sıçrayarak uyanmıştım.

İşte o acıyı halen sırtımda hissediyorum nedense.
    Korpe bunu beğendi.

Cxoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Unhappy

Alıntı ReDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orta okula gittiğim zamanlarda,
    Bi gece oturma odasında koltukta,
    Arkam dönük sola doğru kıvrılarak yatIyordum,
    Sağıma doğru döndüm ve gözlerimi açtığımda,
    Baş ucumda duran siyah giysili kapşonlu,
    Ama yüzüde gözükmüyor simsiyah bi boşluk gibi duruyor, Yüzüklerin efendisinde olan siyah atlılar vardı ya onlar gibi birşey.

Tekrar soluma hızla döndüm yorgana sımsıkı sarıldım,kalbim patlayacak gibi çarpıyordu.

................

Bir de hiç unutmam halen acısı halen bedenim de sanki.

Daha bebeyim ilk okullu falan sayılırIm,
    Babamla uyuyorum koltukta,
    Rüyamda bir şey hızla geliyor bana doğru,
    Arkasından biri kovalıyor sanki,
    Benim arkam dönük yatıyorum,
    Çünkü kendimi de görüyorum yatarken,
    O hızla yaklaşan şey beni sırtımdan delip geçiyor,
    O sırada ben sıçrayarak uyanmıştım.

İşte o acıyı halen sırtımda hissediyorum nedense.
    Oha! o.O
    Bana da bi 5 kere filan karabasan gelmişti. İlk önce bi soğukluk gelir. Sanki ölcek gibi olursun. Sonra bedenin uyuşur. Kesinlikle hareket edemezsin. O an, sanki biri üstüne oturmuş gibi, göğüsünde bir basınç hissedersin. Bağırmak istersin bağıramazsın. Bazı konuşmalar ve kahkahalar duyarsın. Yapabileceğin bişey yoktur. Gözleri zaten açamazsın. Dişini sıkıp beklemekten, o korkuyu yaşamaktan başka bişi yapamazsın...

SDN Okuru

Yatarken 3 ihlas 1felak 1 nas ve 1 fatiha sonrada 21 besmele çekip yatın ALLAHIN izni ile bişeyccikler olmaz

IuTKuI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Neden 21 ?

Ahmethz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya okumiyim okumiyim diyorum hep gecenin köründe karşıma çıkıyor bu konu arkadaş! bu bir işaret mi?

-Hewal- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende daha on yaşlarında falan iken ;amcamın kirada oturdukları evin bahçesi var içinde incir ağaçları erik falan vb. Bahçeye girdim erik ağacına bakıyorum varmı falan diye hemen üç metre ilerisinde bahçenin köşesin de bahçe içinde çakıl taşları toplandığı alanda bir anda yerden alev çıktı yandaki bir katlı evin tepesine kadar yükseldi tabi bende üçbuçuk koşa koşa amca çocuklarını çağırdım geldiler üzerine isediler, arkasından yengem geldi çocukları kovalayıp üzerine şu döktü .Işin garibi yanıcı hiçbir madde yoktu etrafta benden başka kimsede yoktu yandaki evde yangın falan gibi bir olay olmadı o taşların arasından nasil öyle ateş çıktı hala hayret ediyorum.

El Padrino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı neguvon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende daha on yaşlarında falan iken ;amcamın kirada oturdukları evin bahçesi var içinde incir ağaçları erik falan vb. Bahçeye girdim erik ağacına bakıyorum varmı falan diye hemen üç metre ilerisinde bahçenin köşesin de bahçe içinde çakıl taşları toplandığı alanda bir anda yerden alev çıktı yandaki bir katlı evin tepesine kadar yükseldi tabi bende üçbuçuk koşa koşa amca çocuklarını çağırdım geldiler üzerine isediler, arkasından yengem geldi çocukları kovalayıp üzerine şu döktü .Işin garibi yanıcı hiçbir madde yoktu etrafta benden başka kimsede yoktu yandaki evde yangın falan gibi bir olay olmadı o taşların arasından nasil öyle ateş çıktı hala hayret ediyorum.
    Amcanın bahçesinde doğalgaz yatağı varmış haberiniz yok.Bide üzerine işemişler

Yarım litre çişe kurban gitti doğalgaz yatağı.Amcan görseydi belki trilyonerdiniz şuan

Alıntı Nemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemeği yer yemez yatmayın, Ayetel Kursi'yi de okuyup yattı mı elveda karabasanlar
    Yemekle ne alaka ?

Alıntı muratteas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemekle ne alaka ?
    Karabasanlar genelde yemek yedıkten hemen sonra uyuduğunuzda görülür.Bilimsel olarak ta kanıtlanmıştır.
    Korpe bunu beğendi.

İhtiyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Phabio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kere evdeki buzdolabımızla seviştiğimi hatırlıyorum.
    Allah kahretmesin seni rüyaya bak

Bende rüyamı anlatayım.
    Okuldayım şeytan okula geliyor beni arıyor tabi biz hepimiz evlerimize kaçıyoruz bende bir ara göz göze geliyorum hemen bizim markete koşuyorum eşyaları içeri alıp camiye gidiyoruz ama bizi takip ediyor.
    Merkez camii si diye büyük bir Cami'miz var oraya gidiyoruz caminin üst katına çıkana kadar bizi takip ediyor sonra bir adamın yanına gittik konuşmaya şeytan bu adamı gördü kaçtı gitti.

Babam dedi ki "Benim oğlum böyle bir rüya görmüş ne yapması lazım?" adam da dediki Bismillah desin hiçbirşeyden korkmasın sonra elinde siyah bir poşeti camiye doğru açtı ve herkesin önüne yemek geldi.

O zamanlar küçüğüm tabi ben bu rüyayı belli aralıklarla 2-3 defa gördüm halada unutamam

Bir diğer rüyada şeytanı vurmuşluğum vardır böyle evire çevire oda ayrı

Alıntı djvietnam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem konu hortlamışken benim şu sorunumun cevabı sizce nedir

bazen rüyamda uzun yürüyüşler yaparım rüyamda yürüken ayağım bir yere takılır yada burkulur ve birden sıçrayarak uyanırım sanki gerçekte bir boşluğa basmış gibi bir his duyarım ayağımın burkulduğunu ayağımda hafif bir acı olur böyle bir şey sizede oldumu hiç ???
    Merdivenden düşermiş gibi beya boşluğa düşermiş gibi olmak hepimizin yaptığı şeylerdir ani bir hareket yani onda sıkıntı yok

senin için yürüş yapmak tabirine baktım bir siteden hedefinde emin adımlarla gitmen gerektiğini söylüyor.

http://www.ruyabul.com/ruyada-yuruyus-gormek.html/
    Konu İhtiyar tarafından (08-02-2013 Saat 11:43 ) değiştirilmiştir.

Suç üstü mü bastı karabasan? Sallamayalım lütfen.

Dazu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı EzOhİsTaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    küçükken karabasan gelmişti bi kere bana. gece boyunca gözlerimden yaşlar aka aka, uyumaktan korka korka bütün gece boyunca tekrar tekrar aynı kabusu görmüştüm. kımıldayamamıştım, yerimde hareket edememiştim ve gözlerimi açtığım anda sanki kuvvetli bi güç tekrar gözlerimi kapatıyodu sesim kısılmıştı sanki ne konuşabilmiştim nede bağırabilmiştim. ve kulağımdada sürekli olarak "pişt pişt bu taraftayım hey bu tarafa bak hadii" şeklinde cümleler duymuştum. kabusun içindemi duydum bu sesi, uykuyla karışıkmıydı yoksa gerçektende bu sesi duydummu onu anlayamadım hiçbi zaman.

ve karabasandan kurtulma yolları olarak kendi ürettiğim bişey vardı karabasanın geldiğini hissettiğim zaman anında elimi ısırıyodum yada biyerimi sıkıyorum kolumu veya bacağımı, acı çektiğim zaman üstümden gidiyodu.

çocukluğumdan bu yanada bu şekilde kurtuldum ondan.. ve uzun zamandır 7-8 senedir de hiç karabasan gelmedi üstüme..

aklıma getirdin şimdi bu gece karabasan gelmesinde :^) :S

Aklına getirip konuşursan geliyor genelde.Aynı dert erkek arkadaşımdada var

promidal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yatarken felak ve nas surelerini okursan inşallah böyle bir şey birdaha başına gelmez
    bunun sure okumakla filan alakası yok. bu sinirsel bir olaydır ve sinir sisteminin daha gelişim aşamasında olduğu çocukluk döneminde sık rastlanır. beyin uykuda vücuda giden sinyalleri kapatır. tam uyanamama durumunda ise bu sinyaller kapalı olduğu için vücudunuza gönderdiğiniz komutlar sonuçsuz kalır ve kıpırdayamazsınız. genellikle 5-10sn içinde sinyaller tekrar aktif hale gelir ve düzelirsiniz. ancak yarı uykulu yarı uyanık ve muhtemelen bir kabusun etkisi altındaysanız sizi korkutmak ve panikletmek için çok uzun bir süredir. yani aslında karabasan diye birşey yoktur.

renas.kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı FeeLiT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende çok sık dejavu yaşıyor ve rüya görüyorum.Haftada en az 1 kez rüya görüyorum ve rüyalarımın % 75 e yakınının gerçekleştiği kanısındayım.Uyandığımda rüya tabirlerinden mutlaka yorumluyorum, ve hepsi gerçek oluyor bazende rüya görüyorum fakat neler gördüğümü felan hatırlayamıyorum öle geçip gidiyor.Karabasan konusu ise pek araştırmadım ama bazen yaşıyorum onuda sanırım rüyada birisinden kaçarken felan mesela aslında kaçabilirim ama bir muddet sonra yavaşladığımı hissediyorum yada ne bilim kaçmam gerek kımıldayamıyorum.

Hep kaçmak felan filan yazdım sakın kapkaççı felan sanmayın
    Alıntı WaterBoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende dejavu çok oluyo ilginç bişey
    Deja-vu olayının bilimsel açıklaması vardır arkadaşlar. Bunun sebebi kısaca söyleyecek olursak genetik hafızadır. Evrim süreci boyunca en yakından en en uzak (7 hatta 77 göbek uzaktan akraban dahil minicik bir kan bağı yeterli) akraban olsa da fark etmeksizin tümünün anılarından küçük bir benzerlik varsa o an yaşadığın şey ile o görüntüyle diğeri çakışıyor ve daha önce sen yaşamış gibi hissediyorsun. Yani sebebi genetik hafızadır arkadaşlar.

SDN Okuru

sizi bilemem ama bizde cinler gerçekten vardı köydeki evdeydik vede 2 katlıydıydı herkes 2. katta birlikte yatardı ama ne gariptr aşağıda kmse olmasa bile ayak sesleri duyardık kapılar çarpardı fısıltılar olurdu bazenda evin düz çatısına taş atarlardı sesleri çok iyi duyardık ama sabah baktığımızda hiç bi taş olmazdı bazende glgeler görürdük araba geçmemiş lambalar sönük ama nedense balkondan bi adam sureti geçerdi gördüğümüzdende o kadar eminizdir.

karacaerc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evrim teorisi gibi bi sacmaligin temel alindigi bir aciklama ne kadar dogru olabilir ki !?
    Yumurtanın çamurun canlanmasından mantıklı ama şimdi öyle deme!? Genetik hafıza, psişik yetenekler, negatif evren,paralel zaman gibi şeylerin varlığı kesindir. Bu tarz örnekler verdim çünkü dinde geçmezler, ek olarak ben telekinezi ile alakalı bir olay yaşadım. Genelde beyinsel aktivitelerin yoğun olduğu anlarda belli bir etkilesim yaratılır çevre ve beyin arasında. Benim yaşadığım olay şu şekildeydi malum öss döneminde evimde test çözerken uğraşıp uğraşıp çıkmaması üzerine herkes gibi sinirlenmiştim ve bir anda elimdeki kaleme odaklandım yok yereydi ve rotringin arkası kendiliğinden çıktı! Saçma bir olay ama oldu araştırdım ve bu tarz yeteklerin olduğunu öğrendim. Bilinçli şekilde kullanılabilse keşke de işime yarasa mutfaktan su falan getirse Neyse bu da başımdan geçen bir olaydı işte. Bu arada o kadar paranormal serisi izledim bir kere bile karabasan vs yaşamadım

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizi bilemem ama bizde cinler gerçekten vardı köydeki evdeydik vede 2 katlıydıydı herkes 2. katta birlikte yatardı ama ne gariptr aşağıda kmse olmasa bile ayak sesleri duyardık kapılar çarpardı fısıltılar olurdu bazenda evin düz çatısına taş atarlardı sesleri çok iyi duyardık ama sabah baktığımızda hiç bi taş olmazdı bazende glgeler görürdük araba geçmemiş lambalar sönük ama nedense balkondan bi adam sureti geçerdi gördüğümüzdende o kadar eminizdir.
    Cin değilde; hırsız olmasın onlar

renas.kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Nemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cin değilde; hırsız olmasın onlar
    Bence de daha yüksek bir ihtimal.

TMac1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

banada uzun zaman çok geldi ama şükür bu aralar yok,küçüklüğümde yatarken aynadan sigara içen adam görürdüm korktuğumdan dönüp bakamazdım

-Hewal- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Amcanın bahçesinde doğalgaz yatağı varmış haberiniz yok.Bide üzerine işemişler

Yarım litre çişe kurban gitti doğalgaz yatağı.Amcan görseydi belki trilyonerdiniz şuan

Şehrin içinde doğalgaz yatagının işi ne hem sırf ben değil bahçenin karşısındaki evde oturan aile hergece bahceden yaşlı bir insanın inleme sesleri geliyor diyordu.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)