Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 119
Like Tree28Beğeni

Kopya Çekme Yöntemleri

İtiraflar forumunda Kopya Çekme Yöntemleri konusunu incelemektesiniz.

arkadaşlar bnce en iyi yöntem şimdi anlatacağım yöntem.. bir a4 kağıdını dörde katlıyoruz ve dikdörtgen küçük bir kağıt elde ediyoruz bu kağıda istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz sonra bunu sınav esnasında iki ...

SDN Okuru

Standart isselead 53/468

arkadaşlar bnce en iyi yöntem şimdi anlatacağım yöntem..

bir a4 kağıdını dörde katlıyoruz ve dikdörtgen küçük bir kağıt elde ediyoruz bu kağıda istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz sonra bunu sınav esnasında iki bacağınızın arasına koyuyosunuz ve kağıt sandalyede durduğundan düz oluyor hoca gelirken bacaklarınızı kapatıyosunuz ve görülmüyo..

SDN Okuru

yöntemin en iyisi burda.

kopya çekme yöntemi kolay güvenilir basit yakalanma riski çok düşük.

dokunmatik cep telefonu alın. telefonunuzla ders kitabındaki konuların fotografını çekin. sonra kalem kutunun içine yerleştirin.

sınavda kalem kutunun içinde olan cep telefonunu hoca imkanı yok göremicektir. tabi sizde dikkat edin. çaktırmayın. herneyse

ceptelefonunuz kalem kutunun içinde kalem kutuyu aralayın. açık bırakın sonrada sınavda telefondan bakıp yazın bukadar basit.

hem istediniz kadar konu yükleye bilirsiniz. telefon en iyisi . yöntem basit.

zeratul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim öğrenciler o kadar fos ki kopya bile kurtaramaz onları.

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yöntemin en iyisi burda.

kopya çekme yöntemi kolay güvenilir basit yakalanma riski çok düşük.

dokunmatik cep telefonu alın. telefonunuzla ders kitabındaki konuların fotografını çekin. sonra kalem kutunun içine yerleştirin.

sınavda kalem kutunun içinde olan cep telefonunu hoca imkanı yok göremicektir. tabi sizde dikkat edin. çaktırmayın. herneyse

ceptelefonunuz kalem kutunun içinde kalem kutuyu aralayın. açık bırakın sonrada sınavda telefondan bakıp yazın bukadar basit.

hem istediniz kadar konu yükleye bilirsiniz. telefon en iyisi . yöntem basit.
    Kardeş kalem kutusu ne ya ilkokulda bile kullanmadım ben onu

Böle aksiyonlara girmek çok saçma size basit bir yöntem söylüyorum.Sınıfın ineğinin yanına arkasına artık kimi kaldırabiliyorsanız.Kime gücünüz yetiyorsa onu kaldırıyorsunuz tamamdır.He bunu sene başında yapmayıp kaldırma yoluna giderseniz kavgaya kadar yolu vardır ama bir kere aldınız mı orayı rahatlarsınız tüm sene boyunca çek çekebildiğin kadar.
    İhtiyar bunu beğendi.

Bunlara ek olarak, Lisede bu basit yöntemlerin bazılarını kullandım. üniv'de kullandığım yöntemlerden bazıları,
    1-kapaklı hesap makinası alıp, arkadaşlardan hesap makinalarının kapaklarının alıyordum, kapakları yararlı bilgilerle yükledikten sonra sınavda hesap makinasını masanın üstüne koyuyordum diğer kapakları masanın altına, soruları kontrol ettikten sonra hangi soru hangi kapakta ise onu değiştiriyordum.
    2-bildiğimiz yarım litrelik su şisesi, 2 su şisesi alıyordum ikiside yarısı dolu, şişe etikeni açıp güzelce yazıyordum kopyayı. sonra sınavda şişeyi masanın üzerine yazıların kolay görünmeyeceği şekilde koyup ferah bir şekilde sınavı atlatıyordum.

hharun43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 5 tane uç kutusuna yazardım yazdıkca degistirirdim. yaz okulunda iyi bi hocamız sınav hesap makinesi niyetine tel kullandırırdı telefondan google girip sinavda arastirma yapardim Sıraya yazın yazın kapri giyin bacagınıza kopya yı yapıstırıp acıp bakın

pcwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefon yöntemi iyi, kullanırım zaten Koy bacağın üstüne, hocayı görünce bacağın altına koy gitsin
    ByEGT bunu beğendi.

SDN Okuru

Cool Dosyalı kopya

arkadaşlar kopyayla ilgili en iyi yöntem dosya yöntemi. hocA diyoya kağıtlarınızı dosyanın içine koyun işte dosyanın içindeki kağıttada kopya yazıyor. alın size 100 başarılar...:cool::rolleyes::4::wub:

SDN Okuru

Ben neler neler yaptim ama bi keresinde fena yakalandim yanimdaki dehaya ayağa kalkarak baktim napiyosun diye bağirdi hoca silgi alcam dedim ama silgi masamda duruyodu neseki ceza vermedi ama 2. Dönem dikkatli olmam lazim beni dağiticak

İhtiyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim sık kullandığım çok güzelde işleyen kopya yöntemini söyliyim size: Çalışkan arkadaştan alırım notları yazısı güzel olan arkadaş temiz kağıda geçirir bende fotokopi makinesinden küçültürüm parmak kadar kağıt ister çıkar bak ister kağıdın altına koy tabi bu hocaya göre değişir.Sınavında 6 kopya götürüm 6 sınıda yakalattırıp 7.sinde son cümleleri bitirip 98 almış adamım ben övünmek olmasın işi bilecen işe gitmeyecen Tabi her sınavda kopya çekilmez hakedenin dersinde çekin arkadaşlar çalışacağınız derslere çalışın lütfen konu için emeğine sağlık

ChuckyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Guzeldi saol paylasim icin

edox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

@ChuckyS

Sekiz yas birden yaslanmissin dogum günün kutlu olsun

ChuckyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Talking

Alıntı conviction Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @ChuckyS

Sekiz yas birden yaslanmissin dogum günün kutlu olsun
    Arkadas yanlis yazinca boyle oluyor dostum

quadrack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir öğretmen olarak konuyu dikkatle inceledim ve çok faydalı buldum, gereken dersleri çıkardım. Yakın zamanda bende kopya çekerken yakalanan ergen halleri ile alakalı bir yazıyı ilginize sunmayı planlıyorum. Esen kalın..
    KlpRnS ve lordarcual bunu beğendiler.

karacaerc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konuyu açan açtığında 17 yaşında azimle kopya çeken başarılı bir liseliymiş..
    lordarcual bunu beğendi.

acer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yöntem biliyorum ama öğretmen üyeler okuyor.. Yapmayın bi gıcıklık.

Kendiniz öğrenin, kopyanın da kopyası mı olur Kötü örnek olmayalım, sınavlara çalışarak girelim
    Arada sitedeki reklamlara da tıklayalım, örnek üye olalım
    lordarcual bunu beğendi.

lordarcual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

En kolayı alıyorsunuz elinize bir adet A4 kağıt yazın bütün kopyaları ne varsa. Sonra kopya işi zaten bir sanattır o kopyayı yazana kadar zaten ohhhooo Kopyayı yazdığınız kağıdı 2-3 gün öncesinden elinize alıp ezberliyorsunuz Kopyayı ayağınızda, bacağınızda, kolunuzda, bileğinizde, avucunuzda taşıyacağınıza beyninizde taşıyorsunuz Zaten kopya yazmak için konuyu bilmek gerekir kopya 50 sayfayı yaklaşık 4 cümlede özetleyen şiir biçimidir

PatavatsiZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

valla süperdi be hakkaten anılarım depreşti

SDN Okuru

bugün ingilizceden çektim

SDN Okuru

ben bilmem ama siz kopyayla kul hakkına girionuz böylece hepiniz herkeze sevap vereceksiniz

SDN Okuru

Güzel yöntemler hayatimda ilk defa bu sene böyle bi siteye girdiğim için biraz garip hissettim yarin mat sinavi var da

SDN Okuru

biz arkadasimla cekiyoruz, yanimda oturuyo. tabii her derste cekmiyoruz bazi derslerde cekiyoruz bi keresinde siraya yazmistik. bi keresinde kucuk kucuk 9-10 kagit hazirlayip botumuzun icine koymustuk. bi keresinde de cantayi acip su icicem diye suyu alirken kagitlardan bakmistik ))))

abdullahcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kopya zeki adamın işi gerçekten tabii birazdan hocanın insiyatifine kalmış bütün hocalar kimin kopya çektiğini bilir ama uğraşma

thesavarona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lise anılarım Depreşti

Goliath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir de kopya hazırlarken derse alışmak vardır

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)