Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 14 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 328
Like Tree41Beğeni

Konu: iPhone 5s Kullananlar Kulübü

AliA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart iPhone 5s Kullananlar Kulübü

iPhone 5s - Özellikler

Hep daha ileriye

Tutkuyla hayal edildi. İncelikle düşünüldü. Başarıyla tasarlandı. Bu üründe, sadece teknolojik açıdan mümkün olan şeyler yok. Teknolojik açıdan yararlı olan şeyler var. Sadece 'yenisi' değil. İlerisi.

En gelişmiş teknolojiler, bizi buraya getirdi

iPhone 5, inanılmaz incelik ve hafiflikteki bir tasarıma çok ciddi miktarda teknolojiyi sığdırarak yeni bir emsal oluşturdu. iPhone 5s, bu büyük başarının üzerine bir de parmak izi sensörü Touch ID'yi ekledi. Ve 64 bit mimariye sahip A7 çipi. Şimdi daha da etkileyici olan iSight kamerayı. Ve ultra hızlı kablosuz teknolojisini.

iOS7, iPhone 5c'nin güzelliğine güzellik katmka üzere tasarlandı

iPhone 5s, dünyanın ilk 64 bit akıllı telefonu. Ve iOS 7 bu düşünceyle tasarlandığından, 64 bit mimari için özel olarak üretildi. Bu nedenle, üzerine kurulduğu iPhone kadar gelişmiş.

Güçlü uygulamalarla gelir. Çalışmaya hazırsınız. Eğlenmeye de.

Her yeni iPhone'da iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers ve Keynote'un en gelişmiş sürümleri bulunur. Dolayısıyla en başından itibaren yaratıcı ve üretken olabilirsiniz. E‑posta okumak, İnternet'te sörf yapmak, metin mesajı göndermek, FaceTime görüşmeleri yapmak için harika uygulamalarınız olur. Hatta yeni uygulamalar bulmak için bile bir uygulamaya sahip olursunuz.

iPhone 5s Teknik Özellikleri

iPhone 5s İnceleme Videosu

iPhone 5s satın almak için tıklayınız...

Konu AliA tarafından (10-02-2014 Saat 10:54 ) değiştirilmiştir.

TURKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hayırlısıyla bu Cumartesi günü kulübe katılıyorum

slmlar pek kimse yok gibi buralarda yada 5s kullanıcısı cok az

Alıntı etemircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slmlar pek kimse yok gibi buralarda yada 5s kullanıcısı cok az
    Konu daha yeni bekle

Merhaba arkadaşlar bende 5s kullanıcısıyım artık )
    TURKER bunu beğendi.

rohirrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 yıla yakın iPhone 3G kullandıktan sonra ios harici deneyim dedim.. Lumia 920 ve ardından HTC One ile WP8 ve Android deneme fısatım oldu... Bana baya tuzluya patladı ama sonunda yuvama döndüm... Yaşasın iPhone 5s... valla kafam rahat... istediğim uygulamayı buluyorum... çatır çatış çalışıyor...
    TURKER bunu beğendi.

2 yıldır iphone 4s kullanırken, android dünyasına takılmak istedim .sony,lg,samsung note derken, birden android asus tablette geçirdiğim günler ve sıkıntılar gözümün önüne geldi.çalışmayan uygulamalar,donan ekran,kendi kendine kapanmalar...ve gittim iphone 5s 16gb aldım...ohhh be ! dünya varmış. stabil bir işletim sistemi,kibar bir tasarım,sahibi olmaktan gurur duyduran bir cihaz. hiçbirşeye değişmem; iphone 6 çıkana dek

Alıntı emefey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıldır iphone 4s kullanırken, android dünyasına takılmak istedim .sony,lg,samsung note derken, birden android asus tablette geçirdiğim günler ve sıkıntılar gözümün önüne geldi.çalışmayan uygulamalar,donan ekran,kendi kendine kapanmalar...ve gittim iphone 5s 16gb aldım...ohhh be ! dünya varmış. stabil bir işletim sistemi,kibar bir tasarım,sahibi olmaktan gurur duyduran bir cihaz. hiçbirşeye değişmem; iphone 6 çıkana dek
    Bu tür yorumları çok görüyorum Hadi hayırlısı.

Ama şöyle birşey var Android denilince aklınıza donmalar gelebilir fakat G2 Z1 gibi üst düzey telefonlar kolay kolay kasmaz.

strawberycake16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TURKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür yorumları çok görüyorum Hadi hayırlısı.

Ama şöyle birşey var Android denilince aklınıza donmalar gelebilir fakat G2 Z1 gibi üst düzey telefonlar kolay kolay kasmaz.
    Artık sorun kasmalar değil ama Appstore ile Playstore'u kıyaslamak istemiyorum . Donanımsal olarak Android çok önde olmasına rağmen uygulama geliştiricileri Appstore 'a çalışıyor . Dediğin telefonları ve ek olarak Note 3 'ü de kullanmış olmama rağmen ben hala arada büyük bir fark görüyorum . Yanlış anlama ne Android fanıyım ne de Apple ama Apple 'ın şu an kaybetmediği kesin . Ekran konusunda çok şey kaybettiklerini düşünüyorum ama 5C yerine şöyle 5.5 inç ekranla gelebilirlerdi Ayrıca Android'li telefonda film izleme keyfini birşeye değişmem

Alıntı strawberycake16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık sorun kasmalar değil ama Appstore ile Playstore'u kıyaslamak istemiyorum . Donanımsal olarak Android çok önde olmasına rağmen uygulama geliştiricileri Appstore 'a çalışıyor . Dediğin telefonları ve ek olarak Note 3 'ü de kullanmış olmama rağmen ben hala arada büyük bir fark görüyorum . Yanlış anlama ne Android fanıyım ne de Apple ama Apple 'ın şu an kaybetmediği kesin . Ekran konusunda çok şey kaybettiklerini düşünüyorum ama 5C yerine şöyle 5.5 inç ekranla gelebilirlerdi Ayrıca Android'li telefonda film izleme keyfini birşeye değişmem
    Kardeşim donanımsal olarak Android çok önde demek pek doğru olmuyor Note 3 te 3GB ram ile kasma yaşayanlar var iPhone 5S 1GB ram ile en ufak kasma yaşamadım diyenler var. Bu durum iOS ve Android sistemleri ile alakalı. Bahsettiğin gibi karşılaştırmak pek doğru olmuyor. Sen büyük ekran seviyorsan boşuna tartışıyosun gidip Note 3 vs. beğendiğin bir Android cihazı al. Bu kişisel zevk meselesidir sendede olduğu gibi.

vasooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iphone 5s gerçekten güzel zarifliği vs birde büyük ekran olsa idi tadından yenmezdi.
    artık ekran büyüklüğüne gitmeli bence apple fakat telefonun zarifliğindende olmamalı.

Kardeşim donanımsal olarak Android çok önde demek pek doğru olmuyor Note 3 te 3GB ram ile kasma yaşayanlar var iPhone 5S 1GB ram ile en ufak kasma yaşamadım diyenler var. Bu durum iOS ve Android sistemleri ile alakalı. Bahsettiğin gibi karşılaştırmak pek doğru olmuyor. Sen büyük ekran seviyorsan boşuna tartışıyosun gidip Note 3 vs. beğendiğin bir Android cihazı al. Bu kişisel zevk meselesidir sendede olduğu gibi.
    " Donanımsal olarak Android çok önde demek pek doğru olmuyor"
    burda ne demek istediğinizi analayamadım.Bazı üst düzey Android telefonlar iPhone 'un donanımsal özelliklerinden üstün değil mi ? Eğer donanım kıyaslaması yapılamayacaksa , Android ve iOS karşılaştırması neye göre yapılacak ? Ayrıca büyük ekran seviyorum fakat dediğiniz gibi 3GB Ram 'e sahip bir flagship cihazın kasma durumunu da göz önüne alıyoruz.iPhone ise çok zor şartlar altında kasma veriyor belki ama ne yazık ki cihazın ekranı birçok kullanıcıya yeterli gelmemeye başladı.Dediğinin aynısını yapıp yani büyük ekran sevip Note 3 almıştım ve iPhone 'a geri dönmek zorunda kaldım.Nedeniyse yine bizi aynı döngüye sokuyor ; Android vs. iOS .

" Donanımsal olarak Android çok önde demek pek doğru olmuyor"
    burda ne demek istediğinizi analayamadım.Bazı üst düzey Android telefonlar iPhone 'un donanımsal özelliklerinden üstün değil mi ? Eğer donanım kıyaslaması yapılamayacaksa , Android ve iOS karşılaştırması neye göre yapılacak ? Ayrıca büyük ekran seviyorum fakat dediğiniz gibi 3GB Ram 'e sahip bir flagship cihazın kasma durumunu da göz önüne alıyoruz.iPhone ise çok zor şartlar altında kasma veriyor belki ama ne yazık ki cihazın ekranı birçok kullanıcıya yeterli gelmemeye başladı.Dediğinin aynısını yapıp yani büyük ekran sevip Note 3 almıştım ve iPhone 'a geri dönmek zorunda kaldım.Nedeniyse yine bizi aynı döngüye sokuyor ; Android vs. iOS .
    Kardeşim donanımsal olarak önde olmaktan kastın örneğin Note 3 te 3GB ram var iken iPhone 5S te 1GB ram in olması bu demek değildirki Note 3 5S in 3 katı bu iş işletim sisteminde bitiyor.

Kardeşim donanımsal olarak önde olmaktan kastın örneğin Note 3 te 3GB ram var iken iPhone 5S te 1GB ram in olması bu demek değildirki Note 3 5S in 3 katı bu iş işletim sisteminde bitiyor.
    Bu durumda kıyaslama yapamıyoruz

Bu durumda kıyaslama yapamıyoruz
    Donanımsal fark dediğin bu anlama geliyor ne yazıkki Neyse iyi akşamlar.

Bende yerimi alayım ozaman burda 😉 dün 5s aldım gerçekten başka bir cihaz bu iphone.

Arkadaşlar facebook ta yer bildirimi yaptığımda eğer wifi ile bağlı ise haritayı gösteriyor eğer 3g ile bağlı ise haritayı göstermiyor foto ekliyorum. Bilgisi olan varmı mesela arkadaşımda ip5 var onda gösteriyor bende göstermiyor hatla falanmı alakalı acaba.

26.02.2014 tarihi itibariyle iPhone 5S SpaceGray sahibiyim. 5S nasıl desem abi çok iyi yaa Almayı düşünenler daha fazla beklemesinler.

capemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haziran iyi midir TURKER kardesim

Alıntı capemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haziran iyi midir TURKER kardesim
    Kardeşim bütçen Haziran da tamamlanıyorsa sorun değil bekle ama şu an alabiliyorsan bekleme derim
    iPhone 6 Concept videosu felan yayınlandı ama tasarımını pek beğenmedim. Aslında g2 nin z1 in büyük ekranı iyidir oyun oynar film izlerim diye büyük ekran seviyorum sanıyormuşum oysa ki 5S i aldım elime tam yetiyor öyle bir karizması varki inanamazsın iyiki almışım diyorum. Şarj konusundada yetmez diyodum ama yetiyormuş

iPhone 6 çıkınca onu alırım deme hem pahalı çıkar hem iOS 8 ile gelebilir telefonlar çıkar çıkmaz almak pek sağlıklı değil bence. Ekran yetmez deme S4 ü elime felan aldım sıkamıyorum bi baştan bi başa 2 elle kullanıyordum arkadaşın telefonunda şimdi ise 4" ekran yetti çok iyi

SDN Okuru

Standart İPhone 5S Kullanıcılar Kulübü

Zaten İPhone 6 düşünmüyorum 4 yıl yeter bana 5S hem 4 inç ekran bence ideal 5 inç falan ise film izlemek için ideal ben Note 3 aldım elime sanki başkasının telefonu elimdeymiş gibi oluyor kardesim düşürmekten korkuyorum nasıl desem sanki bana emanet edilmiş gibi o yüzden 4 inc 4.3 inc bence gayet iyi ha bu arada telefonu cıktığı zaman almak sağlıklı değil haklısın

Kardeşim aynen öyle Açıyorum Asphalt 8 i çatır çatır oynuyorum yağ gibi akıyor. Şu ana kadar hiçbir şeyde " Şöyle olsaydı daha iyi olurdu " demedim.

Şarjdanda korkma sabah 9.00 da açtım telefonu şu an saat 18.10 şarjım %70 çok kullanmadım ama %50 varsay yine yetiyor.

Arkadaşlar şu chekinleri kontrol edermisiniz özellikle hattınız turkcell ise denerseniz çok memnun olurum. Facebook üzerinden wifi ile bir chekin yapıp facebook kapatıp 3g üzerinden bi chekin yapın haritalar gözükücekmi. Bende gözükmüyorda.

Wifi ile chekin yaptıktan sonra home tuşuna 2 kere basıp facebook uygulamasını kapatıp 3g ile yaparsanız böyle sonuç alabilirsiniz.
    Konu solak17 tarafından (01-03-2014 Saat 01:01 ) değiştirilmiştir.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)