Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 189
Like Tree2Beğeni

Konu: Iphone 4 kapandı açılmıyor

Standart Iphone 4 kapandı açılmıyor

başlıkta belirttiğim gibi kapandı açılmiyor.hemen cevap verirseniz sevinirim

Telefona usb kablosunu takıp itunesi açın telefonun power ve home tuşuna 10 saniye basılı tutun itunes işareti gelmiyorsa ya da itunesde bir değişiklik yoksa donanımda sorun vardır..

MrtOzler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bir çok nedeni olabilir şarzı bitmiş olabilir düşürmüş olabilirsin vs vs ne olduda kapandı durup dururkenmi

SDN Okuru

Exclamation yardımnıza ihtiyacım var..ACİLL yanıt lütfen.!

yolculuk esnasında tvnin usb girişinden teli şarj edim dedim hafiften bi gıcırdama geldi telden..sonra elma logosu cıktı kapandı bi süre acılmadı mavi ekran göründü sadece sonradan yarım saat kadar sonra acıldı. şarı bitmişte evime geldiğimde sarja taktım uyudum kalktığımda tel kapanmıstı ve hiç bi şekilde acamadım sarj etmio..ekran da en ufak bi hareketlilik yok..sizce sıkıntı donanımsal mı..yada ne olduğu hakkında bi fikriniz varmı..? yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden teşekkürler..

SDN Okuru

Standart iphone 4

telefonum hic açılmıyor power ve home tuşuna basılı tutdum ekranda hic bi görüntü gelmedi daha önce böyle bi durumla karşılaştım telefoncuya verdim yaptı ve açıldı şimdide durduk yere kapandı hiç açılmıyor bide cok ısınıyor ne yapmalıyım bana yardımcı olabilir misiniz bide telefonum çin malı

reset atmayı deneyebilirsin kapama ve ana tuşu 10 saniye basılı tutunuzzz

Ahmethz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefon kapaliyken home tuşuna basili tutarak bilgisayara bağla geri yükleme yap düzelecektir.
    Konu Ahmethz tarafından (14-03-2013 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.

w0nD3rFuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu bendede olmuştu ama ben jailbreak yapmaya çalışıyordum telefonu power düğmesine basarak kapat. Kapattıktan sonra usb kablosunu tleefona tak ama bilgisayara takma yani telefonda bir ucu takılı olsun ama bilgisayara takma ve bilgisayarında i tunes programı yüklü olmak zorunda... sonra telefonunun home tuşuna ortadaki içinde kare olan yuvarlak tuşa basılı tutarak usb kablosunu i tunes açıkken bilgisayarada tak i tunesin kurtarma modunda bir telefon bulundu uyarısıyla tanıması gerekiyor sonrada telefona tekrar ios yükle yani sıfırla... ben öyle yapmıştım olmuştu sendede olacaktır..

SDN Okuru

Arkadaşlar. 4s imza gece birden kapandı açmaya çalışma normal elma logosu ve pin isteği geldi pin kodunu giriniz açtım ekran geldi ve bir kac sn sonra tekrar gitti napmam gerek telefonu gitti gidiyor dan aldım,ürün replıkadır. Lütfen yardım edınnn

SDN Okuru

bndede oldu sarja taktım %100 dü pcden çıkardım bi baktım telefon açılmıor neden home+power yptım açılmıor neden acaba telefon çin malı

Replika cihazların icinde hangi işletim sistemi olduğu belli degil apple cihazı gibi yorum yapmamız mantiksiz
    EsPriTüeL bunu beğendi.

SDN Okuru

Standart acillll

telefonumm acılmıyo bide cin malı nedenini bilmiyorum acıl cevplar gndrrmsnz

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    telefonumm acılmıyo bide cin malı nedenini bilmiyorum acıl cevplar gndrrmsnz
    Aldigin yerle irtibata geç

SDN Okuru

Standart iPhone'niz kapandıysa ve şarj işareti göstermiyorsa

iPhone yurt dışı spotları kapatıldığından dolayıda olan birşey benim ki de gitti benimki Bulgaristan'dan geldi şuan açılmıyor o yüzden şuan aldığımız yerle bir irtibata geçttik 50-100 arasında değişen bir para karşılığında bizim ki açılacak

SDN Okuru

Standart acilmiyor

bende isaret geldi ne yapabilirim

SDN Okuru

Unhappy İphone 4s açılmıyor

Arkadaşlar bende yolculuk sırasında şarzım bitiyodu tv flash girişinden şarzımı doldurim dedim bi süre sonra kapandı ve tamamen acılmadı sonra telefoncuya götürdüm onlar 150 dolara telefonun içindeki bir aletten getirdiler işte orjinalini ondan sonra telefon acıldı 3-4 gün sonra gene kapandı nasıl düzelticem bilmyirm telefoncudan paramı geri aldım acaba gidip başka telefoncuyamı göstersem ? nasıl düzeltmem gerekir bilemiyorum telefonumu bilgisayara takıyorum şuan pc görmüyor . bi yardım edersnz sevinirm .. Hkn

Arkadaşlar bende yolculuk sırasında şarzım bitiyodu tv flash girişinden şarzımı doldurim dedim bi süre sonra kapandı ve tamamen acılmadı sonra telefoncuya götürdüm onlar 150 dolara telefonun içindeki bir aletten getirdiler işte orjinalini ondan sonra telefon acıldı 3-4 gün sonra gene kapandı nasıl düzelticem bilmyirm telefoncudan paramı geri aldım acaba gidip başka telefoncuyamı göstersem ? nasıl düzeltmem gerekir bilemiyorum telefonumu bilgisayara takıyorum şuan pc görmüyor . bi yardım edersnz sevinirm .. Hkn
    genpa veya teleservice firmalarına yollayın onlar gerçek sıkıntıyı çözerler

SDN Okuru

Standart IPHONE 4s

bendede 4s var bütün gece sarj ettim telefon acikti sarjdan cıkarmadan telefonu kapadım sarjdan cıkardım sonra acmayı denedim acilmadi...? sarja geri taktim sarj dolum göstergesi var ama hala acılmıyor.
    batarya koruma bataryayı cıkarıp tak dedi ertele dedim... htc kullanıorum ama iphone'da yeniyim bir yardımcı olun tskler..

SDN Okuru

Standart Dondu açılmıyor ve home tuşu sorunu

Ya peki telefonum kapandı ve home tuşu çalışmıyordu, bütün yöntemleri denedim hiç bir cevap yok. Bildiğiniz başka bir yöntem var mıdır acaba?

Ya peki telefonum kapandı ve home tuşu çalışmıyordu, bütün yöntemleri denedim hiç bir cevap yok. Bildiğiniz başka bir yöntem var mıdır acaba?
    İstanbul Kadikoy veya Sirkeci dogubankt

SDN Okuru

Arkadaşlar power tuşuyla home tuşuna aynı anda 10 saniye basılı tutmak işe yaradı, benim telefon açıldı.

SDN Okuru

Arkadaşlar power tuşuyla home tuşuna aynı anda 10 saniye basılı tutmak işe yaradı, benim telefon açıldı.
    aynen bende de yaradı teşekkürler

SDN Okuru

power ve home tuşu kar etmiyor bazen açılıyor ama hemen kapanıyor
    hiç bir sekilde açılmıyor....yardım

SDN Okuru

bendede aynı dert başka yöntem varmı gerçekten?

SDN Okuru

Standart iphone 4 kapndy açılmıyor acill?

arkadaşlar ben home +power tuşunu yaptım bi dolma işareeti geldi ekranın ortsında sonra 5saneiye felan bekldim yine kapandı nasıl açıcam?

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)