Iphone 4 kapandı açılmıyor - Sayfa 2

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 9 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 208
Like Tree2Beğeni

Konu: Iphone 4 kapandı açılmıyor

SDN Okuru

ya kardeş çok teşekkürler cihazı i tunnes e bağladım power ve homeye basılı tuttum sonra ekran geldi emeğine sağlık ;)

SDN Okuru

Standart kübra

bende öle olmadı 12 saat şarj da durdu kalktım böle oldu

SDN Okuru

Standart apple 4 s açılmadıysa

yok telefonun şarz cihazına takın 1veya 2dakika bekle sonra gelir zaten

SDN Okuru

Standart ..

bendede aynı sorunn var açılmıyor b

SDN Okuru

Standart ıphone 4s

merhaba benim ıphone 4s kapandı şarja takıom acılmıor bilgisayara bağlıoyom açılmıo nedendir

SDN Okuru

arkadaşlar format için telefonu home power tuşuna bastım telefon açıkken elma geldi gitti sonra hala basılıydı telefon kapandı şmdi home power deniyorum açımıyor şarj mı bitti merk edyrm şarj işareti çıkmıyor pcye bağladım ıtunnes görmüyor sebebi ne ltfen söyleyin

ahmtyks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iphone kullanırsanız böyle olur kardeşim arka kapağı çıkmıyor batarya çıkmıyor telefon donsa beklicen telefonun keyfi gelsinde düzelsin

SDN Okuru

home ve power telefonun neresi acill cevap

surfking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    home ve power telefonun neresi acill cevap
    home tuşu aşağıdaki tuş yuvarlak hani basıyon menuye dönüyor felan ya o power tuşuda telefonu kapatıp açtığın tuş

SDN Okuru

ya arkadaşlar çin malı ıphone 4 var kapandı 2 3 gün dokunmadım sonra şarja takıyorum beyaz ışık gelip gelip gidiyo telefon açılmıyo yardımcı olur musunuz lütfen ?

eSa
    eSa isimli üye şu an offline konumdadır
    eSa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar çin malı ıphone 4 var kapandı 2 3 gün dokunmadım sonra şarja takıyorum beyaz ışık gelip gelip gidiyo telefon açılmıyo yardımcı olur musunuz lütfen ?
    Pil tamamen boşalmıştır. Bir süre şarjda bekletin pilin toparlaması uzun sürebilir. Olmaz ise onların pilleri piyasada bulunan pillerden başka bir pil ile veya farklı bir adaptör ile şarj etmeyi deneyin. İlk akla gelenler bunlar.

bu aralar apple ın elektronik cihazları hakkında internette o kadar şikayet gördüm ki, elimdeki her bilgisayarın apple olmadığına şükrediyorum.

SDN Okuru

arkadaşalr benim çin malı android işlemcili iphone 4s telefonum yere düştü ekran ışıkları yanıyor accak ekran gelmıyor dokunmatıgı falan calısıyor tıtresım çalısıyor,ses de geliyor ama ekran gelmıyor ne yapablirim acaba...

SDN Okuru

telefonum açılmıyor

SDN Okuru

cihazda ekran hiç gelmiyosa cihaz susmuştur ve buna yapacak hiç bir şey yoktur. ekran geliyosa şarjı fulleyin i tunese baglayın soft reset atın iphone kurtarma moduna getirip sıfırlayın

SDN Okuru

Standart Yardım i phone acil

Arkadaşlar telefonumu şarja taktım 5 dk sonra geldim kapanmış açtım yemek yedim baktım yine kapanmış bir daha açılmadı Home + power tuşunuda uyguladım tık yok yardımcı olabilirmisiniz

SDN Okuru

teşekkür ederim. çok işime yaradı. telefonum bozuldu diye çok üzülmüştüm.

SDN Okuru

Standart acılmıyo

benim telefonum dün akşam birden sesi gitti zil sesi artı ben arama yaptığım zaman seim gidiyo fakat ses gelmiyo ama karşıdan arama geldiği zaman ses vardı bide kulaklık taktığım zaman ses geliyodu ve ondan bi gün sonra yere düştü tamamen kapandı açılmıyo acil yardıma ihtiyacım var

SDN Okuru

sana helal olsun. yaptım oldu!

SDN Okuru

açılmaması hakkında fikrim yok ama ses konusunu telefonun sarj yerini diş fırçasına kolonya dökerek fırçala hallolacaktır

SDN Okuru

yaklaşık 2 saat önce uykudan uyanmıştım telefon gayet iyi çalışıyordu şarjımda vardı ama şimdi uyandım telefon kapalı ve hiç bişey e rağmen hiç bir tık yok sadece bi ara sensör yerinde kırmızı bi ışık yandı 3 saniye boyunca sizce sorunu nedir ? telefoncuya verdim 1-2 saate belli olur dedi. sizce nedeni nedir ?

SDN Okuru

allah razı olsun

SDN Okuru

home tuşuna ve power tuşuna bas diyen arkadaşım senin daşşağını kızlar yesin aynı sorun bende de vardı yaptm çok sağol

SDN Okuru

home +plus butonuna basmadan önce pc ye baglayin kardesim itunesi acin sonra ayni anda ituneste degisiklik onala kadar power ve home tusuna basili tutun 15 sn kadar sonra iphone geri yükleye tikla o kadar

SDN Okuru

Standart yardım edin lütfen

dinarkadaşlar benimki kapanınca şarj ediyorum diyor ama açıldığında etmiyor yardım e çok aciil yardımm

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)