Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 79
    buroodriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart İphone Wifi Sorunu Çözümü !

İphone’larda en çok saçma ve sinir bozan problem.Telefon bazen modemi görmez bazende şifreyi girsenizde bir türlü bağlanamaz.Benim bile başıma defalarca kez geldi. Bir çoğumuzun aklına hemen anten ile alakalı bir sorun olduğu fikri gelebilir.Ancak durun , erken teşhis hayat kurtarır tamam anladıkta yanlış teşhiste can alır.

-Önce şu yolu izleyerek ağ ayarlarımızı sıfırlayalım .Ayarlar >Genel>Sıfırla (en altta) kısmına girerek Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneği ile sıfırlayınız.Telefon yeniden başlayacaktır.

Açıldıktan sonra ayarlardan wifi seçeneğine girerek bağlanmayı tekrar deneyin.

Sorun düzelmedi mi ? O zaman sorun modemle alakalı olabilir.Modemin fişini çekin . 10 saniye sonra tekrar takın ki içindeki elektrik iyice bir gitsin.Modemi açın , tekrar bağlanmayı deneyin.

Sorun düzelmedi mi ? O zaman devam. Modeme arkasındaki reset deliğine bir iğne yardımı ile modem ışıkları sönene kadar basarak resetleyin.Modem kurulumunu tekrar yapmanız gerekebilir.

Telefondan tekrar bağlanmayı deneyin.Sorun büyük ihtimalle düzelmiştir.Eğer düzelmediyse teknik servise vermenin zamanı geldi demektir.Verin bir baksın size bir fiyat çıkarsın.Hepinize kolay gelsin.

SDN Okuru

Kardeş Bende ise modemin yanına götürünce cekiyor uzaklaşınca gidiyor ne yapabilirim gitmesi için ?

SDN Okuru

iphone 4s kullanıcısıyım telefonum herhangi bir şifreli modeme bağlanmıyor. şifresiz modemlerde bir problem yok. şifreyi doğru girdiğim halde parola yanlış diyor. bu olay sadece evdeki modemde değil bi çok modemde denedim, lütfen yardım edin, ( internet ayarlarını çok kez sıfırladım durum aynı)

buroodriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iphone 4s kullanıcısıyım telefonum herhangi bir şifreli modeme bağlanmıyor. şifresiz modemlerde bir problem yok. şifreyi doğru girdiğim halde parola yanlış diyor. bu olay sadece evdeki modemde değil bi çok modemde denedim, lütfen yardım edin, ( internet ayarlarını çok kez sıfırladım durum aynı)
    Cihazı son sürüme güncellemenizi öneririm.Eğer sim kilit sorunu yoksa.

sa arkadaslar benim iphone 3g 8 gb cihazım var yazılım güncellerken (1015) hatası fln vermiyo fakat jealbreak yaptıgımda şebeke gidiyo wi-fi si bozuk telefonun o yüzden redsn0w da yükleyemiyorum nası jealbreak yapabilirim ? lütfen yardım

SDN Okuru

gerçek sorun bu değil asıl wifi sorunu wi-fi açamıyorsunuz gri soguk bi renkte duruyor ama açılmıyor

SDN Okuru

dün aynısı başıma geldi suan hala görmüyor wi-fi yi gri ve nötr durumda aktif hale getiremiyorum cok sacma birşey bu:S

SDN Okuru

Standart çözüm

wifi de deçim yaparken modeminin adını değilde diğer ağlar olanı seç sonra elle şifrelerini ve ağ adını gir öyle bağlan sorunun düzelecektir.

SDN Okuru

Standart wifi sorunu

arkadaşlar hiç uğraşmayın bu gün genpaya gittim garantisi varsa değişim yapılıyor

SDN Okuru

Standart a

kapalı olarak Yarım saat buzlukta bekletin

SDN Okuru

Standart acil cvp ltfn

arkadaşlar bende son sürüm 6.1.3 iphone 4 var beyaz wifi çok zayıf çekiyor servise verdim düzeltemediler en sonunda hurda bi i phone bulmuşlar öyle yapacaklar sizce olurmu

SDN Okuru

yha kardeş bnmde bir tabletim varda bu tabletin wifisine şifreyi yazıyorum kabul etmiyor doğruluğundan eminim 1 karakter eksik diyor

isveçli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kullandigim en sorunsuz iphone 3gs idi daha sonrakiler hep ariza 

SDN Okuru

benimde olduu çıldırıcam nasıl düzelicelk

SDN Okuru

koskoca apple firmasının çıkarmış olduğu soruna bakın wifi sorunu bendede var servisi aradım adamlar cihazı görmeden 240 tl fiyat veriyo. Garanti veriyormusunuz diye sorduğumda ise kemküm ediyorlar bizim ülkemizde para kazanmak gerçekten çok kolay........................

SDN Okuru

Standart i phone soluk gri wifi seçeneği için çare koruyucu kılıfları çıkarın...

Aynı şey bende de oldu 3 aydan beri açamıyordum, arkadaşımda aynı sorundan servise verdi 3 hafta sonra yeni telefonu geldi.. Benimde servise vericektim nasıl olsa değişir die koruyucu kılıfı 2 gündür çıkarmıştım, kullanmıyorumdum fakat şimdi baktım ki wifi soluk gri tuş normale dönmüş kılıftan olabileceğini düşünmeye başladım..

SDN Okuru

Standart İrem

Arkadaşlar söyleyeceğim size saçma gelecek ama gerçekten işe yarıyor ağ ayarlarını sıfırlayın wi-fi disable olacak sonra buzlukta 20 dk kadar bekletin dalga geçmiyorum gerçekten işe yarıyor

SDN Okuru

Asistan`ın ağ sıfırlama yöntemi iphone 5 için kesinilkle olumlu sonuç verir.
    keskin-cy

SDN Okuru

Standart slm

bendede 4svar wifi sorunum var nasıl halledecemm yardımcı olun arkadaşlar ama mantıklı bi şekilde

SDN Okuru

Arkadaşlar bende de bu problem vardı garantiye verdim 6. gün ulaştı elime şuan sorunsuz çalışıyor. Garantiniz yoksa iphone tamir eden yerler var buda rahat bi 2nd00 tl girecek demek

SDN Okuru

Standart ..

aynen benimde tam 2 ay oluyor

SDN Okuru

Aynı sorun benim 4s imdede oldu. Önce wifi tuşu grileşti ve aktifleştiremedim birtürlü. Sonra herseyi denedim ama düzelmedi. Buzdolabında 20 dk bekletme olayını öğrendim ve denedim. Wifi tuşu aktif oldu ve wlanları buldu ama telefon ısınınca wlanları tekrardan görmedi. Tuş artık aktif oluyordu ama wlan görmüyordu. Telefonu açıp kapatınca tekrar wifi tuşu grileşiyor ve tekrar dolap işlemini tekrarlıyordum. Ha bu arada wifi tuşu gri iken telefon ısınıyor ve şarjını çok hızlı yiyordu. Telefonum yurtdışından geldiği için türkiyede değişim yapılamıyordu. Ama sonunda çözümü buldum. 1haftadır sorunsuz wlan görüyor ve bağlanıyor.

EsPriTüeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu zaman kadar hiçbir ios cihazımda böyle bir sorun olmadı. Jb mi yapıyorsunuz ?

en mantıklısı telefon ve modem arasına kablo döşemek.

SDN Okuru

Merhaba. bende 4s kullnıyorum. Bi kaç gündür wifiden facebook uygulamasını kullnamıyorum. Tarayıcıdan girdiğimde sorun yok. instagam v.s de çalışıyor. Bazı radyo programları çalışıyor bazıları çaışmıyor. Ama 3g de sıkıntı yok herşey kayet normal çalışıyor. Sorun nedir acaba ??

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 konuk)