Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
Gösterilen Sonuçlar: 51 ile 63 ve 63
Like Tree6Beğeni

Konu: Sizce, iPhone alınmalı mı?

Bence de 3GS alma. 4S dururken.

buroodriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beyler iphone 3S aldım dün hemde sizin alma diye mesaj attığınız saatlerde. Neden almamamı söylediğiniz açıklayın bakalım ben şimdilik çok memnunum.

cgrszone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çok yavaş alet. iOS'un son versiyonlarında çok kasılıyor.

buroodriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cgrszone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok yavaş alet. iOS'un son versiyonlarında çok kasılıyor.
    Neye dayanarak söylediniz anlamadım sanırım 3G ile karıştırdınız 2-3 yıllık bir cihaza göre hiç kasmıyor ( en azından şimdilik) oyunlar falan hemen yükleniyor kasma donma vs. hiç yok. Android telefonda kullandım . ios her özelliği ile ön planda.

cgrszone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı buroodriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neye dayanarak söylediniz anlamadım sanırım 3G ile karıştırdınız 2-3 yıllık bir cihaza göre hiç kasmıyor ( en azından şimdilik) oyunlar falan hemen yükleniyor kasma donma vs. hiç yok. Android telefonda kullandım . ios her özelliği ile ön planda.
    iOS 5'i iPhone 4 ve 3GS'de kullanmış biri olarak yavaş olduğunu çok rahat söyleyebilirim. Ayrıca retina display'den mahrum kalmak da ayrı bir eksiklik Bence verilen paraya değmez...
    buroodriver bunu beğendi.

SiegFrieD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İphone 4 alacaktım ama yemin ediyorum o kadar sıkıldım ki herkeste görmekten.Yani anlayamıyorum.Nereye kafamı çevirsem İphone 4.Dolmuşçusundan tut,smitçisine,hemşiresinden,iş adamına.Tamam çok iyi telefon ama zamanında Nokia 3110'da yaşadığım hisleri İphone 4 için yaşıyorum.Bir de az para değil yani nereden geliyor bu paranın suyu?

Alıntı SiegFrieD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İphone 4 alacaktım ama yemin ediyorum o kadar sıkıldım ki herkeste görmekten.Yani anlayamıyorum.Nereye kafamı çevirsem İphone 4.Dolmuşçusundan tut,smitçisine,hemşiresinden,iş adamına.Tamam çok iyi telefon ama zamanında Nokia 3110'da yaşadığım hisleri İphone 4 için yaşıyorum.Bir de az para değil yani nereden geliyor bu paranın suyu?
    Telefonu alırken kimse ihtiyacına göre almıyor klasik ama doğru bir cümle " tüketim çılgınlığı " bir çok kişi tanıyorum iphone almış 3-4 uygulama yüklemiş elinin altında nimet var haberi yok mesela maç sonucu öğrenmek için arkadaşını arıyor 2.000 TL ye cep alıyor 9 TL ye internet paketi almıyor v.s yemesinden giymesinden kısıyor hiç ihtiyacı olmayan cep telefonunu alıyor kimisi hava atmak için kimisinde bir takıntı olmuş
    not: iphone bir örnektir diğer markalarda da durum aynı

SiegFrieD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı xyz10ur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonu alırken kimse ihtiyacına göre almıyor klasik ama doğru bir cümle " tüketim çılgınlığı " bir çok kişi tanıyorum iphone almış 3-4 uygulama yüklemiş elinin altında nimet var haberi yok mesela maç sonucu öğrenmek için arkadaşını arıyor 2.000 TL ye cep alıyor 9 TL ye internet paketi almıyor v.s yemesinden giymesinden kısıyor hiç ihtiyacı olmayan cep telefonunu alıyor kimisi hava atmak için kimisinde bir takıntı olmuş
    not: iphone bir örnektir diğer markalarda da durum aynı
    Bu dediğiniz gibi sadece marka takıntısı yoksa müşteri bağlılığı değil Apple'ın yaşadığı.Kendi konumunu,mevkisini ve psikolojisini yükselten bir araç haline geldi İphone sahibi olmak.Yoksa laptop için Apple al desen kim verir ona 3.000 TL der.

iPhone kullandım Android telefonda kullandım. Samsung Galaxy SII almanı tavsiye ediyorum. Her yönüyle üstün bir cihaz. Android %100 stabil SII ile. + Flash var. Çoğu telefonlarda en önemli sorun flash olmaması. Bende Ace var flash yok hiç birşey yapamıyorum desem yeridir

Yazılara bakıyorum da çok zaman önce yazılmış yorumlar. Ama şimdi o yazıyı yazanlar yeni İPHONE larla tanıştığında fikirleri değişebilir. Bence telefon konusunda varılabilecek en son nokta iphone'dur. Düşünsenize yanında en çok insan ne taşıyor ? susadığı zaman bile insan suyu erteleyebilirken telefon şarjını asla bekletmiyor bile. Sonra bir bakmışsınız telefonunuz sizin en yakınınız olmuş. Zaten baktığımızda her şeyiyle bu telefon sadece bir telefon değil adamın en acayip arkadaşı haline geliyor bir anda. Elinizde olmadımı afallar hale düşüyorsunuz. 1 milyon uygulaması olan başka ne olabilir ki ? belki 1 sene sonra aklınıza gelecek şey şimdiden hali hazırda yapılmış bile olması mümkün. Varsa imkan girin www.gittigidiyor.com'a bakın en hesaplı durumları hangisi www.kilifmarket.com 'danda şık bir koruyucu kılıf alın ve alacaksanız daha fazla ertelemeyin. Sadece NewIpad 'lerde şunu gördüm iphone 'nin sadece büyük kasalısı o beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Bunu da alakalı olmasa da bahsetmek istedim.

Kayıtsız Üye

gs3 ile ip4s arasında kaldım.gs3 çok büyük,cebe sığmıyor.ondan ötürü ıp4s aldım.evet telefonda yok yok ama batarya ömrü çok zavallı.onun dışında bir iki kere gelen arama cevaplayamama,gelen arama cevaplama ama karşıya ses gitmemesi gibi sorunlar yaşadım.
    benim gibi hep bilgisayarın karşısında olanlara tavsiye etmiyorum.
    bir kişiye bir bilgisayar yeter!!..

Bir iphone kullanıcısı olarak, etinden suyundan her şeyinden yararlanıyorum ve iphone 5 i büyük bir heves ile bekliyorum. Samsung s3 cihazını ekranı büyük ve ince olduğu için takdir ediyorum. Ama iphone 5 hepsini ezip geçecek gibi görünüyor. Yıl sonuna kadar Türkiye'de diye tahmin ediyoruz.

SDN Okuru

Iphone bence o fiyata değcek bir telefon samnsung galaxy s3 ise özenticilik yapıyor ama tasarım bakımından s3 daha iyi gibi onu alın derim

+ Konu Cevaplama Paneli
3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)