Itunes Iphone bağlantı sorunu!

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 38
    Norrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Itunes Iphone bağlantı sorunu!

Arkadaşlar Itunes çok uğraşmama rağmen telefonumu görmüyor. Itunes'u silip yeniden yükledim, sürücü güncelledim telefondaki ayarlarımı ve itunes ayarlarını kontrol ettim ama çözümü bulamadım çıldırmak üzereyim Telefon şarj oluyor ve bilgisayar telefonu görüyor Apple Iphone(Portable Devices) olarak. Windows7 64bit kullanıyorum birkaç saat öncesine kadar sorunsuz kullanıyordum niye böyle oldu anlam veremiyorum. Bilen varsa yardım etsin lütfen.

Hussein Genghis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgisayarım sağ tık yönetten hizmetlere gir iphone ve itunes olan kısmı bulup devre dışı kısmı otomatik yap

Norrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkür ederim hallettim dediğiniz yöntemle

merhaba arkadaslar ben bır haftadır bu problemı asamıyorum yardım edın ıtunes denılen programı yukledım ve telefonumda ıtunes logosu var ve arama yapılmıyor rehbere gıremıyorumn bırde usb kablosu logosu var yardım edermısnız ne yapıcam

SDN Okuru

Thumbs up Saol

kardeşim çok saol sayende hallettim

SDN Okuru

i phone ve i tunes kısmı diyorsunda öyle bi kısım yok hizmetlerde sadece ipod servisi yazıyor

SDN Okuru

Standart yardım

aynı sorun bende de var ve hizmetlerde iphone itunes kısmı yok lütfen yardımmmm

SDN Okuru

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bende de var ve hizmetlerde iphone itunes kısmı yok lütfen yardımmmm
    aynı sorun bende de var

SDN Okuru

ya arkadaşlar bende öyle bi dert varki aklınız şaşr. görmuyor tanınmayan aygıt diyor bilgisayar usb çoklandırıcı ile taktıımda görüyor bi kaç dk içinde takılıyor gidiyor bağlantı direk taktığımda ise hiç görmüyor çıldıracam bilen biri yardımcı olsun lütfen...

bendede aynı sorun çıktı apple para vermek manyaklık.

Kaand12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar itunes gift card generator indiren var mı acaba

SDN Okuru

Standart Sıfırla

Ben de ipad 2 kullanıcısıyım bendede o sorun oluyor ayarlara gel genelde en altta sıfırla diyo orda ayarları sıfıla de sorun çözülüyo eğer cok fazla internet ağına bağlıysan yapma sonra geri gelmez internet ağları

SDN Okuru

Standart .

bilgisayarım sağ tık yönetten aygıt yöneticisine girip oradan Apple mobile device usb driverı onarın ardından her şey normale dönecek

SDN Okuru

sorun buysa iyi hallettik şimdilik saol kardeş

ya benim ipohone 'um da şöyle bi sorun var ben bunu kendi laptopum dışında başka bi bilgisayara taktım içindeki bütün müzikler silindi şimdiyse kendi laptopuma takıyorum ama kesinlikle herahngi bi yükleme yapamıyorum telefona itunes'da gözüken sağ üssteki telefon işareti de çıkmıyo zaten sizce sorun ne nasıl çözebilirim

SDN Okuru

bende de ıphone var hangi akla hizmet aldıysam onu bilgisayara bağlıyorum bağlantı kendiliğinden kopuyo tekrar bağlanıyo 3-4 saniye bile bağlı kalmıyo ne yapmam gerekir

SDN Okuru

bende iphone 3s var  itunes indirdim pc zaten görmüyo. araştırdım biraz videlar felan izledim bir sürü, verdikleri linkle anlattıklarının alakasıı yok, i tunesle biraz ugraşıyım dedim sacma sapan şeyler yazıyo , bu kadar zor olmaması gerek 

SDN Okuru

kardesım bende ayfon 5c var yuesbıyı bılgısayarım goruyor ı tunes denılen dalga görmuyor yardımcı olursanız sevınırım

SDN Okuru

Standart itunes e bağlanmıyor

Iphone 4 I tunes e bağlanmıyor diyor . apple stordan hiç birşey indiremiyorum ne yapmam gerekiyor. Teşekkürler

SDN Okuru

ıphone 4s kullanıyorum ve bilgisayarıma itunes 322yi bilgisayar kabul etmiyor bnde 64bit liği indirdim ve oda indirme sırasında hata veriyo hata onarılmıyo bnde hataya rağmen devamet diyorum ve kurulum yapılıyo
    daha sonrasında da hıc bır şekilde telefonumu tanımıyor bu sorun nedeniylede hiç dosya aktaramıyorı-um telefonuma
    bu hata neyin nesidir hatanın çözümü için ne yapmalıyım . yardımcı olursanız mutlu olurum.

SDN Okuru

telefonum açılmıyor itunes'a bağlan diyor ne yapacağım ??

SDN Okuru

Standart sorun

merhaba iphone 5 var bende. usb kablosuyla bilgisayara bağlıyorum . telefonda bu bilgisayara güvenilsin mi yazısı çıkıyor. güven diyorum fakat bilgisayar iphone u görmüyor. ne yapmalıyım ?

SDN Okuru

Standart ITunes sorunu

bende öyle bir şey de yok. Apple IPhone var.

SDN Okuru

Standart itunes ölsün

arkadaşlar bnm telefonum da aynı şekilde itunes ile eşlemiyor iphone 4 16gb bilgisayarım windows 7 olmuyor iphone 3 ü eşliyordu 4 ü eşlemiyo

SDN Okuru

Standart yardım edin

Bende iphone itunesi indirdim ama müzik dinleyemiyorum nasıl yapıcam indirdkten sonrada başka napıcam

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)