Iphone 4 nerde bulunabilir?
    cycloner

Smile Iphone 4 nerde bulunabilir?

Iphone 3g'mi yeni sattım fakat sorduğum bayilerde (vodafone ve turkcell) hiç bulamadım. Varsa bile karaborsa fiyattan 16gb 1800-2000 32gb 2000-2200TL bulabileceğimi söylediler. Sizin bildiğiniz normal fiyatlı iphone 4 bulabileceğim bir yer var mı? (Yer:İstanbul)
    NETWORK

Netten al o zaman....
    cycloner

Nette olsa alacağım da nette de yok. Electroworld satıyordu ama onlarda kalmamış gözüküyor.

Bayi sahibi bir arkadaş yok mu cevaplayabilecek? Ellerine gelmiyormu yenileri?
    freewill

turkcell tim de de mi yopk ya da vodafone de ?
    cycloner

Alıntı freewill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turkcell tim de de mi yopk ya da vodafone de ?
    İkisinde de yok sorduklarımın. Peşin almak istiyorum bir de.
    freewill

hımm aydın bölgesinde olması lazım ama burası da sana uzak gelir sende benim gibi yap samsung galaxy s i9000 al
    cycloner

İstanbuldayım okulda burada bulamıyorum. Olmazsa Aydından bakacağım varsa ama bu ara telefonsuz kaldım kötü oldu
    sdelta

Sürüyle kişi peşin ödeme yaptı sıraya girdi, bulman çok zor. Yeni gelecek parti için 1 aralık diyorlar.
    freewill

valla az sonra dışarı çıkıcam senin için gidip soracağım fiyatını öğrenivereyim ellerinde varmı yok mu baksınlar turkcell timdeki müdür arkadaşım olur bulur bir yerden elbet okadar sözümüz geçer
    cycloner

Alıntı freewill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla az sonra dışarı çıkıcam senin için gidip soracağım fiyatını öğrenivereyim ellerinde varmı yok mu baksınlar turkcell timdeki müdür arkadaşım olur bulur bir yerden elbet okadar sözümüz geçer
    Hocam ne oldu sordunuz mu?
    pcwolf

İstanbulda olup telefon bulamamak garip ya herkes deli gibi kuyruğa girip mi aldı o telefonu noldu öyle.
    mutlu2000

Arkadaşım peşin bulman çok zor 24 yada 18 ay sözleşmeli satıyorlar öncelikle
    coke

Tim ler olsun vdf shop lar olsun her bayiye sembolik rakamlarda yani bir kaç adet ürün geldi şu an hiçbiryerde bulamazsın ayrıca birazdaha beklemen daha hayırlı olacaktir 2011 i bekle köşe bucak bulacaksin ayrıca bu fiyatlardada olmayacak 1400 lira bayi giriş fiyatı 2000liraya satyıyorlar kontratsiz bence o farka yazık bekleyin 2 ay sonra heryerde bulunur ve fiyatıda daha asagida olacaktir..
    head

electro world e uğra .... birde kasko yap 3 yıl rahat et..
    aem

Bende jelatinli açılmamış var, 32gb kayıtsız 1800liraya satıyorum isteyen varsa görüşelim...
    Not: Kadıköyde sıfır 32gb 2100 lira Cuma günü sordum...
    chawush28

İstanbulda Türkcell e bağlı 3 ana yerde satılıyor. Bunlardan biri kanyon türkcell de, diğeri Suadiye Bağdat cadesinde Türkcell merkezinde.. Ben Suadiyeden aldım, Ana baba günü gibiydi, millet kuyruk olmuş iphone 4 için.. Lazım olmasa almıcaktım ama, birazda mecbur kaldım.. Yoksa Androidli bir telefonu iphona tercih ederim..
+ Konu Cevaplama Paneli

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)