IPhone açılmıyor - tüm içerik ve ayarları sıfırla - Sayfa 2

Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 156
Like Tree3Beğeni

Konu: IPhone açılmıyor - tüm içerik ve ayarları sıfırla

Alıntı qmero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    restore nasıl oluyor acill yardımm
    Telefonu bilgisayara bağla. iTunes u aç. iPhone menüsünde Geri Yükle diye bir seçenek var. Ona bas. Sonrasını iTunes halledecek.

qmero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı thepolice2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonu bilgisayara bağla. iTunes u aç. iPhone menüsünde Geri Yükle diye bir seçenek var. Ona bas. Sonrasını iTunes halledecek.
    acaba telefoncular tahmini kaç tl ye yapar ve de pahalımıdır ?

benim pc deki internet vınn olduğundan pc görmüyor interneti ne yapmalıyım acil lütfen

SDN Okuru

Standart yardımcı olabıldıysem ne mutlu

arkadaslar formlarda arkadaslar gayet ıyı anlatmıs bende anlamıyordum bu ıslerden eger telefonunuz elma logosunda oylece kalıyorsa saatlerce hatta gun boyu korkmayın eger telefonunuz jeırbeklıyse bu sorunlar her zaman olur oncelıkle bılgısayarınızda mutlaka ıtunes programı olmalısonra telefonunuzu kople kapatın (home+acma kapatma tusuna basarak) sonra usb kablosu ıle tlfnu pc ye baglayın ılk bagladıgızda pc nız telfnu gormez sonra home +acma kapama tusuna aynı anda basılı tutun telefonun ekranına elma logosu gelene kadar elma logosu geldıgı zaman acma kapatma tusundan elınızı cekın home tusuna basmaya halen devam edın sonra tlfnun ekranında usb ısaretı cıkacaktır sonra ıtunesı acıp oradan telefonumuzu yenıden kurabılırsınız yararım olduysa ne mutlu bana kolay gelsın

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar formlarda arkadaslar gayet ıyı anlatmıs bende anlamıyordum bu ıslerden eger telefonunuz elma logosunda oylece kalıyorsa saatlerce hatta gun boyu korkmayın eger telefonunuz jeırbeklıyse bu sorunlar her zaman olur oncelıkle bılgısayarınızda mutlaka ıtunes programı olmalısonra telefonunuzu kople kapatın (home+acma kapatma tusuna basarak) sonra usb kablosu ıle tlfnu pc ye baglayın ılk bagladıgızda pc nız telfnu gormez sonra home +acma kapama tusuna aynı anda basılı tutun telefonun ekranına elma logosu gelene kadar elma logosu geldıgı zaman acma kapatma tusundan elınızı cekın home tusuna basmaya halen devam edın sonra tlfnun ekranında usb ısaretı cıkacaktır sonra ıtunesı acıp oradan telefonumuzu yenıden kurabılırsınız yararım olduysa ne mutlu bana kolay gelsın
    çok sagol da benim int vınn oldugundan itunes interneti görmüyoor bunun başka yolu yok mudur?

Black Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bende iphone4 Turkcell den alınma, jailbreak yaptıktan sonra tüm içerikleri sil dedim 4 saat oldu ekranda bi simge dönüyor.
    PC ye bağlı ama pc görmüyor. Acaba aynı işlemleri benimde mi yapmam lazım?

SDN Okuru

Standart IPhone 4 açılmıyor

Aynı sorun bendede var yardım eden yokmu?

SDN Okuru

telefonumu sabah şarja taktımm ve sonra dönüpp baktığımda telefonn açılmıyorduu bunun için ne yapmalıyım...

SDN Okuru

Standart acil yardım lütfen

arkadaşlar... iphone 4s kullanıyorum... 3 gün önce telefonum şarjı %1 gösterirken şarja taktım. yaklaşık bir saat sonra baktığımda hala %1 gösterdiğini gördüm. Şarj olmadığı düşüncesiyle tlfnunu kapatıp açmak istedim. Kapattım açamadım. Daha sonra şarjda 4-5 saat bekledikten sonra açıldı şarjı hala %1di. tlfnumu kullandım o gün şarj %1 göstermesine rağmen demekki şarj olmuştu. o şekilde kullandım. gece tekrar bitii şarj ve kapandı 2 gündür açılmıyor artık. ne itunes işe yarıyor ne de power+home falan. hiç tepki yok. ne olmuş olabilir... yardım lütfen...

SDN Okuru

çok teşekkür ederim iphone um açıldı

SDN Okuru

Standart sour acil

sa arkadaşla benim iphone 3 ve tunese gir geri yükle yap diyor bende yapaıorum tam yüklenirken bir hata oluştu diyip kapatıo tunesi neyapmalıyım??:(

SDN Okuru

geri yükle ne ve sim kartı desteklemiyor dedi napalım

SDN Okuru

nasıl bir telefondur arkadaş ya

SDN Okuru

Standart lütfen yardımmmmmm

sa arkadaşla benim iphone 3 ve tunese gir geri yükle yap diyor bende yapaıorum tam yüklenirken bir hata oluştu diyip kapatıo tunesi neyapmalıyım??
    arkadaşlar aynı hata bendede var lütfen yardım ???? :S

ingilizanahtari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hata kodu ile birlikte yazın

SDN Okuru

i phone3 kullanıyorum telefon cok agır calısıo deyıp bi internet cafeci abimin telefonu sıfırladı ıkı gundur acamıyorum telefoncular 70 80 tl ye jailbreak guncellestırmesı yapabılırım dıyor daha uygun bırsey yapamıor muyuz

Merhaba arkadaslar dun benimde basıma geldi bu olay fakat sonunda araya araya buldum.şimdi size birer birer anlayacagınız dilden bu olayı nasıl yapacagınızı söyleyeceğim.Bende de jailbreakli iphone 3gs var.Elma işareti ekranda dondu kaldı.itunes den de güncelleme yani geri yükleme yaparken hata veriyor defalarca denedim fakat sonra çözümü buldum
    1.Önce bilgisayarınızın başlat menüsüne uac yazıp bilgisayarınızın denetim ayarlarını yapmalısınız.uac yazınca Kullanıcı Hesabı Denetimi ayarları yazıyor bu kısma gireceksiniz.bu kısıma girdiğinizde Her zaman Uyar ve Hiçbir zaman Uyarma diye bir kısım çıkıyor önce bunu yapacaksınız.yani Hiçbir zaman uyarma kısmına getireceksiniz imleci.Daha sonra tamam deyip resetleyeceksiniz bilgisayarınızı
    2.Bilgisayarınız açıldığında C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC klasörüne gidin ve hosts dosyasını Notepad ile açın.daha sonra açılan sayfayı oldugu gibi silin ve aşağıda yazılanları kopyalayıp silinen sayfaya yapıştırın.

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
    #
    # This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
    #
    # This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
    # entry should be kept on an individual line. The IP address should
    # be placed in the first column followed by the corresponding host name.
    # The IP address and the host name should be separated by at least one
    # space.
    #
    # Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
    # lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
    #
    # For example:
    #
    # 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
    # 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
    # 127.0.0.1 localhost
    # ::1 localhost

3.yapıştırdıktan sonra bu kodu aynı sayfada yani C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC klasorundeki hosts kısmına tekrrardan yapıştırın.ondan sonra telefonunuzu DFU modda itunese baglayın ve geri yüklemeyi başlatın hata vermeyektir emin olun.Aynısı yaptım ve oldu
    Konu engin33 tarafından (12-12-2012 Saat 13:06 ) değiştirilmiştir.
    gani01 bunu beğendi.

SDN Okuru

benim pc deki internet vınn olduğundan pc görmüyor interneti ne yapmalıyım acil lütfen

velespit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dostum ozaman git bir internet cafeye yada interneti olan bir tanıdığının yanına ordaki pc ye itunes u kur ve bu işlemleri yap

SDN Okuru

Standart iphone hic bir sekilde acilmiyor

Arkadaslar i phone 4.2.1 i basebandida yukselterek 6.0.1 e gectim sonra tekrar dusurmek istedim birseyler yaptim 5.0.1 e dustu telefon kapandi acilmiyor simdi power tusuyla home tusuna basincada acilmiyor itunesda telefonu görmuyor tiny umbrellada gormuyor ekranin icinde bir los isik var herseyi denedim acilmadi restore yapamiyorum dfu modunada alamadim ne yapmak lazim yardimci olursaniz sevinirim...
    andariel bunu beğendi.

SDN Okuru

telefonum iphone 4s android dün kapandı ve bir daha açılmadı ne yapmam lazım lütfen yardım power-home tuşuna bastım ama bir işe yaramıyor

SDN Okuru

arkadaşlar benim ıphone 3 şifreyi yanlış girdim itunese baglan diyor baglandım restore etdim ama telefon açılmıyor. Kablo simgesi çıkıyor telefonu açmam için ne yapmalıyım ?

SDN Okuru

Standart cok acill

ıphone 3 kullanıyorum itunes programından yazılım guncelledim ardından telefonun ekranına usb ve itunes simgesi geldi her seyi yaptım olmuyor bilgisayara baglayıp itunesi acınca hiç bir sey cıkmıyor sadece programda apple işareti var geri yükle falan da yapamıyorum. ne yapmalıyım lutfen yardımcı olunnn

SDN Okuru

telefonu bağlayınca itunes telefonu algılıyor ama hiç bir şey açılmıyor sadece büyük bir dikdörtgen ve apple sembolü var. geri yükle falan da yapılmıyor. telefonumun ekranında da itunes ve usb simgesi var o sekilde kaldı ne yapsam açılmıyorr

SDN Okuru

home + acma kapama tusuna aynı anda basınca duzeldı bır ıkı dakıka ıcerısındede eskı halıne geldı tesekkurler tek sorun jeılbreak ı sılmek ıstıyorum ama beceremıyorum
    dogukan1215 bunu beğendi.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)