Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 52

Standart iPhone kapalı ıtunes'a bağlan

slm, ıphone kilit kodunu 3 kere yanlışlıkla girdim, sonra 5 dk 15 dk 60 dk sonra tekrar deneyin uyarısı çıktı, tabi şifreyi yine yanlış girince ıphone kilitlendi, şu anda ekranda ıphone kapalı ve ıtunes'a bağlan uyarsı çıkıyor, 2 gündür kullanamıyorum,sadece arama geldiğinde cvp verebiliyorum,kimseyi arayamıyorum, gelen msj ları okuyamıyorum, yani ıphona giriş yapamıyorum, ne yapmam gerektiği hk yardım istiyorum, şimdiden teşekkürler
    Konu Sâ'fî tarafından (06-04-2011 Saat 10:49 ) değiştirilmiştir.

bu sorunu nasıl halletiniz? aynısı bende de oldu acil cevap bekliyorum, teşekkürler.

---------- Post added at 09:12 ---------- Previous post was at 09:01 ----------

ayrıca ıtunes a sorunsuzca bağlandı ama doğru girmeme rağmen pin kodunu kabul etmiyor, sizce nolmuş olabilir? sim sürekli kilitli.

Ahmethz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gecmis olsun cihazı kitlemissiniz, itunestan orijinal yazılımına restore edin yedekleriniz varsa itunes geri yukleyecektir.

SDN Okuru

bu restore işlemini nasıl yapabilirim

Ahmethz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cihazı itunesa bağlayın çıkan menüde geri yükle tuşuna basın otomatik güncelleyecektir.

kayalar

Question iphone kilitli itunes bağlan diyor

iphone kilitli itunes bağlan diyor

SDN Okuru

nasıl bağlandın

SDN Okuru

İPHONE KAPALI iTunes a bağlan diyo ama telefon kapalı olduğu için i thunes a bağlanamıyom ne yapmalıyım.

SDN Okuru

geri yüklersek oyunlar filan silenecek mi

SDN Okuru

bir türlü bağlanamıyorum ipadim açılmıyo şifreyi yanlış girince sadece ekranda itune a bağlan diye dir şey çıkıyo şifre çıkmıyo çıksa şifreyi hatırlıyorum ama ekranda başka bir şey çıkmıyo sadece bağlan diye bir şey çıkıyo o kadar ne yapmam gerek

ben de şifremi biliyorum telefonum kırıldı yaptırmak istemiyorum ama bilgisayar telefonu görüyor, şifreyi de biliyorum ama ekrandan giriş yapamadığım için itunes tan giriş yaparak yedek almak istiyorum. Nasıl yapacağız. Gerçi itools diye bir program var arkadaşlar, onunla msjlar contacts fln bilgilere ulaşabildim ama asıl istediğim whatssapp yedekleri... Ki onu da görüyor ama hata veriyor anlayamadım sorunu...

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://www.mustafabalay.org/FileUplo...a_ayarlari.pdf
    bu şekilde de yedekleme yapılıyor, ben yaptım

SDN Okuru

ayni sey benimde basima geldi ekranda yalniz itunusa baglan yaziliyor ne ypmaliyim lutfen bana yol gosterin

SDN Okuru

bendede itunese baglan diyor ne yapmaliyim

SDN Okuru

bende de aynısı oldu iphone yi formatladım olmadı ayrıca ı tuneste tanımıyor ne yapmalıyım ???

SDN Okuru

Standart salam

iPhone kapalı ıtunes'a bağlan

iOS forumunda iPhone kapalı ıtunes'a bağlan konusunu incelemektesiniz.
    slm, ıphone kilit kodunu 3 kere yanlışlıkla girdim, sonra 5 dk 15 dk 60 dk sonra tekrar deneyin uyarısı çıktı, tabi şifreyi yine yanlış girince ıphone kilitlendi, şu anda ekranda ...

SDN Okuru

Slm Arkadaşlar Benim Telefon 4s kardeşlerim sifreyi yanlış girdi en sonda 2 gündür iphone kilitli dio itunes falan çıkmıo bende ben nasıl yapim onu bana yardımcı olun acil cvp

SDN Okuru

slm arkadaşlar bende de öyle bir olay oldu bakın ben nasıl düzelttim
    ilk önce Google ye itunes indir dedim ve pcme itunesi indirdim sonra iphonemin bilgisayara bağlama kablosunu bilgisayara taktım yani şazını taktım telefonu kapattım telefonun kareli tuşuna basarken aynı anda şarzı telefona taktım itunesten geri yükle diye bir yazı geldi bu şekilde bu o yazıyı kabul ettim yani geri yükle dedim telefonda elma işareti çıktıaltında da bir çizgi o çizgi doldu ve telefonum fabrika ayarlarına döndü işte bu kadar

SDN Okuru

bu işlemi nasul uyguluyabilirim acıklar mısınız

SDN Okuru

Standart ???

ı tunes nasıl baglanılır pekiiii

emirgorur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eğer şifrenizi unuttuysanız, cihazı kurtarma moduna almalısınız. Sonra iTunes'a bağlayınca otomatikman "Kurtarma Modunda iPhone Bulundu" yazısı çıkar. İnternetten nasıl kurtarma moduna alınır bakabilirsiniz. Zaten kurtarma moduna aldığınızda cihazın yazılımını yeniden yüklemekten başka çare kalmıyor. Kardeşim iPhone 5C'sinin şifresini unutmuştu bunları yaptım şimdi kullanıyor.

SDN Okuru

arkadaşlar aynı şey bnm başımada geldi lütfen bi söyleyin nasıl düzeltcez

SDN Okuru

iphone kapalı itunes bağlanın diyo nasıl aca bilirim

SDN Okuru

ya bnde hiç bişi olmuo sadece iTunes'a bağlan dio hangi tuşa bassam olmuo

okeymax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeş telefonun açma ve ana ekran yani orta tuşa birlikte basılı tut ekran tamamen kararsın bir kaç dakkika basılı tutman gerekebilir. Telefon tamamen kapanınca pc den itunesi aç , pcye iphone kablosunu bağla sakın iphone bağlama , daha sonra iphone orta tuşuna basılı tutarak kabloyu iphona yerleştir bu şekilde iphone ekranda usb kablo resmi çıkana kadar basılı tut daha sonra pc ekranında beliren geri yükle seçeneğine tıkla internetden en güncel yazılımı indirecek ve tele yükleyecek bu şekilde sıkıntı olursa burdan yaz

kardes iphoneyi pcye bagla home ve power tusuna ayni anda bas pcde geri yükle yazisi cikana kadar sonra geri yükle böyle dene bakalim

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)