Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 60
Like Tree8Beğeni

Konu: V9.com Ana Sayfa Değiştirme Sorunu

Thumbs up V9.com Ana Sayfa Değiştirme Sorunu

Arkadaşlar ana sayfanız her hangi bir program ekinde gelen eklenti ile http://tr.v9.com/gls/gls_1327422345_716708 olmakta ve değiştiremiyorsanız.

İnternet Explorer İçin;
    • Masa üstünüzde bulunan İnternet explorer simgesine sağ tıklayın
    • Özeliikleri seçin
    • Hedef sekmesindeki ''"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe''www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
    • ''C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe''www.google.com.tr'' olarak değiştirin
    • İşlem bu kadar, Geçmiş olsun
    Google Chrome İçin;
    • Masa üstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın
    • Özeliikleri seçin
    • Hedef sekmesindeki ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applica tion\chrome.exe www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
    • ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applicati on\chrome.exe www.google.com.tr'' olarak değiştirin
    Aynı işlemi Mozilla içinde yapabilirsiniz
    Konu senerkck tarafından (29-01-2012 Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.
    mustang, LoSt61 ve cemir05 bunu beğendiler.

Standart Teşekkürler..

hocam sirf sana teşekkür etmek için üye oldum siteye..faydali bilgileri insanlarin istifadesine sunmak güzel bi şey..allah razi olsun..

Alıntı senerkck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ana sayfanız her hangi bir program ekinde gelen eklenti ile http://tr.v9.com/gls/gls_1327422345_716708 olmakta ve değiştiremiyorsanız.

internet explorer için;
    • masa üstünüzde bulunan internet explorer simgesine sağ tıklayın
    • özeliikleri seçin
    • hedef sekmesindeki ''"c:\program files\internet explorer\iexplore.exe''www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
    • ''c:\program files\internet explorer\iexplore.exe''www.google.com.tr'' olarak değiştirin
    • işlem bu kadar, geçmiş olsun

google chrome için;
    • masa üstünüzde bulunan google chrome simgesine sağ tıklayın
    • özeliikleri seçin
    • hedef sekmesindeki ''c:\users\han\appdata\local\google\chrome\applica tion\chrome.exe www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
    • ''c:\users\han\appdata\local\google\chrome\applicati on\chrome.exe www.google.com.tr'' olarak değiştirin
    • işlem bu kadar, geçmiş olsun

aynı işlemi mozilla içinde yapabilirsiniz
    Konu REDFOKS tarafından (30-08-2012 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.
    senerkck bunu beğendi.

Faydalı olabildiysem ne mutlu bana

Çok teşekkürler onlarca registry değişikliğine rağmen lanet şeyden bir türlü kurtulamamıştık
    Çözüm çok basitmiş ama farkına varamadık hafiften format hazırlıklarına başlamıştım
    Tekrar teşekkürler...
    senerkck bunu beğendi.

Aslında bizlerin dikkatsizliği nedeniyle yani biizim ücretsiz olarak bilgisayarımıza kurmuş olduğumuz program eklentisi ve ne gariptir ki biz o programı kurarken V9 eklentisini kurayım mı diye sormasını göremiyoruz.
    KUZEY TEKİNOĞLU bunu beğendi.

Alıntı senerkck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ana sayfanız her hangi bir program ekinde gelen eklenti ile http://tr.v9.com/gls/gls_1327422345_716708 olmakta ve değiştiremiyorsanız.

İnternet Explorer İçin;
    • Masa üstünüzde bulunan İnternet explorer simgesine sağ tıklayın
    • Özeliikleri seçin
    • Hedef sekmesindeki ''"C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe''www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
    • ''C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe''www.google.com.tr'' olarak değiştirin

Google Chrome İçin;
    • Masa üstünüzde bulunan Google Chrome simgesine sağ tıklayın
    • Özeliikleri seçin
    • Hedef sekmesindeki ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applica tion\chrome.exe www.v9.com/gls/gls_1327422345_716708'' kısmı
    • ''C:\Users\Han\AppData\Local\Google\Chrome\Applicati on\chrome.exe www.google.com.tr'' olarak değiştirin

Aynı işlemi Mozilla içinde yapabilirsiniz

Benim bilgisayarda da aynısı oldu, ama IE' özelliklerden giriyorum ''HEDEF'' sekmesi kilitli, lütfen yardımcı olun.

http://tr.v9.com/?utm_source=b&utm_medium=gzg bende açılış sayfası böyle açılıyor...
    Birde IE arama çubuğunun yanına Yandex arama çubuğu geldi onuda kaldıramadım bir türlü, yardımcı olabilecek birisi varsa bekliyorum...
    Konu REDFOKS tarafından (30-08-2012 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.

1- Program ekle/kaldırdan v9 adlı bir program olacak. Klavyeden "v" ye basın, çıkar. Onu hemen silin...

2-Olmadı===> Bilgisayarım/C:/program files/İnternet Explorer/iexplore çift tık yaptığınızda aa, işte sizin istediğiniz ana sayfa İşte bu sayfayı sağ tık yapın ve kısayol olarak masaüstüne atın. Tüm işlemlerinizde de buradan tıklayarak sörf yapın. Diğer tüm kısayolları da silin tabii.

3- Bir de şu yöntem var pektabii:
    çalıştır/regedit sonra buraya ctrl+F ten "start page" yazıp sonra bulduğunuz tüm başlangıç sayfalarını değiştirin diyecem ama bu yöntem burda yemiyor. Ama diğer şekilde çok etkili bir yöntem...

4- başka bir yolu da; başlat ==>explorer yaz. Orada çıkan explorer'a sağ tık ve " http://www.v9tr.com/... "şeklinde çıkan iki tırnak arasındaki o yeri komple silip yerine istediğiniz giriş sayfasını yazın..Olay kesinlikle tamamdır:-)
    selamlar..........(Bir iki yöntemi kendim biliyordum ama bazı sitelerden ve burda okuduklarımı da derleyip bir araya getirdim. Umarım yanlış anlaşılmaz;-) )
    sevket_19 bunu beğendi.

Kayıtsız Üye

arkadaşlar yapamayanlar için kesin çözüm kendi yöntemlerimle buldum ilk önce ctrl+alt+delete basın görev yöneticisini başlatın işlemler var orada v9 u bulun kaldırın sorun ortadan kalkıyor

SDN Okuru

Question mozilla

mozilla için nasıl yapılcak !!!!!

REDFOKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mozilla için nasıl yapılcak !!!!!
    chrome ile aynı çözüm.

Arkadaşlar denemediğim işlem kalmadı ama bu v9 denen illetten bir türlü kurtulamadım
    Proğram ekle kaldırdan v9 u bulup kaldır diyorum ama pc kilitleniyor kaldıramıyor
    Diğer anlatımda olduğu gibi masaüstünde google chrome'a sağ tuş özellikler hedefi bul ile ulaşıyorum 2 tane google chrome var biri chrome diğeri ise old_chrome
    chrome yazan klasörü silmek istediğimde chrome da çalışan hiç bir web sitesi yada başka bir şey yokken dahi chrome silinemiyor diskin dolu veya yazmaya karşı korumalı olmadığından ve dosyanın şu anda kullanımda olmadığından emin olun uyarısı alıyorum
    Bu durumda ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim...
    Konu REDFOKS tarafından (11-08-2012 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.

muratveb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu sorunu ben iş yerindeki tarayıcımda yaşadım bir kaç gün önce. FormatFactory kurarken bunuda beraberinde kurdum yanlışlıkla. Daha sonra uğraş uğraş baktım tarayıcının ana sayfasından gitmiyor denetim masasından kaldırma işlemi gerçekleştirdim. Yalnız kaldırma butonuna tıklayınca 5 dk kadar duruyor sistem niye bilmiyorum. Daha sonra kaldırıyor. Kaldırıncada bilgisayarda v9'dan eser kalmıyor tarayıcı eski haline dönüyor.

Yani demem o ki eğer denetim masasındaki program ekle kaldırdan kalkmıyorsa your uninstaller yada revo gibi bir program kullanarak bilgisayardan silip atabilirsiniz. Kolay gelsin.

REDFOKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

regeditten kalıntılarınıda temizlemekte fayda var.

ne varmış V9'da! ne güzel arama motoru şaka şaka, benimde başıma geldi ben mozilla,opera,crome ne kadar tarayıcım varsa komple kaldırım tekrar yüklüyordum yada format atıyordum. iyi oldu bu bilgi Allah razı olsun

SDN Okuru

Exclamation V9 ana sayfa değiştime sorunu çözümü

Ben de aynı sorundan muzdariptim. En son çare olarak google chome için sağdaki anahtar simgesinden ayarlar ve ardından Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç. Sayfaları ayarla

sekmesinden v9 tarayıcı sayfasının adresini siliyoruz ve istediğimiz adresi yazıyoruz. Hepsi bu kadar. Yine de bu çözümü sdn forum sayesinde bulduğumu belirtmek isterim.

mustang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hay Allah Razı Olsun yahu.
    Şimdi bu sorunla uğraşıyordum,bir baktım forumda konu açılmış.
    Söylendiği gibi hallettim.
    Paylaşım için Teşekkürler.

çok saçma bi yama

bu kadar ayrıntıya gerek bile yok revo uninsataller ile programı direk kaldırın oldu bitti hepsi bukadar

SDN Okuru

allah razı olsun

SDN Okuru

Standart v9 belesı nasıl kurtulurum

hiç biri kaldırmadı bu v9 u heryerde buldum sildim meleti.. sizin dediklerinizde yaptım sadece cromede kalktı yine var

Ben herşeyi normal yaptım ama yeni sekme dediğimde normalde boş sayfa açılıyordu şimdi ise şu sayfa açılıyor http://www.v9.com/tr/newtab?utm_sour...&ts=1350415560 anasayfa dediğimde tekrar google'a geçiyorum ama bunu düzeltemedim Lütfen bilen varsa yardımcı olsun bu arada kullandığım proxy Mozilla belki bilmeniz gerekir.

SDN Okuru

arkadaşlar aslında v9dan kurtulmanın yolu çok basitmiş. önce sağ üstteki ingiliz anahtarına tıklayın. ardından ayarlara girin. soldaki uzantılar yazısına tıklayın. orada proxy bilmemne diye bir uzantı olacaktır. o uzantıyı silerseniz bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. teşekkürler

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aslında v9dan kurtulmanın yolu çok basitmiş. önce sağ üstteki ingiliz anahtarına tıklayın. ardından ayarlara girin. soldaki uzantılar yazısına tıklayın. orada proxy bilmemne diye bir uzantı olacaktır. o uzantıyı silerseniz bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. teşekkürler
    teşekkürler denedim oldu.... az ve öz bilgi chrome kurtardı

SDN Okuru

Arkadaşlar! Benim derdim biraz daha farklı. Firefox'u veya Google Chrome'u açmaya kalktığımda otomatik olarak explorer'ı açıyor. Explorer'ı bilgisayardan iptal edince bu sefer de internete hiç giremiyorum. Firefox veya Chrome'u açmaya kalktığımda ise kaldırılmış veya değişmiş diyor. Yardımcı olabilir misiniz?

arkadaş senin sorunun eklentilerde bir prgramı kurarken bu kaldıramadıgın acılış ekranını kurmuşsun eklentilerden bulup kaldırırsan düzelir NOT sen düzeltmişsin ama bundan sonraki arkadaşlara faydası icin yazdım bir prgram kurarken centiklere dikkat edin size soruyor bunu kuruyorum onaylıyormusun gibi centikte oluyor kurmak istemedigimiz centigi kaldırısak onu kurmaz kusura bakmayın uzun yazdım ben az bilgisi olan arkadaşlara yardımcı olurum diye saygılar

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)