Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 26 ile 50 ve 66
Like Tree3Beğeni

V9 Web Portalı Nasıl Kurtulurum

İnternet Tarayıcıları / Web Browser forumunda V9 Web Portalı Nasıl Kurtulurum konusunu incelemektesiniz.

Bu arada ufak bi hatırlatmada bulunayım... Advanced system care ın son sürümünü yani 5.2.0 galiba kurarken dikkat edin sisteme oda sokuşturmaya çalışıyor.. Kurarken ordaki tıkı kaldırın.. ...

Bu arada ufak bi hatırlatmada bulunayım... Advanced system care ın son sürümünü yani 5.2.0 galiba kurarken dikkat edin sisteme oda sokuşturmaya çalışıyor.. Kurarken ordaki tıkı kaldırın..

bu lanet seyden bende cektım.bazen kucuk bır program oalrak pc kuruluyo.başlat/denetim masası/programlar dan ekle kaldır bı bakın.v9 dıye eklentı olcak onu kaldırın sorun kalmaz

1- Program ekle/kaldırdan v9 adlı bir program olacak. Klavyeden "v" ye basın, çıkar. Onu hemen silin...

2-Olmadı===> Bilgisayarım/C:/program files/İnternet Explorer/iexplore çift tık yaptığınızda aa, işte sizin istediğiniz ana sayfa İşte bu sayfayı sağ tık yapın ve kısayol olarak masaüstüne atın. Tüm işlemlerinizde de buradan tıklayarak sörf yapın. Diğer tüm kısayolları da silin tabii.

3- Bir de şu yöntem var pektabii:
    çalıştır/regedit sonra buraya ctrl+F ten "start page" yazıp sonra bulduğunuz tüm başlangıç sayfalarını değiştirin diyecem ama bu yöntem burda yemiyor. Ama diğer şekilde çok etkili bir yöntem...

4- başka bir yolu da; başlat ==>explorer yaz. Orada çıkan explorer'a sağ tık ve " http://www.v9tr.com/... "şeklinde çıkan iki tırnak arasındaki o yeri komple silip yerine istediğiniz giriş sayfasını yazın..Olay kesinlikle tamamdır:-)
    selamlar..........(Bir iki yöntemi kendim biliyordum ama bazı sitelerden ve burda okuduklarımı da derleyip bir araya getirdim. Umarım yanlış anlaşılmaz;-) )

Kardeş bende 1 saat önce oldu.biraz araştırma yaptım ama hiçbiride çözüm olmadı.Benim denediğim yöntemi mutlaka dene.Çözüm olacaktır.
    1- Masaüstünde 'Internet Explorer' Dosyasına Sağ Tıkla Özellikleri Seç
    2- Hedef Bul'u Seç
    3- Açılan Klasörde 'iexplorer' Dosyasını Masaüstüne Kopyala
    4- Masaüstünde Kullandığın 'Internet Explorer' Dosyasını Sil
    5- İnternete Masaüstüne Kopyaladığın 'iexplorer' Dosyasından Gir

(Muhtemelen başlat menüsünden girincede anasayfa 'v9' olarak çıkıyodur.Eğer kullanıyosan Başlat menüsündekinide sil.'iexplorer'i mouse'la sürükle başlat menüsüne tuttur.)

Çözüm Olacaktır...

'Powered bySmt Production'
    Konu shadowknight tarafından (18-05-2012 Saat 20:23 ) değiştirilmiştir.

Helal

SDN Okuru

yın e oluyor bn de ya

SDN Okuru

Standart v9 dan kurtulma

evrything diye bir arama programı var.v9 diye arat ve çıkanları sil

SDN Okuru

başlat menüsüne girin denetim masası var ona tıklayın ve programlar yazıo oradan kaldırın

SDN Okuru

google crhom için bi çözüm yokmu ?

SDN Okuru

Standart edfwfsi

ek kaldır yok ne yapacam

SDN Okuru

eğer hala probleminiz devam ediyorsa C:\Users\YILDIZ\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions daki 22 ile başlayan dosyayı silin kesin düzelir

SDN Okuru

chrome için yukarıdakiler işe yaramıyorsa;

ayarlar -> başlangıçta yazan yerin altında butonlardan belirli bir sayfa veya sayfaları aç ->sayfaları ayarla linkine tıklayın ve silin.

SDN Okuru

ctrl+shift+a ya basın karsınıza gelen ekranda eklentilere tıklayın ordan v9 u kaldırın deyin kurtulun

Birde Chrome tarayıcısında bu v9tr kendini eklentilere gizliyormuş özelliklede flash player eklentisine önce flash player chromedan devre dışı bırakın o olmazsa eklentilerinizi teker teker devre dışı bırakarak hangi eklentide gizliyse bulup kaldırın..

SDN Okuru

uzantılarda flash player olarak görünüyor onu kaldırdım sorun gitti

Standart Giriş Sayfası kilidine Kesin çözüm!

arkadaşlar bu yöntem kesin çözüyor sorunu. HomePageUnLockFree.reg proğramını çift tıklayıp 2 defa evet diyorsunuz ve kilit açılıyor.

fakat önce bir metin belgesi oluştur diyorsunuz. metin belgesinin içine mavi renkli metni olduğu gibi kopyalayıp yapıştırıyorsunuz. daha sonra kaydederken adını HomePageUnLockFree.reg diye kaydediyorsunuz. daha sonra bu dosyaya çift tıklayınca kilit açılıyor.
    Windows Registry Editor Version 5.00
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Inte rnet Explorer\Control Panel]
    "HomePage"=dword:00000000

SDN Okuru

Red face potal belası

arkadaslar bılgısayarımdan yerel dısk c ye gırın karsınıza ınternet explorer dosyası cıkacaktır saga tıklayıp kopyalayın ana sayfaya donup saga tıklayıp yapıstırı secın eskı belalı expolerer ınızıda sılın kolay gelsın

SDN Okuru

Wink tşk

hepinize tşk

SDN Okuru

google chrome silme uzantısına (tam geçmişi göstere gelin sol üstte geçmiş yazısının altında uzantılar yazısı var tıklayın ve V9 DAHİL BİLMEDEN KURDUĞUN BÜTÜN PROGRAMLARDAN TEK TEK İSTERSENİZ KALDIRABİLİRSİNİZ

SDN Okuru

Standart ..

internet explorer sağ tıkla özelikler hedef yazan yerde wap adres yazar orayı silin google yazın uygula diyin oluyor tbi bu win 7 ye göre

SDN Okuru

teşkür arkadaşlar ..bende kaldırdım..sdn saolsun

SDN Okuru

teşekkür ederim inanamadım bu kadar basit olduğuna

SDN Okuru

Arkadaşım buda kalıcı değilki pc aç kapa gine aynı sorun

SDN Okuru

Standart v9tr silme

crome ayarlar uzantılardan flash player ı kaldır ,sil . Flash player diye ad koymuşlar flashla alakası yok

SDN Okuru

saol

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)