+ Cevapla
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 5 ve 5

Konu: Dns Siteleri

Asistan heroares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arrow Dns Siteleri

.shiftdelete sitesinden buldum dn adreslerini kullanıyorum 202,67,220,220-202,67,222,222 kullanarak youtube vb. giriyorum ancak bu gün farkettim birçok siteye girmiyor.örnek olarak Trke Altyaz » Dizi, Film, Sinema, DivX Altyaz Sitesi Divxplanet.com » FlashForward, Lost, How I Met Your Mother, Heroes, 24 Dizi - Film Türkçe DivX Altyazı ve Sinema dns deiştirince giriyor..sizce hangi dns kullanmaliyım

Üyecik
    bende youtube için türlü numara yaptım dns değiştirdim ,host dosyasını falan değiştirdim. ne youtube tam oldu ne de başka sorunlar düzelmedi. bende dns otomatik yap dedim. modemin iç ayarında dns otomatik yaptım. valla youtube dahil hepsine şakır şakır giriyor şu an. ne oldu bende anlamadım.

Dekan SwateR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Google' ın DNS' lerini filan dene. Olmadı alttaki linkte sürüsüyle DNS var onlara bak

Google DNS:

8.8.8.8
    8.8.4.4

ya da

DNSServerList.org

Profesör
    Evet youtube'a giremiyordu. Giriyordu da otomatik DNS dedikten sonra tekrar ayar da değiştirmemiştim sonuç olarak girmiyordu.Öyle yaşıyorduk ama bugün youtube açıldı video da izledim. hayırdır youtube tahliye mi oldu...

Asistan heroares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SwateR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Google' ın DNS' lerini filan dene. Olmadı alttaki linkte sürüsüyle DNS var onlara bak

Google DNS:

8.8.8.8
    8.8.4.4

ya da

DNSServerList.org
    google dns adresleri işe yaradı teşekkürler ancak yıllardır kullandıım DNS ayraları neden böyle birşey oldu hala anlamadım ?

+ Cevapla

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

01 Plaka numaralı ilimizin adı nedir ?