Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 35

SuperOnline Fiber İnternet Fiyatları Yenilendi

İnternet Haberleri forumunda SuperOnline Fiber İnternet Fiyatları Yenilendi konusunu incelemektesiniz.

SuperOnline Fiber İnternet (Tellcom Quiknet) Fiyatları Yenilendi.. 50mbps'lik hız paketi eklenmiş,100mbps'lik hız paketine zam gelmiş, kotalar düşmüş. *50mbps'lik hız paketinin gelmiş olması iyi olmuş. Yalnız 100mbps'lik hız paketinin zamlanması kötü ...

Standart SuperOnline Fiber İnternet Fiyatları Yenilendi

SuperOnline Fiber İnternet (Tellcom Quiknet) Fiyatları Yenilendi.. 50mbps'lik hız paketi eklenmiş,100mbps'lik hız paketine zam gelmiş, kotalar düşmüş.

*50mbps'lik hız paketinin gelmiş olması iyi olmuş. Yalnız 100mbps'lik hız paketinin zamlanması kötü olmuş ama o hızı kaldırabilecek harddisk bulunur mu?? tartışılır ve kotaların düşmesi çok kötü olmuş, daha da yükseltilmesi gerekirken.

• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
    • 10 Mbps için internete yükleme (upload) hızı 1 Mbps, 20 Mbps , 50 Mbps ve 100 Mbps için 5 Mbps'dir.

SüperOnline bize 3 paket sunuyor :

Süper Paket - Lig TV

Şimdi siz de dünyanın en hızlısı Superonline Fiber İnternet'e abone olun, SuperPlay servisi ile internet üzerinden Lig TV futbol maçlarını sezon sonuna kadar canlı ve HD görüntü kalitesinde izleme ayrıcalığını kaçırmayın!!
    Detaylı Bilgi : http://www.superonline.net/bireysel/...ket-ligtv.aspx

Süper Paket
    Şimdi siz de dünyanın en hızlısı Superonline Fiber İnternet'e abone olun, 9.99TL'dan başlayan fiyatlara dünyanın en hızlı iternetini kullanmaya başlayın.
    Detaylı Bilgi : http://www.superonline.net/bireysel/...uperpaket.aspx

Superonline Dakika Paketleri
    Superonline Dakika Paketleriyle ucuza konuşun!!!
    Üstelik %40’ye varan fiyat avantajlarıyla. Hemen abone olun, fırsatı kaçırmayın!
    Detaylı Bilgi : http://www.superonline.net/bireysel/...paketleri.aspx

Daha Detaylı Bilgi için : http://www.superonline.net/bireysel/...er-double.aspx

ulen bir buraya bir gelsin superonline anında geçecem.

mr_rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Japonya'da 1 gb/s hız kullanılıyor. Onların Hdd dayanırsa bizimki de dayanır ama biz görebilir miyiz bilmiyorum artık

NikeSteeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Paylaşıyonuz Şu Haberleri 100 MB/s Hızı 199 TL Görüyorum Sinirlerim Bozuluyor

spybot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fiyatlar birazda ucuz olsaydı keşke.

bireysel abonelik vermiyorlar ki şu anda sadece sitelere yönelik abonelik yapıyorlar

maiwesiyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100Mbps diyor yaa ağlayacam !

qKTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 mbps hıza 45 lira oda indirimli fiyatı para veriyorum. 10 mbps 49 lira var mı böyle bişey :S

tuning79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ulen gelsin dakka durursam..

ahmeta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ucuz du zaten 100 mbps 129 tl idi klasik karamehmet geçirmecesi

Arkadaşlar komple semtimize kazılar yapıp evlere kadar Superonline sistemini getirdiler. Her bloğa santraller de kurdular.

Fakat şu Speronline ile sunulan bu hizmetler nemenem şey anlamış değilim. Şu an TTNET ten 6GB ile sınırlı internet paketine ayda 36 L ödüyorum. TTNET in hızı nedir onuda bilmiyorum.

Sizce Süperonline a geçilir mi? Yoksa şimdi bizi yemleyip , ilerde çok fena öperler mi acaba? Ayrıca aynı sistem üzerinden sabit telefonda alabiliyormuşuz. Hem de numaramız değişmeden. İlerde de TV yayını da olacakmış galiba.

Bu Süperonline ın yeni fiberoptic kablo sisteminden kullanan arkadaşlar yada konuyu bilenler açıklık getirirse sanırım benim gibi öğrenmek isteyen çok kimseye faydalı olacaktır...
    Saygılar ve teşekkürler...

Alıntı erdenbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar komple semtimize kazılar yapıp evlere kadar Superonline sistemini getirdiler. Her bloğa santraller de kurdular.

Fakat şu Speronline ile sunulan bu hizmetler nemenem şey anlamış değilim. Şu an TTNET ten 6GB ile sınırlı internet paketine ayda 36 L ödüyorum. TTNET in hızı nedir onuda bilmiyorum.

Sizce Süperonline a geçilir mi? Yoksa şimdi bizi yemleyip , ilerde çok fena öperler mi acaba? Ayrıca aynı sistem üzerinden sabit telefonda alabiliyormuşuz. Hem de numaramız değişmeden. İlerde de TV yayını da olacakmış galiba.

Bu Süperonline ın yeni fiberoptic kablo sisteminden kullanan arkadaşlar yada konuyu bilenler açıklık getirirse sanırım benim gibi öğrenmek isteyen çok kimseye faydalı olacaktır...
    avantajlarını saymakla bıtıremıyorsun bıde soruyorsun yahu tabıkıde gec

ahky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

9.99 a paket varmış gibi 9.99 dan başlayan fiyatlarla diyolar hala ya.İlk 2 ay 9.99 deseler olmuyo sanki.

Alıntı erdenbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

10mb 4 gb kotalı süperonline kullanıyorum. Hız olarak servis kalitesini sağlıyor. zaten espirisi fiber kablolar. Şimdiye kadar hiç kopma yaşamadım.
    Yemleme konusuna gelince 1 yıllık sözleşme imzalıyorsun. Fiyat artışı yapacaklarını düşünmüyorum, süperonline buna çok fazla kafa yormuş, bizim burada çok fena reklam tanıtım çalışmaları var, rekabetin fiyatları daha aşağıya çekeceğini düşünüyorum.
    Kaldı ki, ben ttnet ve ev telefonunu hemen kapatmak için dilekçe verdim Türk telekom'a. Ertesi günü aradılar, ayda 200 dakika 10 ytl ev telefonu için teklif ettiler, sebep olarak da eski müşterimizsiniz hesabına (5 yıl).
    Bir gün sonra da adsl için aradılar 6 ay boyunca 9 ytl ödeyin, kapatmayın diye teklif ettiler. Ben zaten gıcık kaptığım için kapatmışım, iyice gıcık ettiler, dedim şimdi mi aklınıza geldi. Dilekçe vermeden önce eski müşteriniz değil miydik diye.
    vs. vs. bu tekeli kırmak lazımdı bir şekilde..

aliitemel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ahky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı inmyplace Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10mb 4 gb kotalı süperonline kullanıyorum. Hız olarak servis kalitesini sağlıyor. zaten espirisi fiber kablolar. Şimdiye kadar hiç kopma yaşamadım.
    Yemleme konusuna gelince 1 yıllık sözleşme imzalıyorsun. Fiyat artışı yapacaklarını düşünmüyorum, süperonline buna çok fazla kafa yormuş, bizim burada çok fena reklam tanıtım çalışmaları var, rekabetin fiyatları daha aşağıya çekeceğini düşünüyorum.
    Kaldı ki, ben ttnet ve ev telefonunu hemen kapatmak için dilekçe verdim Türk telekom'a. Ertesi günü aradılar, ayda 200 dakika 10 ytl ev telefonu için teklif ettiler, sebep olarak da eski müşterimizsiniz hesabına (5 yıl).
    Bir gün sonra da adsl için aradılar 6 ay boyunca 9 ytl ödeyin, kapatmayın diye teklif ettiler. Ben zaten gıcık kaptığım için kapatmışım, iyice gıcık ettiler, dedim şimdi mi aklınıza geldi. Dilekçe vermeden önce eski müşteriniz değil miydik diye.
    vs. vs. bu tekeli kırmak lazımdı bir şekilde..

SüperPaket kapsamında 29 TL aktivasyon ücreti alınır ve Fiber İnternet için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullandığınız ücretsiz ve/veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.

http://www.superonline.net/bireysel/...uperpaket.aspx

Bir hafta önce kapıdan elemanıyla verdikleri tanıtım broşüründe
    10 Mbps 5Gb Kotalı 29 L yazıyor. Şimdi baktım sitesinde aynı paketin kotasını 4Gb ta düşürmüşler.
    Diğer bütün paketlerin de kotalarını rekabet ortamında yükselteceklerine düşürmüşler.
    100 Mbps paketin de öyle.
    100 Mbps limitsizin bir hafta önceki fiyatı verdikleri bröşürde 129 L
    Bu günkü yeni fiyatı 199 L. Anlamak mümkün değil.
    http://www.superonline.net/bireysel/...er-double.aspx

En baştan böyle yaparlarsa, bunlar yakında TTNET ide sollarlar sanıyorum. Böyle olunca tabii kuşkulu yaklaşıyor insan.

---------- saat 02:27 eklendi ---------- önceki mesaj saat 02:15 eklenmişti ----------

Alıntı ahky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SüperPaket kapsamında 29 TL aktivasyon ücreti alınır ve Fiber İnternet için 24 ay kampanya taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullandığınız ücretsiz ve/veya indirimli servisler faturaya yansıtılır.

Sitesinde kurulum ve modem bedava diyor. 29 L aktivasyon ücreti diye bir şeye rastlamadım

Abonelikten cayma durumunda zaten verdiği 9.99 L lık indirimli hizmet te 2 ay. Yani 2 ay farkını alacak.

Fakat daha başlarda yaptıkları bu fiyat yükseltmesi ve kota düşüklüğü midemi bulandırdı. Düşünüyordum ama durakladım şimdi..

---------- saat 02:45 eklendi ---------- önceki mesaj saat 02:27 eklenmişti ----------

Alıntı feerleas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    avantajlarını saymakla bıtıremıyorsun bıde soruyorsun yahu tabıkıde gec
    Bir hafta önce 100Mbps limitsiz 129 L, bu gün 199 L
    Ayrıca diğer limitli paketlerdeki kotaları da 1 ile 2 GB arası düşürdüler.
    Nasıl avantaj pek anlamadım !!!!!

bykhus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yanlış hatırlamıyorsan hazirandan da bkmıştım ilk o zamandan sonra fiyatlar ilk defa değişti.başlarda 1 mbps ve 5 mbps de veriyolardı kota yoktu hatta

10 Mb hızda Kota 4 gb iki günde dolar yaw

ben 5 gb iken abone olmuştum ama pek fark yok. şimdi farklı kampanyaları var. sezon sonuna kadar lig tv ücretsiz izleyebiliniyor.
    ttnet ile fiyat bakımından aynı olabilir ama hız olarak fark ediyor zaten. fiyat bakımından stabil değil güven vermiyor diyebilirsiniz ama hangisi öyle ki zaten.
    reklamını yapmıyor elbet, superonline'ın. kullanıcısı olarak bilgi verilmiştir.

The Dark Knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fiyatları artırdı SuperOnline. Artmayan fiyatlarda da kota miktarını düşürdü.

kayıp kuşak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fiyatlar uçmuş

mustifanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Niye artırıyorsa arkadaş zaten az bir yerde numunelik var o numunelik kullananlarıda küstürecek.

Alıntı spybot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar birazda ucuz olsaydı keşke.
    Ucuz mu olsaydı? Sen TürkTelekom'undan vazgeçme kardeş ))))

qKTe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya deli olmayalım arkadaş lar. şuan 1mbps kotasız 45 lira.
    superonline 10 mbps sınırsız fiber hemde 49 lira !

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)