Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 25 ve 28
Like Tree2Beğeni

HTC One kutu içeriği

HTC forumunda HTC One kutu içeriği konusunu incelemektesiniz.

Htc one in kutu icerigi nasil olacak henuz bir bilgi verildi mi. En cok merak ettigim kismi kulaklik kismi bazi firmalar htc nin bazi modellerinde htc kalitesinde kulaklik yollanmiyor diye ...

Lightbulb HTC One kutu içeriği

Htc one in kutu icerigi nasil olacak henuz bir bilgi verildi mi. En cok merak ettigim kismi kulaklik kismi bazi firmalar htc nin bazi modellerinde htc kalitesinde kulaklik yollanmiyor diye telefona es deger beats kulaklik kampanyasi duzenliyor bu telefonla birlikte nasil bir kulaklik yollanir dersiniz ? Sonucta multimedya telefonun kralini htc satarken normal bir kulaklikla gecirstirmez diye umuyorum...
    Konu mr_rain tarafından (19-03-2013 Saat 09:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: Konu doğru bölüme taşındı

oraycan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

içinden beats kulaklık çıkıyor

Alıntı oraycan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu mu oluyor o meshur kulaklık

3xpired - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abi ben bile ağzım açık heyecanlı şekilde izliyorum buradan elime alsam titreyerek açarım düşürürüm falan

BthnYlmz09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Beats veriyorlar cok da iyi yapiyorlar Xperia Z ve hTc One arasindayim. İkiside gelsin bi elime alayim..

kutu tasarımı hoş olmuş

içinden beats değil ama yeni bir kulaklığa ihtiyaç duydurmayacak bir şey çıkıyormuş
    Konu ßLaCkЯiDeЯ tarafından (22-03-2013 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.
    İrResistible bunu beğendi.

oraycan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ßLaCkЯiDeЯ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içinden beats değil ama yeni bir kulaklığa ihtiyaç duydurmayacak bir şey çıkıyormuş
    ingilizcem pek yok beats diyince beats sandım meğer beats değil diyomuş

güzel telefon kim ne derse desin.

KyA27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Telefon çok güzel.

Kaand12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şu sağ tarafın da kırmızı bi ışık çıkmıştı o ne idi

muratveb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oh mis gibi cihaz

wasp071 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abi bunu istiyorum yaa.

SDN Okuru

satılık htc one x + var sırf bu cihazı almak için satarım

semih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDN Okuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    satılık htc one x + var sırf bu cihazı almak için satarım
    evini satar alır

thekillingroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HTC ve KVK/Turkcell'in normal HTC One paketinden Beats kulaklık bulunmuyor.
    AVEA sanırım One X+ ile birlikte Beats vermişti ama bu Avea'nın kendi inisiyatifinde olan bir şey idi. One'da da durumun farklı olacağını sanmıyorum.

Normal kutudan çıkan Beats değil, daha hiçbir yerde "İçinden Beats çıkıyor." diye duymadım, okumadım. İçindeki kulaklık Beats'i aratmayacak kadar iyi ses veriyor diyorlar sadece.

htc one için hangi renk seçenekleri mevcut. siyah ve gumus mu sadece, beyaz ı var mı 32 gb lık olanında. degisik seyler okudum, gördüm. bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Fox River - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı benjamin14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    htc one için hangi renk seçenekleri mevcut. siyah ve gumus mu sadece, beyaz ı var mı 32 gb lık olanında. degisik seyler okudum, gördüm. bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
    Siyah - Gümüş ve Kırmızı renk seçenekleri olacak. Kırmızı ülkemize gelmeyecek olan renk... Bu Cihaz Kral gerisi hikaye be...

arkadaşım 3 gün önce ip5 i satıp almış ama cihazın şöyle bir sıkıntı varmış cihaz ısındıkça yavaşlıyormuş performansı ciddi manada düşüyormuş bunu mesut çevik te söylemişti gerçekten doğruluk payı varmış kamerası için ise ip5 kesinlikle çok daha iyi dedi arkadaşım ama video çekimindeki ses kalitesi çok hoşuna gitmiş ama onda da imaj sabitleyicisi dediğimiz olay yüzünden sınıfta kalıyormuş özellikle hareket halinde çok titreşim meydana geliyormuş onun dışında bir sıkıntısı yok pil için 2 hafta bekleyecekmiş tam randımanlı o zamana kadar olur dedi pişman mısın dedim ? cevap veremedi muallakta kalmış

Alıntı Fox River Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah - Gümüş ve Kırmızı renk seçenekleri olacak. Kırmızı ülkemize gelmeyecek olan renk... Bu Cihaz Kral gerisi hikaye be...
    Cok tesekkur ederim. Ayrica bi sorum daha olacak, nisanin sonunda turkiyeye gelmis olacak diye soyleniyordu htc one icin fakat bu surenin mayis in ortasi veya mayisin ikinci yarisi gibi bi tarihe uzadigi gibi bisey okudum htc one in facebook sayfasinda fakat kaynagin guvenilirligi konusunda bi bilgim yok, bi bilginiz varsa paylasabilir misiniz
    Konu benjamin14 tarafından (19-04-2013 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.

Fox River - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı benjamin14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkur ederim. Ayrica bi sorum daha olacak, nisanin sonunda turkiyeye gelmis olacak diye soyleniyordu htc one icin fakat bu surenin mayis in ortasi veya mayisin ikinci yarisi gibi bi tarihe uzadigi gibi bisey okudum htc one in facebook sayfasinda fakat kaynagin guvenilirligi konusunda bi bilgim yok, bi bilginiz varsa paylasabilir misiniz
    Nisan ayının sonunda gelmesi bekleniyor, fakat yekpare kasa üretiminden dolayı biraz daha gecikme olması normaldir. Mayıs ilk haftasına kadar kanımca gelir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Alıntı freewill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 3 gün önce ip5 i satıp almış ama cihazın şöyle bir sıkıntı varmış cihaz ısındıkça yavaşlıyormuş performansı ciddi manada düşüyormuş bunu mesut çevik te söylemişti gerçekten doğruluk payı varmış kamerası için ise ip5 kesinlikle çok daha iyi dedi arkadaşım ama video çekimindeki ses kalitesi çok hoşuna gitmiş ama onda da imaj sabitleyicisi dediğimiz olay yüzünden sınıfta kalıyormuş özellikle hareket halinde çok titreşim meydana geliyormuş onun dışında bir sıkıntısı yok pil için 2 hafta bekleyecekmiş tam randımanlı o zamana kadar olur dedi pişman mısın dedim ? cevap veremedi muallakta kalmış
    Sanırım arkadaşınız İOS tan sonra android kullanmaya pek alışamamış. İphone 5 ile aralarında illaki birbirlerine üstün özellikleri vardır. Fakat; kullanılan ekosistemler farklı olduğu için yadırgaması normal. Zamanla alışacağına ve hatta vazgeçmek istemeyeceğine bahse girin kazanırsınız.

[QUOTE=Fox River;2827644]Nisan ayının sonunda gelmesi bekleniyor, fakat yekpare kasa üretiminden dolayı biraz daha gecikme olması normaldir. Mayıs ilk haftasına kadar kanımca gelir.

tesekkur ederim umarim dediginiz gibi olur, yoksa htc one a aşık olan biri olarak ben bile vazgecebilirim bu telefonu almaktan. Bekle bekle nereye kadar, insanin canı sıkılıyor

Alıntı Fox River Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nisan ayının sonunda gelmesi bekleniyor, fakat yekpare kasa üretiminden dolayı biraz daha gecikme olması normaldir. Mayıs ilk haftasına kadar kanımca gelir.

Sanırım arkadaşınız İOS tan sonra android kullanmaya pek alışamamış. İphone 5 ile aralarında illaki birbirlerine üstün özellikleri vardır. Fakat; kullanılan ekosistemler farklı olduğu için yadırgaması normal. Zamanla alışacağına ve hatta vazgeçmek istemeyeceğine bahse girin kazanırsınız.
    tesekkur ederim umarim dediginiz gibi olur, yoksa htc one a aşık olan biri olarak ben bile vazgecebilirim bu telefonu almaktan. Bekle bekle nereye kadar, insanin canı sıkılıyor

hiç kimse beni bu cihazdan vazgeçiremez. her meyvenin tadı farklı hesabı o şekilde değerlendiriyorum ben. istediği kadar android olsun adamlar arayüz tasarım on numara yapmış diğer htclerle alakası yok resmen sınıf atlatmışlar markaya..
    OnurErgin bunu beğendi.

Yapmislar yapmasina da hani cihaz nerede, ne zamandir tanitmislar ama yok iste satamiyorlar. Ve gorunen o ki yeni bi gecikme kapida. Cihazin mukemmelligine bi lafim yok, cikar cikmaz alacagim ama bu kadar da bekletilmez ki be kardesim

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)