Etiketli Kullanıcı Listesi

+ Konu Cevaplama Paneli
Gösterilen Sonuçlar: 1 ile 12 ve 12

İphone Ekran Kilidini Unuttum

Güvenlik forumunda İphone Ekran Kilidini Unuttum konusunu incelemektesiniz.

Arkadaşlar ilk önce merhaba.Benim iphone 4 cihazım var ve ekran kilidi şifresini unuttum.Bunu anca siz çözersiniz.Nette biraz araştırdım restore et ded ile r ama ettim yine aynı.Bu arada iştetim sistemi ...

Standart İphone Ekran Kilidini Unuttum

Arkadaşlar ilk önce merhaba.Benim iphone 4 cihazım var ve ekran kilidi şifresini unuttum.Bunu anca siz çözersiniz.Nette biraz araştırdım restore et dediler ama ettim yine aynı.Bu arada iştetim sistemi İOS 7.0.4.Şimdiden teşekkürler

1) iPhone’unuzu her zamanki gibi iTunes ile senkronize edin. Şifrenizi girmeseniz dahi, telefonunuzu iTunes ile senkronize etmeniz mümkündür.
    2) Bilgisayarınıza takılıyken, telefonunuzu DFU moduna alın. Bunun için yapmanız gereken, telefonunuzu kapattıktan sonra, güç düğmesine ve ana ekrana dönme düğmesine 10 saniye kadar birlikte basmak. Apple logosunu gördüğünüzde, güç düğmesine basmayı bırakın ve ana ekran düğmesine basmayı sürdürün. USB Kablosu, iTunes logosu ve “Connect to iTunes” yazısı bulunan bir ekran görüntüsü göreceksiniz.
    3) iTunes programınız açıksa, iTunes’un Recovery modunda olan bir iPhone gördüğünü ve tamir etmesi gerektiğini söyleyen bir uyarı çıkacak. iTunes’daki Restore butonuna tıklayarak iOS’un tekrar telefonunuza yüklenmesini ve kurulmasını sağlayabilirsiniz.
    4) Kurulum sonrasında iPhone’unuzu tekrar iTunes ile senkronize edin.
    Böylece telefonunuzdaki bütün veriler kurtulacak ve telefonunuzu şifresiz hale getirmiş olacaksınız.
    Geçmiş olsun…

Tabi daha önce backup yaptıysan bu işe yarar yani i-tunes telefonunu daha önceden tanımış olması gerek,bu bilgisayarı yetkilendir yapmış olmanız gerek.

Kardeş denicem yinede sağol.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kardeş senkronize et derken ne yani anlamadım nasıl yapılıyo o yani senkronize

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeş yapıyo bakalım olcakmı

tamam kardeş
    Konu audio3334 tarafından (25-11-2013 Saat 18:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: yeni cevp

olmadı kardeş ama yinede teşk.

adımları eksiksiz tamamlaman çok önemli özellikle dfu moda sokma olayını yapamadın demek,dfu modla ilgili videolar var youtubede onları izle ve sonra tekrarla,daha önce ben düzeltmıştım böyle bir sorunu.

SDN Okuru

Arkadasin anlatimi sorunsuz dogru kardesim dikkatli ol tüm adimlari dogru yaptigindan emin ol

SDN Okuru

Sa beyler arkadaşın dediği herşey doğru ama bazı arkadaşlar anlamadı galba şimdi öncelikle adımlara gelelim
    1-)telefonumuzu power ve orta tuşuna basılı tutalım ekran kararınca powerdan cekelim orta tuşda olsun elimiz sonra otomatik olarak itunes acılacak orda iphone geri yükleme var shift basarak ona basalım ondan sonra sürümünüzün restore sini indirin ve secin secdikten sonra o otomatik olarak işlemi yapıcaktır

SDN Okuru

Allah razi olsun sizden gercekten isime cok yaradi

SDN Okuru

Yorumlarınızı okudum bunu daha oncede yapmıstım bı telefonda ama bıdaha yapmadan once sormak ıstedım. Bu telefonu ilk defa bilgisayarıma baglıyacam. Tanımış olması gerek derken şimdi ben bu telefonu ilk defa bilgisayara baglıyosam olmazmı bu ıslem?

SDN Okuru

önceden tanımlı değil ne yapabilirim

SDN Okuru

kardeşim tlf kitlendi ve için rehber çok fazla resim var nasıl kurtaracağım

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Konu Bilgileri

Bu konuyu görüntüleyenler

Şu an 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 konuk)